NEPRIJATNA PITANJA

najruznije kojem sam bila prisutna je kada je jedna poznanica pitala drugu, za koju zna da se leci od steriliteta: " je li a vi bas dugo pokusavate da dobijete dete? - je l' to nesto nije u redu sa vama?" uz komentar da mozda decko u stvari ne zeli dete, pa nekako nesvesno blokira oplodnju, jer - momci su cudo, oni kad ne zele, onda se ne "lepi" -
fuj, kako mi se zgadila kada je to rekla. meni je bilo neprijatno sto sam cula, a ko zna kako je bilo zeni koju je pitala. ne vidim tu nikakvu dobronamernost, ni zelju da se priblizis nekome. ja imam dete, pa stvarno nije zasmetalo iz tog razloga, prosto je bilo sirovo. ne znam kako zena to moze da kaze zeni.
 
muvalo:
Ma nije BRE Betty tako... Znas ti kako mene smara kada me deset ljudi u toku dana (neki poznati a neki i potpuni stranci) pita da li sam udata, to jest "da li sam se udala". Pa kako ne bih shiznula, kada su POTPUNO OMASILI pitanje: moja ambicija nikada nije bila da se udam, nego da budem dobra u svojoj struci...nekako se sve svodi na oplodnju... vredja me to i kao osobu i kao zenu i kao profesionalca :)


:lol: Nećeš veroavti, ali ZNAM kako je (ne baš 10 ljudi, i ne baš svi u sitom danu, ali poznajem pitanje 8))
1. Bićete obavešteni :mrgreen:
2. Bez brige, biće na Tv :lol:
3. Razmnožavanje? Čekaj...jel to ono prosta deoba? :P
4. Nenenene...čekamo pčelu/rodu/da stigne kupus - gde znam kako se to radi :)
5. Jeste sigurni da znate šta ćete s tom informacijom?:lol:
6. Ahah - jel vam ličim na udavaču?! :twisted: :lol:
7. Što, jel vam se baš jedu sarma i pečenje? :lol: Ajd možemov ondaK u restoran :P
8. najbolje: DA LI MISLITE DA SE ZA MILION PUTA POSTAVLJENO PITANJE dobija neka nagrada od mene? ;) E pa ne ne dobija se :lol:

ženama i profesionalcima - pOzdrav by Bet :D
 
:lol: ma samo bez panike...mene su istrenirali na poslu da uvek na isto pitanje dajem drugi odgovor - da ne bi bilo dosadno. Probajte, nije teFko ;)

"Jel bi ždrali? A pa majkq vam grebatorsku :mrgreen: Možda bude neka sa'rana ovih dana...:lol: "(mislim ovo je užas od odgovora! :lol: )

NEMA neprijatnih pitanja, ima samo zbunjivih ljudi ;)
 
linabg:
pa sam zato mrsava.. pre par godina oslobodila tog kompleksa mrsavosti.. zbog kretena, koji nemaju pametnija posla nego da smaraju druge...
Ne znam sto se tangiras, kad lepo izgledas! Sta se nekog tice to! To isto i meni govore al boli me ****, slegnem ramenima i furam dalje! Ljudi vole da vode tudju politiku i zabadaju nos gde mu nije mesto.
 
Mene su svekar i svekrva (i njihova mnogobrojna rodbina) stalno zagledali, ispitivali. Kad je dever dobio sina bilo je kad cete vi, ajde dok jos mogu da peglam pelene, ajde sad vi dok ne izadjemo iz stosa.... (padale su i teske reci, da sam "jalova"!!!!!)
Onda smo se muz i ja dogovorili da mala laz nece nikoga ubiti a nama ce ih skinuti sa vrata, i ja sam jednom njegovoj mami rekla kako bismo mi jako voleli da imamo decu, ali eto njen sin ima nekih problema pa ..... (nedoreceno). NIKADA vise nisu pomenuli to.
 
Blackaquarius:
Ne znam sto se tangiras, kad lepo izgledas! Sta se nekog tice to! To isto i meni govore al boli me ****, slegnem ramenima i furam dalje! Ljudi vole da vode tudju politiku i zabadaju nos gde mu nije mesto.
ma sad me bash zabole.. ali ranije kad samo bila klinka, nije mi bilo svejedno.. klinac si, pa ne kapiras, da su takva pitanja nepristojna i da nikako nisu dobronamerna...
 
pa šta - kad je neko preterano mršav ja pomislim (ne baš odmah, ali ako krenem da razmišljam o tome!) da je ili anorexia neurosa ili junkie varijanta .....mislim, ZAŠTO bi se neko lišavao obroka a da je pri zdravoj pameti? :? Meni, osvedočenom hedonisti, to nikako nema smisla :) (ali ja ta pitanja ne postavljam)

pa koji su vaši razlozi, Black i Lina Bg? Otkud?


zaista mislim da za eXtremnu mršavost nema pravog opravdanja
 
ja i kazem..uvek sam bila mrsava (po kriterijumima komsinice Mice koja ima 300kg) i uvek sam dobijala komentare "a jel ti jedes"...ja kazem Nemas ti pojma koliko ja jedem..i onda naravno "a sto si tako mrsava"...a ja kazem Nisam...
i tacka...ne mislim da sam mrsava, mislim da je super sto nemam nigde sala...
a onda se bacim na predavanje o hrani i na kraju zavrsimo tako sto osoba koja pita pocne da izracunava bureke koje je pojela...:)
i to pitanje mi je uvek bilo smesno jer ga uvek postavi neko ko i nema neko telo...
i to je to...da ja mislim da imam neki problem pa sam mrsava, verovatno bi me pogodilo...

ajd nek me neko ubedi sad da je to problem :)
 
Исто!

Еееее..ал зато су сад све те ''нормалне'' на дијетама, а ја ладно таманим клопу у огомним количинама и још се правим важна због тога!:lol:
Сад ме питају како успевам да одржим линију, на којим дијетама сам и колико вежбам....а ја сад исто кажем:'' Генетика, бато!'':wink:

Дошла маца на вратанца!:lol:
 
Ma nije krofna...to ja reko ona nije bila bas krofna(bas debela)......
A po meni kad ti neko kaze da si mrsav to mu dodje kompliment a ne uvreda...missim mozes da jedes do mile volje a ne da se zlopatis s kilazom i hranom...stvarno,blago njima.......
 
Ма какав секс!
Колико бих тек мршава била када бих се трошила и том непотребном физичком активношћу као што је секс?!
Опште позната ствар је да мршавице и нису нешто за те ствари....
 

Back
Top