Нepatitis C

Pozdrav svima!Otprilike sam procitala sve vase postove...Iskreno nemam pojma nista o ovom virusu sem sto sam u poslednjih par dana bacila pogled na neke clanke koji su toliko dvosmisleni...Tati je ustanovljeno da je reaktivan i nista se jos ne zna jer mora na biopsiju jetre i ne znam jos sta.On tvrdi da ne zna kako i kada je dobio.E sad,ja znam da je mozda malo bezveze da postavljam ovakva pitanja ali htela sam da pitam na koje sve nacine sam mogla da se zarazim od njega?Ja sam u ozbiljnoj panici,obzirom da sam zesci hipohondar i da sam imala bas velike probleme zbog anksioznosti.Sumnjam na sve i svasta jer sam par puta brisala krv za njim,nisam narocito pazila na peskire,pila 100 puta iz njegove case...Niko me ne razume trenutno,svi su u fazonu da tripujem,da nisam normalna,a moji se ponasaju kao da je sve u savrsenom redu...Molim Vas neka mi se neko javi ko ima bilo kakva iskustva da me posavetuje...
Jedini izlaz ti je da odes na preglede i ispitas sebe,da bi znala kakvo je tvoje stanje.
 
Pozdrav svima, hcv vučem verovatno 1980, operacija, transf. krvi na ortopediji.., saznao sam pre 10 god i ludim..., nikad pio pušio, drogira... ali tako je. Genotip2 50000kopija, odbio klasičnu terapiju, zainteresovan za genericku, vaša iskustva, Molim vas. Pozdrav
 
Pozdrav svima, hcv vučem verovatno 1980, operacija, transf. krvi na ortopediji.., saznao sam pre 10 god i ludim..., nikad pio pušio, drogira... ali tako je. Genotip2 50000kopija, odbio klasičnu terapiju, zainteresovan za genericku, vaša iskustva, Molim vas. Pozdrav

Ovde ima barem stotinak postova u kojima ljudi pisu, opisuju i svoju bolest, genericke lekove
i kako su ih nasli i na kraju i kako su zahvaljujuci njima i ozdravili. To bi znacilo da bi trebalo da
procitas barem zadnjih tridesetak stranica ove teme pa ce ti se sve razjasniti.
 
Ooo kako je najveća damo foruma?:) Ljubim ruku:)
Pa...nije sve ok,no da se ne žalim,sinusi,prostata,neka upala me uhvatila izgleda jedva sam hodao,a kad treniram nishta me ne muchi,no nisam mogao ovih 15ak dana bile su ogromne vrucine ovamo a i neki privatni problemi.
Veliki i srdachan pozdrav za tebe! ;)
 
Već sam pročitala ali ne znam ko je pouzdana osoba da se lek nabavi u Srbiji

Ukoliko si videla neciji telefon, ime, adresu, posalji mu poruku, za sada su svi ovde bili jako pouzdani
i kako si i sama mogla da vidis svi su se izlecili.
Napisi jos jedan post pa ces onda moci da kontaktiras i licno putem PP ljude.
Forumas Winner tako se izlecio.
 
Poštovani, ovde sam nova,a vidim da ima dosta ljudi koji su dosta dobro informisani oko nabavke terapije. Još uvek ne znam ni kako funkcioniše ovaj forum, ali bi molila ako neko ima informacije oko nabavke terapije da mi ih pošalje? Konkretno mi je preporučena terapija Sofosbuvir 400mg+Velpatasvir 100mg ili Glecaprevir +pibrentasvir?
Meni isto treba taj lek Velasof/Epclusa,da li imate neke informacije od koga nabaviti lek?Prošlo je dve godine od Vašeg posta ali možda možete da mi pomognete,nadam se da ste našli lek u međuvremenu!
 
Ooo kako je najveća damo foruma?:) Ljubim ruku:)
Pa...nije sve ok,no da se ne žalim,sinusi,prostata,neka upala me uhvatila izgleda jedva sam hodao,a kad treniram nishta me ne muchi,no nisam mogao ovih 15ak dana bile su ogromne vrucine ovamo a i neki privatni problemi.
Veliki i srdachan pozdrav za tebe! ;)
Winner1 pozdrav,nova sam na forumu treba da nabavim lek Velasof/Epclusa da li znate preko koga u Srbiji može lek da se nabavi?Da li je Tina o kojoj ste pisali pouzdana i može da pomogne u nabavci leka?Ne znam da li je ona aktuelna više prošlo je dosta vremena
 
Winner1 pozdrav,nova sam na forumu treba da nabavim lek Velasof/Epclusa da li znate preko koga u Srbiji može lek da se nabavi?Da li je Tina o kojoj ste pisali pouzdana i može da pomogne u nabavci leka?Ne znam da li je ona aktuelna više prošlo je dosta vremena

Ona je najpouzdanija. Slobodno joj se obrati. Pomogla je mnogim ljudima.
 
Hvala doktorka, imam hcv verovatno od 1980 transfuzija krvi, utvrđen hcv 2011, inače sam 70 to god., trenutno fibroza 2 stepena. Nikad pio, pušio, drogirao, ali imao 6 operacija noge na Banjici..... Pozdrav
 
Hvala doktorka, imam hcv verovatno od 1980 transfuzija krvi, utvrđen hcv 2011, inače sam 70 to god., trenutno fibroza 2 stepena. Nikad pio, pušio, drogirao, ali imao 6 operacija noge na Banjici..... Pozdrav

Kao sto ti je doktorka rekla, procitaj barem zadnjih trideset stranica teme, svi su bili u istoj situaciji i stanju
kao i ti ( razlozi su razliciti, ai je dijagnoza svima ista).
 

Back
Top