Nesvesna ponašanja i davanje povoda

Ma nagazi ga, nikad se ne zna šta može iz toga da ispadne!
Jedna cura sa kojom sam bio mi je rekla, da, na početku naše veze, "nije znala šta će sa mnom" (tačne njene rečI), jer je mislila da ćemo da se družimo, a ne da se muvamo (pošto sam je ja "zaskočio" neočekivano na prvom, tobože drugarskom, sastanku)... lepa veze ispade iz cele priče posle... zato, probaj... možda još uvek nisi svesna da ima tu nešto... kao ova moja bivša...
 
Sokolica_M:
Pa znam da je neljudsko ponašanje, ali ne znam šta mi je. Preispitaću sebe da li ima nečega u tom mom ''nesvesnom'', mada ne, ne verujem... tako se ponašam otkada mi je rekao... Možda sam zaintrigirana tom činjenicom da drug nije ravnodušan prema meni, možda ispitujem granice svog zavođenja...
Kad smo već kod flerta, danas smo se videli i dotakli te teme pričajući o nekim nama bliskim ljudima, i ja iskoristim trenutak da ga pitam da li ja flertujem, a on kao iz topa: ''Uuu, gde ne'', a kad ga ja šatro pitam sa kim, kako (u nameri da produbimo temu i ako mogu, da pojasnim sebi nešto), on i kaže kroz osmeh: ''Sa svima. Sa pticama, zgradama, prolaznicima,...'' I to je bio kraj, ja nisam znala šta dalje. Poruku nije komentarisao, mada mi uvek da odgovor kad se vidimo na poruku koju sam mu poslala, ako tada nije imao kredit da nešto napiše.
Pomažete mi, ljudi... Ima ovde puno korisnih odgovora... svi su...

U prirodi coveka je da se dopadne drugim ljudima.
Zene se tu mnogo vise eksponiraju od muskaraca, jer treba se dopasti, velika je konkurencija, treba biti ako ne najbolja, a ono bar ne najgora. U principu mislim da se zene vise ''sredjuju'' zbog drugih zena, ali to je druga tema...
Ne znam, mozda ti je takva priroda, geni i te fore... ne poznajem te, pa ne znam, ali u principu verovatno da dobro izgledas i to obilato koristis...
Hej, samo nemoj da se ljutis na mene sto sam ti ovo napisala.
Mozda jos samoj sebi nisi priznala da ipak osecas nesto prema tom kolegi i sigurno ispitujes dokle mozes da ides u svemu tome. Ne znam kako bi se osecala da sad on nesto krene da flertuje sa nekom drugom koleginicom. Mozda bi ti se tada samo kaz'lo... Ne znam. Uostalom, vreme ce pokazati sta se iza brda valja.
Ima i ekstrema, zena koje bas preteruju u tim igrama zavodjenja, posebno na poslu, izazovno se oblace - dekoltei duboki, strasno kratke suknjice, uske farke (a kao nisu svesne kako muskarci na to reaguju - prim. aut. "sio mi ga Djura"), sve prsti od dvosmislenih izjava... pa reci upucene kolegi ''ljubavi'', ''miko moja'', pa pipkanja, masiranja razna, pa deminutivcici i da ne nabrajam vise.
Tema mi se bas svidja... nadam se da ce ti neko reci pravu stvar, ako vec nije do sada.
 
Naravno da se ne ljutim. Ne ljutim se ni na one što su me na ovoj temi nazvali ''kučkom'' :). Ljuta sam samo na jedan post odavde.
Meni su gotovo svi postovi pomogli.
Mislim da ja to ne želim, jer rizikujem da, ako probamo, izgubim dobro prijateljstvo (sad već pomalo zamućeno). Nije nama ovo prvi, drugi izlazak, pa da se ja premišljam da li hoću nešto više od druženja ili ne. Imamo neku prošlost, tu je već teže donositi odluke.
Sa druge strane, prija mi taj ''prazan hod'' - ništa se ne dešava, a dešava se, taj osećaj neodređenosti... lebdenja... Ali sam aposlutno svesna da to ne može dugo da se održi. I ne bi bilo fer.
Inače da, volim da flertujem, na način na koji je on opisao, ali to je više kao stvaranje nekog magnetizma za sve ljude, ne samo za suprotni pol. Znala sam nekad i da flertujem i dok sam bila u vezi, pa sam bivšem to prepričavala... naravno da je to bilo zabave radi... i te osobe sam viđala tad i posle ne više... ali ovo nije običan flert... NIJE FER da ovo bude flert radi zabave i moje sujete...
On mi je pomalo zavirio u dušu, zna za moja kolebanja, strahove, želje... neke od njih... sve to usložnjava situaciju...
I to, da sam od te osobe dobila dve pesme na poklon. Pesme su magijske, teške, oniričke.
I ja sam zbunjena (a on lud, izgleda)... :) Ne znam da li treba pesme da tumačim, šta je pozadina, namera pisanja,... ni na jedno pitanje u vezi sa pesmom mi nije odgovorio... čak mi je i prilikom poslednjeg razgovora poželeo lepo leto (?!) - navodno, nećemo da se vidimo, neko bezveze opraštanje... našla sam se u čudu... Nije bio grub, ali je bio... drugačiji... ne prijateljski kao ranije, ali ne ni sa željom za nekim razrešavanjem...
Ili... šta već može da bude...
 
sokolice, mislim da ti ustvari zelis DA ON TEBE ZELI!!! i ulazis u sopstvenu zamku. zelis da on bude taj koji ce nesto predloziti, time skidas odgovornost sa sebe. a da bi nesto predlozio, ti flertujes. dobro razmisli sta hoces od njega i sebe. a ja sam ubedjena da tvoje flertovanje sa njim ima sasvim drugaciju tezinu. i nije flert radi flerta. ne zavaravaj se.
 
Ja se uopšte ne hvalim. I potpuno sam samosvesna, znam kakva sam ''ribetina'', kao što znam gde nisam u pravu. I kao što, kad bih se distancirala od ove priče, ja bih bila na strani tog momka. Problem je samo to ''nesvesno'' u meni, to što ja mislim da znam šta želim - da ne želim ništa - a sa druge strane, posle svih tih situacija, to ''ništa'' mi ne odgovara.
Da, verovatno da želim da me želi... i na pragu smo čistog sebičluka ovde... I pošto on ništa ne predlaže... a ja da predložim, pa da predlog odbijem, tek bih se tada zvala Kreten... šta učiniti?
A da prestanem ja kontakt sa njim, da ispoštujemo to njegovo da se lepo provedem za leto, pa u septembru... pa da vreme reši... bezveze solucija... i što on se sad toliko ponaša, želi li time da se distancira...?
 
mario80:
Ma sranje je kada flertujete a onda mushkarac prihvati tu vasu letnju shemu pa i on flertuje... A vi se odma hvalite okolo kakve ste ribetine :lol:
Treba vas dovesti pred svrshen cin pa otkachiti 8-)

Ovo sa svršenim činom je prilično tačno, rekao bih. Makar izrečeno iz zezanja. Ubedjen sam da jako puno ženskog sveta u stvari ne zna šta hoće. Bez omalovažavanja. Kao da imate maglovitu sliku sopstvenih želja u podsvesti. I ja imah sličnu priču. Bilo je tu svega i pre i posle veze.Te blago - dvosmislieno flertuje, te samo smo friends, te zove u sred noći, rano ujutro, puno neodredjenih pitanja u stilu ('sta se radi' - u sred noći...mislim :-/) , komentara o svojoj nesigurnosti - kao da traži da joj neko ulije samopouzdanje, napuni ego, pa da ide dalje. Kao prijateljstvo začinjeno nečim neodredjenim. A kad treba da odgovori na čak i bezazlena pitanja u stilu 'šta te muči?' - ne daje odgovor. Ovo pričam
jer ni meni ponekad nije jasno šta bre hoće, a i zato što nakon puno iskustva bih rekao da
se u tom pitanju i krije odgovor na takvo ponašanje.
Sokolice, čini mi se da ti ili njega želiš, ali ne smeš sebi da priznaš pa si počela priču na forumu da bi ti drugi potvrdili (najverovatnije) ili jednostavno imaš ljudsku potrebu da se nekome dopadneš, da sebi uliješ sigurnost. Na osnovu ličnog iskustva, iz muškog ugla gledano, to je to. U svakom slučaju, nadrljali ste oboje. :roll:
Just do it.
 
Episkop:
Kada sam bio mlad i izuzetno zelen, takve bi me stvari nervirale. Danas međutim, ne samo da ne bih imao ništa protiv tako neke igre, već bih i uživao u tome da me zavodi privlačna žena bez obzira što od toga nema ništa. .

Da..da...tako je govorio Episkop..Svidja mi se..to je odraz sigurnosti i ostvarenosti ..ne mora uvek i sve da se svede na sex..ima nesto i u lepoti zavidjenja koja se moze za cas pretvoriti u strast..treba znati i umet a najvise uzivati ...e da..Sokolice ..bez brige i opusteno..Njemu to sigurno odgovara..
 
kučka:
Da..da...tako je govorio Episkop..Svidja mi se..to je odraz sigurnosti i ostvarenosti ..ne mora uvek i sve da se svede na sex..ima nesto i u lepoti zavidjenja koja se moze za cas pretvoriti u strast..treba znati i umet a najvise uzivati ...e da..Sokolice ..bez brige i opusteno..Njemu to sigurno odgovara..

:) Hvala, hvala... Uopšte nisi kučka, da znaš... ;) Više si to iz tvog avatara... :D
 

Back
Top