Nepušački kutak : Ostavite pušenje sa nama!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.828
48278015-335276293974177-8382284446635655168-n.jpg

Rayela

Legenda
Poruka
71.819
Bice kriza i sa njima treba računati na redovnoj bazi. Doduše vremenom sve redje i slabije. Ne treba ih se plasiti, ali treba biti spreman.
E jeste Rayela, zaista toliko smrdi da je samo to dovoljno da spreči da čovek propuši. Kad izađem negde gde se puši dođe mi da posle spalim tu odeću u kojoj sam bila. z:cry:

Ma meni smrde ( aj ne bas da smrde, ali su mi neprijatni) pusaci koji samo prodju pored mene ulici i onda pomislim kolika je sreca
kad covek prestane.

I dok sam pusila ja nisam dozvoljavaa da neko u mojoj kuci pusi jer ni sama to nisam radila ( barem zadnjih pet godina pusackog staza,
ranije su mi svi ti smradovi bili nekako OK jer je to sve bilo nekako " normalno", a nije), a sada sam stvrano postala jako osetljiva na taj smrad
pri cemu svakako nisam radikalni protivnik pusenja, ali neka sa mnom nemaju nikakve veze.
@Poli
kad se samo setis svih problema oko pusenja , i zdravstvenih i drustvenih ( socijalnih), ali i finansijskih, nemoj
da uopste vise i pomisljas na cigarete.

nikoneko

Ističe se
Poruka
2.479
Hhehehe, bas tako Kad se samo setim tih nekih slava i preslava, sedenja po bircuzima , pusenja od jutra do sutra,
a glava ujutru puca, prosto ne znam dal je pucala zbog cigareta ili alkohola.z:lol:

Pa evo ja sam malo više prepio za novu,ujutro ustao odličan.Inače i mamurluci s godinama postaju sve teži.Da sam znao nikad ne bih počinjao ali eto sad kad pomislim više od tog pola pušačkog staža sam pokušavao da ih ostavim.Dobrih desetak godina ali teško je to je droga.

nikoneko

Ističe se
Poruka
2.479
da tačno je da se baš ludiram...ali pričam istinu .
Stvarno kriziram,to je zbog ovog groznog vremena.
Puno sam u kući i onda ti svašta padne na pamet..z:shock::znamiguje:

Ja imam problema sa iskašljavanjem valjda to treba da se očisti isčisti,dođe do toga da me tera na povraćanje a znao sam i da povratim ujutro mi je najgore.Ispočetka je to bilo produktivno sada sve manje ali ostaje ono khm hm ujutro tera me da iskašljem a nema šta, hoće oči da ispadnu z:shock: .Niti se znamo niti poznamo ali izdrži proći će i želja i sve pa ja sam ih sanjao ne jednom i budio se zbog ono pa što sam je uzeo.
Ali ovaj osjećaj čistih pluća,ono kad udahneš duboko kad se probudiš ujutro naspavan,kad je hrana zapravo ukusna .Kad imaš vremena na pauzi jer više ne jedeš samo da bi što prije zapalio ne bi dao nikom.

Eto malo sam više napisao,neću višez:mrgreen:

jolemisa

Elita
Poruka
22.458
Ja imam problema sa iskašljavanjem valjda to treba da se očisti isčisti,dođe do toga da me tera na povraćanje a znao sam i da povratim ujutro mi je najgore.Ispočetka je to bilo produktivno sada sve manje ali ostaje ono khm hm ujutro tera me da iskašljem a nema šta, hoće oči da ispadnu z:shock: .Niti se znamo niti poznamo ali izdrži proći će i želja i sve pa ja sam ih sanjao ne jednom i budio se zbog ono pa što sam je uzeo.
Ali ovaj osjećaj čistih pluća,ono kad udahneš duboko kad se probudiš ujutro naspavan,kad je hrana zapravo ukusna .Kad imaš vremena na pauzi jer više ne jedeš samo da bi što prije zapalio ne bi dao nikom.

Eto malo sam više napisao,neću višez:mrgreen:

Ocistice se i to,samo treba biti istrajan.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.