Nepušački kutak : Ostavite pušenje sa nama!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo da vam se javim. Iako mi je pala gadljivost na cigarete, shto povezujem sa zaboravom koliko su gadne, i pochela se javljati u par navrata ideja "a sad zapalim jednu" (pretpostavljam jer je bliska prijateljica ponovo propushila) plus mi se blizzi dve godine da ne pushim (sad za novu godinu jubilej) a samo sam jednom prebacila dva meseca preko dve godine (dadada, ja sam prestajala ne znam sad ni sama koliko puta i ne odustajem) dobro se drzzim. Psihichka zavisnost radi svoje, ali ovog puta imam svest o tome da (kod mene bar) sledechi udar sledi posle dve godine nepushenja. Nechu se dati. Sama sebe posmatram kad i kako mi se te ideje javljaju. Naravno da mi ne pada na pamet da zapalim zaista, to je samo jedan glas koji nema nikakve veze samnom koji shapuche "zapali" to je glas duvanske industrije, industrije ZLA.
 
Ko sve ima korist od toga shto ljudi pushe?

Drzzava

Duvanska industrija
Marketing agencije
Farmaceutska industrija
Zdravstvo
Distributeri
...ima tu josh ne mogu sad da se setim na prvu loptu...i svi oni ponovo plachaju porez Drzzavi pa onda mi josh jednom ako kupimo kutiju...da budemo realni, nikome se ne isplati sem nama da se reshimo te zavisnosti i zato che nam otezzati na sve moguche nachine...ali mi to mozzemo! Sloboda! :)
 
Samo da vam se javim. Iako mi je pala gadljivost na cigarete, shto povezujem sa zaboravom koliko su gadne, i pochela se javljati u par navrata ideja "a sad zapalim jednu" (pretpostavljam jer je bliska prijateljica ponovo propushila) plus mi se blizzi dve godine da ne pushim (sad za novu godinu jubilej) a samo sam jednom prebacila dva meseca preko dve godine (dadada, ja sam prestajala ne znam sad ni sama koliko puta i ne odustajem) dobro se drzzim. Psihichka zavisnost radi svoje, ali ovog puta imam svest o tome da (kod mene bar) sledechi udar sledi posle dve godine nepushenja. Nechu se dati. Sama sebe posmatram kad i kako mi se te ideje javljaju. Naravno da mi ne pada na pamet da zapalim zaista, to je samo jedan glas koji nema nikakve veze samnom koji shapuche "zapali" to je glas duvanske industrije, industrije ZLA.
A, ha... Budi se zvijer! Navalila na lance. Ti vidi imaš li razloga da joj otvaraš. Ipak se nadam da ćeš se ovoga puta i sama diviti svom karakteru! :zjelka2:
 
Мој комшија свако јутро у Ве-Цеу повраћа од цигарета. Чује се на крај улице. Жао ми је таквих људи који чак ни немају намеру да оставе цигарете.
Ја кад идем на посао за 15 минута удахнем паклицу цигарета.:evil: Пун комби радника и 90 % пушачи. Прозора нема :) Толико је густ дим да се ножем може сећи.:(

pusenjes.jpg

:rtfm::dash:
 
Ko sve ima korist od toga shto ljudi pushe?

Drzzava

Duvanska industrija
Marketing agencije
Farmaceutska industrija
Zdravstvo
Distributeri
...ima tu josh ne mogu sad da se setim na prvu loptu...i svi oni ponovo plachaju porez Drzzavi pa onda mi josh jednom ako kupimo kutiju...da budemo realni, nikome se ne isplati sem nama da se reshimo te zavisnosti i zato che nam otezzati na sve moguche nachine...ali mi to mozzemo! Sloboda! :)


I na kraju - GROBARI
 
Pozdrav svima!

Prođe godina dana kako nisam ovisnik !!!

Evo, da se pohvalim i da dam podrsku onima koji pokusavaju, jer je i meni ovaj forum puno pomogao u mojim pokusajima da se oslobodim.
Samo pokusavajte. Nije ludost ne uspeti, ludost je ne pokusati. Svaki put je sve lakse... samo napred do slobode!

Zivi bili i sve najbolje u Novoj godini!
 
Pozdrav svima!

Prođe godina dana kako nisam ovisnik !!!

Evo, da se pohvalim i da dam podrsku onima koji pokusavaju, jer je i meni ovaj forum puno pomogao u mojim pokusajima da se oslobodim.
Samo pokusavajte. Nije ludost ne uspeti, ludost je ne pokusati. Svaki put je sve lakse... samo napred do slobode!

Zivi bili i sve najbolje u Novoj godini!

Zeni i meni je pre nedelju dana bila godisnjica kako smo nepusaci.I ,za sada,uopste nije frka.Bilo je problema u prva dva meseca,sada ne.Problem je sto svi mi bivsi dugogodisnji pusaci imamo naviku da smo pusaci.Jednostavno,sebe zamisljamo kao pusace,i to je najveci problem.Skoro sam citao jedan intervju Mire "kare",(Mirjane Karanovic),koja je takodje batalila pusenje,a glumci kad duvaju,bas duvaju.Ona zena kaze da sa ostavljanjem cigareta nije imala nikakav problem,bas nikakav,zato sto je ona htela da baci to djubre i bacila je.Kraj price.Isto je bilo i kod mene,rekao sam danas necu vise od sutra da pusim,i vise nisam zapalio,to je bilo pre godinu dana.Tako ja hocu,ja sam gazda od svojih usta, i sam odredjujem koja cu goovna u njih da stavljam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top