Nesvesna ponašanja i davanje povoda

Vidim, tema mi se ponovo vratila u žižu interesovanja... :)
Nismo još došli do tog ''kres'' kraja... :)
Ali do nekog kraja svakako jesmo... :(
Videli smo se jedne večeri (mada je bilo priče da se celog leta nećemo viđati), bilo mi je prelepo... posle mnogih napetih susreta, konačno je usledilo neko opušteno veče... Skoro do zore smo bili zajedno, pričali najpre u šiframa (ja sam rekla da vodimo ljubav rečima), posle smo otvorili sve karte... i bilo je mnogo lakše, mada u početku nelagodno...
I pošto ne volim da iko u mojim rukama bude miš (bez obzira što prija taj osećaj moćnosti) i da postoji kraj mene da bi mi zadovoljavao sujetu i osećaj željenosti, mislila sam da je bolje da se neke tačke stave. Jedna tačka, zapravo.
Jer, mnogo je teško prekinuti nešto kada počne i traje... Ovako u nagoveštaju... manje je bolno...
A i ko zna na šta bi ličio pokušaj realizacije ljubavi...
 
Alo sestro :!:
On :arrow: drugar :arrow: uvek ok :arrow: nikada nije ni pokushao da te muva :arrow: tvoji bivshi tipovi su dolazili i odlazili :arrow: on uvek tu :arrow: uvek kad mozes zelis da se vidish sa njim :arrow: imate mnogo toga zajednichkog :arrow: on otkriva karte :arrow: ti se malo pogubila :arrow: ali ipak "znash" shta hocesh a shta necesh :arrow: on nema dovoljno muda da te otvoreno napadne :arrow: ti sve vishe pogubljena i chinish stvari koje inache ne bi :arrow: ... bla :arrow: bla :arrow: bla :arrow: ... i vashe drugo dete se zove Marinko :lol:
 

Back
Top