Nesvesna ponašanja i davanje povoda

Nema ničeg novog. Džabe ste se radovali. :)
Iako sam mislila da nećemo da se vidimo pre njegovog puta, ipak sam ga pozvala ja da se negde prošetamo. Pošto je ponuda bila primamljiva - ponudila sam mu sladoled - pristao je, prekinuo je pripreme... E, ja sam imala nekoliko izjava koje mogu ući u uži izbor za ''naj odvalu godine''... zaista ne znam ni šta sam mislila kad sam ga pozvala i kad smo izašli... svejedno sam navalila na sladoled kao da ga nikad u životu nisam videla :), toliko sam bila nespretna, stidljiva, osećala sam se mnogo krhko... a on me je sve vreme samo posatrao i smešio se...
I pošto sam ja čovek za indirektnost, dođoh kući i napisah sve što mislim o našem odnosu... kako sam se osećale te večeri i uopšte šta mi se dopada... cela ta igra i nedorečenost... i rekoh da znam da sam u svemu tome sebična...
A njegov odgovor na sve beše: ''Amin!''
Šta sad?
 
Sokolica_M:
Nema ničeg novog. Džabe ste se radovali. :)
Iako sam mislila da nećemo da se vidimo pre njegovog puta, ipak sam ga pozvala ja da se negde prošetamo. Pošto je ponuda bila primamljiva - ponudila sam mu sladoled - pristao je, prekinuo je pripreme... E, ja sam imala nekoliko izjava koje mogu ući u uži izbor za ''naj odvalu godine''... zaista ne znam ni šta sam mislila kad sam ga pozvala i kad smo izašli... svejedno sam navalila na sladoled kao da ga nikad u životu nisam videla :), toliko sam bila nespretna, stidljiva, osećala sam se mnogo krhko... a on me je sve vreme samo posatrao i smešio se...
I pošto sam ja čovek za indirektnost, dođoh kući i napisah sve što mislim o našem odnosu... kako sam se osećale te večeri i uopšte šta mi se dopada... cela ta igra i nedorečenost... i rekoh da znam da sam u svemu tome sebična...
A njegov odgovor na sve beše: ''Amin!''
Šta sad?

A, jel otišao na dalek put ili onako-samo poslovno??! A gde??! :shock:
(vidiš, to je vrlo važno za dalji razvoj događaja! Ozbiljno!)
 
Sokolica_M:
Pre nekog vremena, relativno skoro, imala sam situaciju da mi je jedna osoba sa kojom se... družim... kaže neke stvari... otkrije neke emocije, ako to može tako da se kaže... To mi je rekao bez ikakvih namera, bez ikakvih pitanja, komplikovanja stvari, očekivanja, negativnosti, udaljavanja i šta sve već može da se desi kad drug i drugarica malo ''pokvare'' odnos. Od tada ne pričamo o tome. Šta više, on mi je pričao za neke koleginice što su mu se dopale, tj. za jednu, pa sam se ja prisećala nekih ''svojih'' simpatijica, i smejali smo se, savetovali...
Ali primećujem da ja nisam korektna. Zapravo, takva sam postala. Jer nastupam ponekad malo izazivački - dajem neke lascivne komentare, ponašam se pomalo provokativno... Još mu sinoć napišem kako mi nedostaje. Strašno! A uopšte neću ništa sa njim, sem tog već postojećeg druženja.
Šta biste vi, momci, pomislili da ste na njegovom mestu?
Mišljenje devojaka već pomalo i znam, mnoge bi se od njih ponele kao ja, ostale bi se povukle. Što govori da su većina devojaka - idiotkinje. :D
NE PRIČAJ SANJIM NABODI GA,NABODI GA,NABODI GA... :lol:
 
Sokolica_M:
Nema ničeg novog. Džabe ste se radovali. :)
Iako sam mislila da nećemo da se vidimo pre njegovog puta, ipak sam ga pozvala ja da se negde prošetamo. Pošto je ponuda bila primamljiva - ponudila sam mu sladoled - pristao je, prekinuo je pripreme... E, ja sam imala nekoliko izjava koje mogu ući u uži izbor za ''naj odvalu godine''... zaista ne znam ni šta sam mislila kad sam ga pozvala i kad smo izašli... svejedno sam navalila na sladoled kao da ga nikad u životu nisam videla :), toliko sam bila nespretna, stidljiva, osećala sam se mnogo krhko... a on me je sve vreme samo posatrao i smešio se...
I pošto sam ja čovek za indirektnost, dođoh kući i napisah sve što mislim o našem odnosu... kako sam se osećale te večeri i uopšte šta mi se dopada... cela ta igra i nedorečenost... i rekoh da znam da sam u svemu tome sebična...
A njegov odgovor na sve beše: ''Amin!''
Šta sad?


A sta da ti kaze ?


yebes decka u (?) zdrav mozak



amin :lol:
 
Ja samo mogu da primetim jednu stvar Sokolice, a to je da si vrlo svesna davanja povoda i svog ponasanja prema njemu...igra moci,zar ne? Moze ti se,on hoce,to je to...ali to je bezveze, jer on je lak plen,vec se predao pa se sad igras s njim kao macka koja je vec ulovila misa a nece da ga pojede.
Jel te kresnuo na kraju?:D:D:D:D
 

Back
Top