Nesvesna ponašanja i davanje povoda

Pa znam da je neljudsko ponašanje, ali ne znam šta mi je. Preispitaću sebe da li ima nečega u tom mom ''nesvesnom'', mada ne, ne verujem... tako se ponašam otkada mi je rekao... Možda sam zaintrigirana tom činjenicom da drug nije ravnodušan prema meni, možda ispitujem granice svog zavođenja...
Kad smo već kod flerta, danas smo se videli i dotakli te teme pričajući o nekim nama bliskim ljudima, i ja iskoristim trenutak da ga pitam da li ja flertujem, a on kao iz topa: ''Uuu, gde ne'', a kad ga ja šatro pitam sa kim, kako (u nameri da produbimo temu i ako mogu, da pojasnim sebi nešto), on i kaže kroz osmeh: ''Sa svima. Sa pticama, zgradama, prolaznicima,...'' I to je bio kraj, ja nisam znala šta dalje. Poruku nije komentarisao, mada mi uvek da odgovor kad se vidimo na poruku koju sam mu poslala, ako tada nije imao kredit da nešto napiše.
Pomažete mi, ljudi... Ima ovde puno korisnih odgovora... svi su...
 
@sokolica M
...a tebi negde duboko u duši lepo,aaa??! I neki đavolčić koji ti čuči na levom ramenu ,stalno ti šapuće:Ma, zatrepći okicama...pa ga pogledaj onako "duboko"...osmehni mu se...pomiluj m u ruku onako-drugarski...zagrli ga šeretski...E, sestro, već si duboko zaglibila.A možda to i nisi htela...
 
Sokolica_M:
Pre nekog vremena, relativno skoro, imala sam situaciju da mi je jedna osoba sa kojom se... družim... kaže neke stvari... otkrije neke emocije, ako to može tako da se kaže...
meni je ruzno to sto radis (ako on ima emocije prema tebi, a ti prema njemu ne), ali sto ljudi sto cudi.
mene flert inace smara, uopste bavljenje muskarcima koji me emotivno-seksualno ne interesuju izbegavam. nazovimo to posledicom preterne muske paznje. :(
 
Sokolica_M:
Pre nekog vremena, relativno skoro, imala sam situaciju da mi je jedna osoba sa kojom se... družim... kaže neke stvari... otkrije neke emocije, ako to može tako da se kaže... To mi je rekao bez ikakvih namera, bez ikakvih pitanja, komplikovanja stvari, očekivanja, negativnosti, udaljavanja i šta sve već može da se desi kad drug i drugarica malo ''pokvare'' odnos. Od tada ne pričamo o tome. Šta više, on mi je pričao za neke koleginice što su mu se dopale, tj. za jednu, pa sam se ja prisećala nekih ''svojih'' simpatijica, i smejali smo se, savetovali...
Ali primećujem da ja nisam korektna. Zapravo, takva sam postala. Jer nastupam ponekad malo izazivački - dajem neke lascivne komentare, ponašam se pomalo provokativno... Još mu sinoć napišem kako mi nedostaje. Strašno! A uopšte neću ništa sa njim, sem tog već postojećeg druženja.
Šta biste vi, momci, pomislili da ste na njegovom mestu?
Mišljenje devojaka već pomalo i znam, mnoge bi se od njih ponele kao ja, ostale bi se povukle. Što govori da su većina devojaka - idiotkinje. :D

to se i meni desavalo slicno ali su shvatili da sam u tom trenutku bio ili utripovan ili nesto samnom nije bilo u redu mada znaju a i ja znam da nikad se nisam zaljubio u drugaricu niti imam nameru da budem sa drugaricom u vezi mada eto desi mi se kao takvi ispadi ali boze moj kako bi reko moj drug:nista me od tebe nebi cudilo kakva si budala :smile:
 
Čili:
...ima vremena...ima..samo bojim se da se neces uvek smejati...kada budes dobila jednom preko picice.. :lol::lol:

Ovde se ne postavlja pitanje da li sam ja u ovoj priči kreten ili ne. To je jasno. :)
Vrati se ne moj post od današnjeg dana, ja samo izlažem situaciju i tražim odgovor... a bolje bi mi išlo uz tumačenje drugih...

A što se smejanja tiče... Pa plakala sam, brale, dosta... Sad malo i ja da se nasmejem...
Kretenizam je prelazna bolest :)
 

Back
Top