Neuzvraćena ljubav

Ja sam u svojim ranim dvadeseti jurila za jednim tipom. I nekako sam podnela sto mi nije uzvratio ljubav(malo mi je uzvraćao pažnju onako na kasičicu). Ali teško sam podnela nekoliko blamova koje sam napravila jureči za njim.
Mladost ludost.
 
Не треба се заљубљивати у оног од којег не добијаш повратну реакцију, али лакше је рећи.. Брзо треба прећи на неког другог да се заборави претходна неузвраћена љубав, или се посветити нечему. Чим нема повратне реакције то значи да је друга страна незаинтересована и немам шта више да се цимам, идем даље, немам толико времена у животу за трошење.
 
Gotovo da nema osobe koja se u svom životu nije susrela sa teskobom neuzvraćene ljubavi.
Poznato nam je koliko to može biti bolno iskustvo. Kako zaboraviti neuzvracenu ljubav?

Nije važno da li ste tinejdžer ili osoba srednjih godina, nemoguća ljubav Vas može dovesti do velike patnje, osećaja odbačenosti i nesigurnosti
Opsesija, tuga, razočarenje predstavljaju emocije koje osećamo kada smo nevoljeni od osobe koja nas privlači i sa kojom priželjkujemo ljubav.

Problem nastaje kada jedna osoba oseća snažne emocije prema drugoj osobi,
a da pri tome druga osoba ne oseća i ne pokazuje iste emocije.


. Učenjem iz lične patnje, učimo mnogo toga o sebi!
Kroz problem jednostrane ljubavi, možemo steći “IMUNITET PSIHE "
koji će nam služiti da zrelo i stabilno sagledamo sve dobre i lose strane ljubavi

preboleti neuzvraćenu ljubav

Neuzvraćena ljubav nas tera da razmislimo šta je za nas ljubav
Pomalo zvuči neobično ali zapravo ovakva životna situacija Vas natera da se zapitate šta za Vas predstavlja ljubav,
koliko ste spremni da žrtvujete za ljubav i kada je vreme da kažete zbogom.
Uči nas da prihvatimo odbacivanje
Biti jednom odbijen znači naučiti se nositi sa tim osećajem.


Da li ste doživeli neuzvraćenu ljubav?
Kako ste podneli odbacivanje?
Kako preboleti neuzvraćene emocije?
-slabo
-
-uhvati brate neku milficu i da vidis kako se brije vladika :super:
 
Patnja nikog nije oplemenila, lepota je kad se razmenjuje :/
Ali ja imam utisak da mene jeste. I to ne kada je neuzvraćena u smislu da ta osoba ne mari za mene. Već kada mari i stalo mu je, ali su životne prilike takve da je bolje da ne budemo zajedno. U tom slučaju mi takva ljubav čak i prija... Možda nisam u pravu, ali u nedostatku osobe za ljubav zar nije bolje imati toplo srce pa i na ovaj način?
 
Sad, primećujem kod sebe da volim da protivrečim poznatim šablonima, pa kad svi kažu važno je obostrano, što jeste psihički zrelo, ali ja nađem da se i tu može improvizovati.. napraviti nešto takvo da se uživa i u nečemu što malo ko nađe da je uživanje. Nije ni bitno šta drugi kažu i šta se kaže?
 

Back
Top