Нepatitis C

Ozloglašeni genotip 1.. tačno da se mnogi ne izleče, pogotovo oni koji imaju genotip 1.. pola ih (nas) se ne izleči...

Nuspojave pegazisa su nezaobilazne, samo varijaju prirodom i intenzitetom kako kod koje osobe.. dok je ribavirin vrsta otrova..
No 6 meseci kasnije, kao i svima koje znam, telo i stanje (kondicija, nehipersenzitivnost, opuštenost i pregršt drugoga..) se vrati u normalu..

Novi lekovi su, pretpostavljam, jedini način da se čovek iščupa iz ovoga.

Trenutno su nam, na klinici, poklonili "Livorex".. 15 kutija.. za 6 meseci pomoći jetri.. i prate nam stanje kontrolama..
To je hepatoprotekt od dobrih biljaka..
 
Draga Tina, molim za vas proj ili mail,hvala

Poslala sam vam privatnu poruku sa brojem mog telefona.Pozdrav

- - - - - - - - - -

Ozloglašeni genotip 1.. tačno da se mnogi ne izleče, pogotovo oni koji imaju genotip 1.. pola ih (nas) se ne izleči...

Nuspojave pegazisa su nezaobilazne, samo varijaju prirodom i intenzitetom kako kod koje osobe.. dok je ribavirin vrsta otrova..
No 6 meseci kasnije, kao i svima koje znam, telo i stanje (kondicija, nehipersenzitivnost, opuštenost i pregršt drugoga..) se vrati u normalu..

Novi lekovi su, pretpostavljam, jedini način da se čovek iščupa iz ovoga.

Trenutno su nam, na klinici, poklonili "Livorex".. 15 kutija.. za 6 meseci pomoći jetri.. i prate nam stanje kontrolama..
To je hepatoprotekt od dobrih biljaka..

Genotip 1 se uspesno leci lekom Harvoni genericki naziv Sofosbuvir/Ledipasvir.
 
Pozdrav
Neznam je li mi je prosla prva poruka pa evo za svaki slucaj.
Imam genotip 1 i nazalost neuspjesno lijecenje pegasom prije 3 godine. Jako sam zainteresiran za ove nove ljekove. Tina molio bih vas da mi se javite. Hvala
 
Ja sam radio fibrosken jutros po prvi put jer ovamo nisu imali aparat nego im je pozajmljen iz Sarajeva i nalaz je bio da mi je 23,4 kPa F4.
Kako mi rekoshe nimalo sjajno,da sam pocheo sa terapijom bukvalno u minut do 12 ...?

Ko ima najvishe iskustva sa ovim fibrozama,molio bih odgovor ...?
 
Ja sam radio fibrosken jutros po prvi put jer ovamo nisu imali aparat nego im je pozajmljen iz Sarajeva i nalaz je bio da mi je 23,4 kPa F4.
Kako mi rekoshe nimalo sjajno,da sam pocheo sa terapijom bukvalno u minut do 12 ...?

Ko ima najvishe iskustva sa ovim fibrozama,molio bih odgovor ...?

Sad sam tek procitala,zovem te sutra da se cujemo i da se ispricamo,sad je kasno da te zovem,ali ako procitas ovo nocas hocu da ti kazem da se ne sekiras.Tacno je da si poceo u minut do 12 i dobro je sto si poceo,to je sad najbitnije.U fibrosken se ne razumem najbolje najiskrenije ali koliko ja znam F4 moze biti i fibroza i ciroza.U svakom slucaju bitno je da nema dekompenzacije a i u slucajevima kad je dekompenzacija u pitanju kao sto je slucaj mog muza jetra se oporavi izbacivanjem virusa i kasnije dobrim rezimom ishrane.Ali je sve mnogo lakse kad nema dekompenzacije,sto je tvoj slucaj.Zato ne sekiraj se.Najbitnije od svega da si se izborio i dobio terapiju.Pisem ti cim ustanem i ako budes mogao da se cujemo.
 
@morn
Gde ti to toliko traže Elisa test, na poslu nekom...? To jedino ako si u zdravstvu, šta sve više i sve češće, tvoje zdravstveno stanje je valjda tvoja privatna stvar...

Tapatalk 6.2.3 (Build 794)
Druze samo da ti kazem ako ti nesto znaci da se najvise slazem sa tvoim razmisljanjem i stavovima o temama na ovom forumu,to cu i javno da napisem.Sve najbolje pozdrav:klap::klap:
 
Otkriven mi je konacno genotip i to u privatnoj klinici. Posle dve godine vucaranja po infektivnoj klinici. Uradio i PSR privatno. Da kazem da je sva sreca broj 3 ;) Kaze mi Dr. da je on najmanje agresivan i najlaksi za lecenje. Mada koliko citam svuda svi genotipi se danas podjednako lece. Predlaze mi terapiju daclatasvir (60 mg) plus sofosbuvir (400 mg). E sad... sta dalje... ici u Indiju? Kupiti ovde kod nas preko ruke?
hmm 1000 zasto-2000 zato
 
Nzm samo me brine da ako kupim terapiju za 12 nedelja i onda se ispostavi da treba da se pije 24 sta onda? Nema prekidanja kad se krene sa tim a sta ako ja tada ne mogu da nabavim za dodatnih 12 nedelja? Ili otici u Indiju i kupiti odmah za 24 nedelja pa kud puklo da puklo. Sto se tice fibroscana *(zakazivanja su sada za kraj leta! a da radim biopsiju ne pada mi na pamet) kako mi je dr. rekla to samo treba da se zna da bi se znalo dali ima ciroza i koliko je ostecena jetra, jer to u stvari odredjuje duzinu lecenja. Ako gresim neka me ispravi neko ko se bolje razume u sve ovo
 
@morn

Nikad ne volim da pametujem,ali uzimaj lijek gdje god znash i umijesh dok te ne daj Boze ne snadje F4 kao mene pa ne bi znao dje si !
Imash na forumu osobu koja ti lijek moze povoljno nabaviti i da uzivash u zvotu.
Nemoj ni pomisliti da neshto ja nju potenciram jer imam neke koristi od toga,ovo je strogo PRIJATELJSKI SAVJET 111
Ja sam ljek dobio od FONDA Crne Gore a ako zelish to ti odmah mogu poslati na Viber,toliko.
 
Tolika stigma u Srbiji oko ovog hepatitisa zalosno stvarno! :( e gde mi zivimo :(
Placam porez, zdravstveno i sve ostalo a za lekove se sam snadji. I ko mi garantuje da dobijam original lekove a ne neke kopije? Ili nedaj boze neke brufene :(
Prevare na svakom koraku, kupis kola - vracena kilometraza, kupis nesto na kupujem-prodajem ono stigne drvo-panj. Nema se vise poverenja u nikoga i u nista!
 
Tolika stigma u Srbiji oko ovog hepatitisa zalosno stvarno! :( e gde mi zivimo :(
Placam porez, zdravstveno i sve ostalo a za lekove se sam snadji. I ko mi garantuje da dobijam original lekove a ne neke kopije? Ili nedaj boze neke brufene :(
Prevare na svakom koraku, kupis kola - vracena kilometraza, kupis nesto na kupujem-prodajem ono stigne drvo-panj. Nema se vise poverenja u nikoga i u nista!

Sto se tice genotipa 3 konkretno u svim studijama za genotip 3 ima najvise relapsa i zato ja za genotip 3 svima savetujem ili Sof/Dac sa ribavirinom 3 meseca ili Sof/Dac 6 meseci.Cak ima i slucajeva da ljudima za genotip 3 doktori savetuju Sof/Dac+Ribavirin 6 meseci.
Sto se tice vase brige oko lekova potpuno ste u pravu.Svi smo prosli kroz tu strepnju.To je jedan od najvecih razloga sto sam napravila blog.Da bih na neki nacin ljudima olaksala da dodju do informacija.Ovaj forum je takodje sjajna stvar.Ja sam ga kad je moj muz bio u najgorem stanju procitala od prve do poslednje strane i mnogo mi je pomogao.Kasnije kad sam se uclanila i kad sam usla u ovu pricu preko ovog foruma sam zaista upoznala puno divnih ljudi.Razumem vasu strepnju potpuno.
 
Sto se tice genotipa 3 konkretno u svim studijama za genotip 3 ima najvise relapsa i zato ja za genotip 3 svima savetujem ili Sof/Dac sa ribavirinom 3 meseca ili Sof/Dac 6 meseci.Cak ima i slucajeva da ljudima za genotip 3 doktori savetuju Sof/Dac+Ribavirin 6 meseci.
Sto se tice vase brige oko lekova potpuno ste u pravu.Svi smo prosli kroz tu strepnju.To je jedan od najvecih razloga sto sam napravila blog.Da bih na neki nacin ljudima olaksala da dodju do informacija.Ovaj forum je takodje sjajna stvar.Ja sam ga kad je moj muz bio u najgorem stanju procitala od prve do poslednje strane i mnogo mi je pomogao.Kasnije kad sam se uclanila i kad sam usla u ovu pricu preko ovog foruma sam zaista upoznala puno divnih ljudi.Razumem vasu strepnju potpuno.

Da se samo jos nadovezem.Dosta ima i veze da li ste bili na interferonu ili ne i naravno stanje jetre.Evo okacicu sad tabelu preporucenih terapija za genotip 3.
20170327_194428.jpg
20170327_200416.jpg
 
Hvala na odgovoru druze. A sta si mislio da mi posaljes na viber?

Na viber sam mislio da ti poshaljem moje odobrenje od Fonda Crne Gore za Harvoni,da bih i tebe i sve ubijedio da ni na koji nachin ne navijam niti potenciram da kod Tine kupi lijek,nego smo se upoznali evo par mjeseci i garantujem da je jako plemenita i poshtena osoba i da prije svega gleda da svakome pomogne bez obzira da li ce nabaviti lijek preko nje ili na bilo koji drugi nachin.
P.S. Moji su nalazi nakon mjesec i po terapije FANTASTICHNI,upravo sam ih podigao :))))))))
 
Nzm samo me brine da ako kupim terapiju za 12 nedelja i onda se ispostavi da treba da se pije 24 sta onda? Nema prekidanja kad se krene sa tim a sta ako ja tada ne mogu da nabavim za dodatnih 12 nedelja? Ili otici u Indiju i kupiti odmah za 24 nedelja pa kud puklo da puklo. Sto se tice fibroscana *(zakazivanja su sada za kraj leta! a da radim biopsiju ne pada mi na pamet) kako mi je dr. rekla to samo treba da se zna da bi se znalo dali ima ciroza i koliko je ostecena jetra, jer to u stvari odredjuje duzinu lecenja. Ako gresim neka me ispravi neko ko se bolje razume u sve ovo
Zasto biopisiju da radis nikako,ne kapiram????:roll:
 

Back
Top