NEPRIJATNA PITANJA

nemam pojma tim kao uspeshnim parovima bi rekla da imaju decu.....kad vec mogu.....nekako mi zhao sto nemaju uvek mislim bice im zao kad budu matori u 50-60 godina..ili ce da budu neke matore lujke...al kao nije red da to pisesh tj pitash...a neke sto su dugo bih pitala jer me zanima zasto??? a nekad to i mozes...sta ima da razmislja covek uopste o tome..ali oko cega se kolebaju
ali to sve nije moj posao i problem itd
 
baki 75:
:shock: Naravno posto smo se vencali sad svi gledaju da li sam trudna, pitaju kad cu, vreme je, al jutros doziveh od coveka-rukovodioca s posla koji je pri tom dosta stariji, ima vise godina od mojih roditelja da me tako nesto pita. Osetila sam se malkice nelagodno, prvo nisam ocekivala, drugo na poslu je faca, trece imam respekt prema njegovim godinama...fino sam rekla da nema nista novo...Ok, mi nemamo jos decu jer ih do sad nismo ni hteli...Ali ipak je to intimno pitanje, sta ako neko ne moze da ima decu, jel treba medicinske rezultate da nosi sa sobom u dzepu, da bi dusebreznicima pokazao crno na belo o cemu se radi...

Pisite vasa iskustva, kako ste se ponasale i osecale zbog raznih neprijatnih pitanja ako ih za vas ima. Mene licno nervira zadiranje u tudju privatnost.
I ja sam se provodila isto, pričali su da nemogu da rodim(imala 2 spontana) išla na ni ja više neznam kakve analize, da bi na kraju ispalo da je u pitanju suprug.Međutim ,ni sama neznam kako, ostala sam u drugom stanju, i rodila Luku koji sad ima 2.5 godina.Svi me pitaju za ""lek"" kao da sam bila bolesna.
Nemoj puno da se brineš, sve će to da se sredi i da dođe na svoje mesto.
Javi ako bude nešto ""novo"".
 
bobba:
hm covek je samo bio ljubazan sa tobom
zasto bre panicis
to su sasvim normalna pitanja

nasmesis se i kazes ;)

Ma daj, normalno pitanje
On ima 65 godina i ne sme niko da ga pita sto ne ide vec jednom u penziju...
Nebitno, nije samo on u pitanju, al pukne ti film jer krenu svi redom da te zagledaju od komsinica, do daljnih tetaka iz familije, ne pominjem bliznje tetke, svekrva, bakina komsinica , drustvo...a svako misli da je on jedini s tim pitanjem i da bas on ima pravo iz nekih razloga to da pita...
 
I ja se slazem da ukoliko je neko toliko bezobrazan pa postavi neumesno pitanje, treba odgovoriti sto bezobraznije da mu vise nikada ne padne tako nesto napamet. Majka od moje snajke (koja nije iz Beograda, udavsi se za mog brata, obezbedila je sebi ovde stan, moji su joj nasli posao, ...) proganjala mene kad god me vidi pitanjem kada cu da se udam. E, onda meni jednom pukao film pa joj odgovorila da ja zivim u Beogradu, imam gde da zivim (svoj stan), imam posao, pa nema potrebe da sto pre nadjem muza. Vise joj nikad nije palo napamet da me tako nesto pita!
 

Back
Top