NEPOTIZAM Fakultet za mamu, tatu, ćerku i sina

Da se nadovezem na Bandija i malu digresiju nacinim. Cerka mojih kucnih prijatelja, jednih zaista retko divnih i kulturnih ljudi, jos od osnovne je pokazala potencijal da postane u nekoj lepsoj i alternativnoj buducnosti, osoba od nauke. Odabrala je medicinu, iako je mogla da bira sta god zeli, i obnovila je godinu zbog jednog ispita i profesora na Medicinskom u Beogradu koji ju je pitao nakon sto je zavrsila sa elaboracijom gradiva: da li su vasi roditelji doktori? Ne treba da pominjem, jasno, da je devojka sada psihicki slomljena i u dubokoj depresiji, nakon koje ce, sasvim izvesno, shvatiti da ne treba svoj potencijal da traci u Srbiji.


Моја другарица је након завршене прве године медицине напустила тај факултет и прешла на економију.Иако је имала огромну жељу да постане доктор,околности које владају на медицинском факултету су такве да су учиниле да се она дебело разочара у њега,и да га напусти.На њено разочарење највише је утицало то што је она на већину испита излазила по пет-шест пута,док неки татин син који не познаје ни елементарне ствари,извади кеш,плати професору и положи из прве.Исту причу испричао мо је добар пријатељ који је сада на четвртој години и који није желео никоме ништа да плаћа.На неке испите излазио је и преко десет пута.Каже да су цене испита толико јавне да само што нису окачене на огласну таблу.
 
Zanimljivi ste vi. Kazete da naprednjaci ne treba da komentarisu, a vi..:lol:

Otac porodice - PreCednik
Mama - PreCednica najbogatije fondacije
Sinak 1 - PreCednik IO "najveće stranke" i Gradonačelnik Kragujevca
Sinak 2 - PreCednik - zaboravila sam - nekog FK ....

Stvarno, zašto bi mi komentarisali naprednjake,
neka ih, neka oni komentarišu, oni najbolje znaju kako se to sprovodi nepotizam ....

@ nisi odgovorio na pitanje :
- Ko je od onih pobrojanih u uvodnom postu član ili simpatizer SNS ???

Smela bih ruku u vatru da ih je više od % izašlih na izbore,
a ti me demantuj ....
 
Ne, pazi, vodja vaseg copora je 2012. vikao "dole partijsko zaposljavanje" da bi odmah po preuzimanju vlasti sve svoje sledbenike pozaposljavo u JP.

Zato kazemo da je besmisleno da naprednjaci kritikuju bilo kakav partijsko-rodjacki nepotizam.

Ниси ти колега добро разумео они су хтели да кажу,доле партијско запошљавање оних који нису чланови СНС-а.Зато сад и прикупљају разноразни олош из нечега што су својевремено назвали "Криминално удружење ДС" да би их позапошљавали у јавном сектору.
 
Otac porodice - PreCednik
Mama - PreCednica najbogatije fondacije
Sinak 1 - PreCednik IO "najveće stranke" i Gradonačelnik Kragujevca
Sinak 2 - PreCednik - zaboravila sam - nekog FK ....

Stvarno, zašto bi mi komentarisali naprednjake,
neka ih, neka oni komentarišu, oni najbolje znaju kako se to sprovodi nepotizam ....

@ nisi odgovorio na pitanje :
- Ko je od onih pobrojanih u uvodnom postu član ili simpatizer SNS ???

Smela bih ruku u vatru da ih je više od % izašlih na izbore,
a ti me demantuj ....

Markome, ja to ne znam. Ja se ne ogranicavam na glupe stiroporase, nego gledam celu Srbiju koja zivi na nepotizmu. Stiropor ti je jedna od posledica. Markome.
 
Markome, ja to ne znam. Ja se ne ogranicavam na glupe stiroporase, nego gledam celu Srbiju koja zivi na nepotizmu. Stiropor ti je jedna od posledica. Markome.

Zar nisu ToNi i VA (AV je zabranjeno, al još nije obnarodovano u Pravilniku - verovatno zato što će se inicijali preCednika brzo promeniti pa da ne kreče džabe)
iz sve snage najavljivali obračun sa korupcijom, nepotizmom, (uz sve druge gluposti tipa stotine hiljada radnih mesta, porast standarda .....)
i šta sad - TI - postavljač teme pojma nemaš ko je član SNS ???
To je bar prosto, pristupiš spisku članstva (ili možda ni ti ne možeš da dobiješ telefonski kontakt kao voljeni ti preCednik)
ili pitaš kolege iz Niša .... Oni sigurno znaju i sigurna sam da će ti rado izaći u susret i potvrditi da su baš svi pobrojani drugovi/ce članovi i fuksioneri partije na vlasti ....
 
Шта ће то коме.

Треба научити да се обрађује земља и спремит се физички за Последњи Обрачун.

Немој тако, треба итекако, да стекне везе да би после могао да се убаци на државна јасла за добре паре..
 
Zar nisu ToNi i VA (AV je zabranjeno, al još nije obnarodovano u Pravilniku - verovatno zato što će se inicijali preCednika brzo promeniti pa da ne kreče džabe)
iz sve snage najavljivali obračun sa korupcijom, nepotizmom, (uz sve druge gluposti tipa stotine hiljada radnih mesta, porast standarda .....)
i šta sad - TI - postavljač teme pojma nemaš ko je član SNS ???
To je bar prosto, pristupiš spisku članstva (ili možda ni ti ne možeš da dobiješ telefonski kontakt kao voljeni ti preCednik)
ili pitaš kolege iz Niša .... Oni sigurno znaju i sigurna sam da će ti rado izaći u susret i potvrditi da su baš svi pobrojani drugovi/ce članovi i fuksioneri partije na vlasti ....

Мене не занима чланство, Маркоме.
 
U Novom Sadu je isti qurac , što kaže drugarica moje keve koja je doktorka pred penzijom "blago nama ,mi ćemo svakako crći u dogledno vreme, a vi deco ste najebali kad počnu da vas leče sinovi i ćerke današnjih doktora i profesora, što predavanja i operacije preko jutjuba gledaju i uče "

Pa nije kao da smo se nesto super lecili ovih 40 godina dok su ti sadasnji matori lekari radili, naprotiv.
 

Back
Top