Nestorović doneo konačnu odluku: "Mi snaga naroda"

Da li će ova politička opcija preći cenzus na narednim izborima?

• Ukupno glasova
    23
Нестор прелази цензус, mark my words.

Све је кренуло из зезања, онда су апетити порасли и ово је очекивано.
Једни ће да нестану, други да опстану.
Неће обе странке преживети.
kao sto je seselj bio milosevicu opozicija, e tako je nesoj vucicu, ima da ga trpa na medije sto vise da ***** o vanzemaljcima, a narod kao narod, GLUP
ove druge eventualno da procitas na
Хазар инфо
i to je tom udbska posla, dule radi kao singerica

i to je tom udbska posla, dule radi kao singerica
1708844794517.png

;)

A zašto veliki minus?

Ne može da se govori bez dokaza.
Докази постоје већ годинама. Али буквално. Од избора за промену устава преко избора 2022 докази су јаснији и видљивији.
Нпр кад изађе 100% гласача на једном бирачком месту у некој варошици, види се да је превара.
Tačno je da u Srbiji ne postoje uslovi slobode izbora u suštini gotovo nigde van većih gradova kao što su Beograd, Novi Sad ili Niš, ali opozicija se služi preuveličavanjima, teorijama zavere, pa i gotovo otvoreno lažnim argumentima.
Чујем да је опозиција сама крива за то.

Treba to organizovati da mozes da kupis glasove onih sto ne izlaze....
Kups glasove i onda usmeris na ono sto ti treba...
Zajednica profitira, nesto sitno , a organizator nesto krupno...
Zavisi od pokvarenosti..

Jasna korupcija je zanimljiva.....otreznjujuca...

PRAVI MI , zar ne.....

Zamislite da neko stvarno obelodani kakvi smo mi , gradjani Srbije.....
Da ne bude ono sablazavanje po tv emisijama i neko sviranje q...nego ono kakvim se mozemo videti iz ugla nas samih....
Totalna suprotnost od onoga cime nas puni Vucic godinama i napunio nas je...

Sve smrdi od punjenja....vise se niko i ne cudi kakav je ispao...

Poslednja izmena:
Pa bice jos gore, skuplja se apatija, mrznja kulja na sve strane
Uljuljkujuca prvo puni pluca sa osecajem da su drugi bezvredni a konzumenti poruka izuzetno vredni....

Posle to prodje, svi dodju po svoje, niko ne vredi i svi postaju lopovi i sljam....

Nema veze, neko ce uvek biti dovoljno priseban da ga interesuje samo seks, samo koga ce brzo opljackati i kako ici dalje, postati car nad carevima i to je to....spasilac nekog vremena na izvesno vreme...

Posle ovolikog majmunisanja može da uzima glasove samo naprednjacima i Šešelju.
Dakle gubi svoju krucijalnu podršku glasača koji su za promene. Do sada je imao glasove Dveri.
Svi glasovi Dveri će sada otići na drugu stranu.
U Beogradu mislim da na ponovljenim izborima nema šanse.
Ovom majmunskom politikom može da pređe cenzus ali samo će da umanji SNS i SPS. To je ista masa tako da nije ni bitno.

Posle ovolikog majmunisanja može da uzima glasove samo naprednjacima i Šešelju.
Dakle gubi svoju krucijalnu podršku glasača koji su za promene. Do sada je imao glasove Dveri.
Svi glasovi Dveri će sada otići na drugu stranu.
U Beogradu mislim da na ponovljenim izborima nema šanse.
Ovom majmunskom politikom može da pređe cenzus ali samo će da umanji SNS i SPS. To je ista masa tako da nije ni bitno.
Ајде да се кладимо да Нестор прелази целзијус ко метак? :D

Od počeka te grupacije organizacije MI sam se pitao koji se đavo Pavlović petlja sa šizoidom poput Nestorovića mada moram primetiti da je sličan samo u mnogo manjem obimu i Pavić no i Ljepojević koji je tvrdio da je kovid napravljen samo za Kineze te da ne može ništa belom čoveku ili na primer da je Mask Srbin tamo negde iz Bosanske Krajine. A onda sam shvatio da u svakom društvu ima određen procenat ljudi koji veruje u ljude guštere i harp i da taj procenat prelazi cenzus pa je razumljivo što psihića trpi. No u određenom trenutku to bi predstavljalo ograničavajući element jer takve priče normalne ljude odbijaju u startu . Ipak mislim da Nestorović nije odradio svoju rolnu do kraja i da je još neko vreme mogao ostati u pokretu pa je tek onda morao dobiti nogu. . Ali šta je tu je .

Нека они сами виде, Прави Ми нема везе са њима.
Mada ne vidim Dulence kakve ti imaš veze sa MI kad si Vučićev bot i sam kažeš da si glasao za njega. SNS-u svakako odgovara propast stranke i onog dela koji je opasniji po njih. S druge strane na primer ja sam glasao za MI i moraš razumeti moju poziciju kada nato-zavetnici napadaju stranku zbog Nestorovih teorija , vrlo bih rado branio stranku no pošto se Nestor nalupetao u zadnje dve-tri godine bilo kakav pokušaj opravdavanja-branjenja njegovih basni osuđen je na propast i ismejavanje.

Pitanje za one koji će glasati za Nestora , on (Nestorović) je pisao i tvrdio kako je u CERN- u eksperimentom uništeno nekoliko univerzuma . Hoće mi neko od njegovih glasača objasniti ako Nestor dođe na vlast hoće li uručiti demarš Švajcarcima ili proterati Švajcarskog ambasadora ili možda zaratiti sa tom zemljom ?

Poslednja izmena:
Mada ne vidim Dulence kakve ti imaš veze sa MI kad si Vučićev bot i sam kažeš da si glasao za njega. SNS-u svakako odgovara propast stranke i onog dela koji je opasniji po njih. S druge strane na primer ja sam glasao za MI i moraš razumeti moju poziciju kada nato-zavetnici napadaju stranku zbog Nestorovih teorija , vrlo bih rado branio stranku no pošto se Nestor nalupetao u zadnje dve-tri godine bilo kakav pokušaj opravdavanja-branjenja njegovih basni osuđen je na propast i ismejavanje.
Једно питање, кад сам рекао да сам гласао за СНС? Управо супротно.
Гласао сам за Ми.
А за СНС сам једино гласао кад је било Тома против Тадића, тада сам хтео досманлијама да видим леђа.

Back