NEOBJASHNJIVO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nismo sami i jedini u vasioni, dokaza ima mnogo samo su osporeni vremenom i zamazali nam oci da nema nikoga osim nas. Necu se natezati nisakim na ovoj temi u vezi gore navedenog, jer se to danas svodi na to "da li verujete ili ne verujete".
Neke stvari cemo shvatiti vremenom, samo je potrebno vreeme da se razvijemo u svakom smislu da bi nam se otkljucala i ostala vrata. Zato ne treba da bijemo glavu oko ovoga, samo uzivajte i sve ce se samo razotkriti. Mozda neko dozivi to od nas ovde.
 
Gryphon:
Jasno je meni sta si hteo reci ali si upotrebio rech verovatno, a i drugi(strucna lica) nisu mogli sa sigurnoscu da objasne fenomen, nego im je to bila jedna od pretpostavki.
OK, naravno da sam upotrebiLA rec verovatno, samo tumacim taj "fenomen" onako kako je on meni jedino moguc ( a na osnovu raspolozivih informacija i znanja koje posedujem).
 
pikax:
Objasnjivo je.(.verovatno )ima urodjeni nedostatak znojnih zlezdi :)
Izvini, to nije objašnjenje. To je nekima, kako da kažem', jedina polazna tačka da bi imali u kojem pravcu da traže objašnjenje, ako me razumeš. Još niko ne sme da tvrdi ništa jer su im sve teorije pune rupa. Ne pred svetom, već pred njima samima. Dakle, još je bez objašnjenja, ali je istinito i moguće 100%.
 
Pre deset godina desio se lanchani sudar u Teksasu...Nishta ne bi bilo nenormalno da medju spasiocima se nije pojavilo dvoje dece od 7 i 8 godina..Ovaj od sedam godina na ruke izneo svoje
povredjene roditelje i a dete od 8 godina koje se tu zadesilo da premeste auto koje se nije moglo
startovati zbog zgnjechenosti istog...
Dete od sedam godina imalo prelom ruke a ovo dete od osam bilo ok ali neutvdjeno ko je?.....
 
a uz to su ti klinci verovatno skakukali na jednoj noGi i pevali pesmice na ukrajinskom? 'si citao ti nekad trece oko? ekstra novina, sve istina... cuo si za onu da se pojavio veliki zmaj na jednom drvetu u Premanjincima i da moze da pozdrigne i da kaze rec dok na malom prstu leve ruke odrzava ravnotezu na najvisem listu na drvetu?
znate sta je meni neobjasnjivo? neobjasnjivo mi je da sinoc reyes zvizne u precku sa 3 metra... a 0:0... a profesionalac... careeeee... eeeeeejjjjjj... a profesionalac...
 
kako ti znas da se ja sprdam??!! mislim, stvarno... ja sam skroz ozbiljan sad... stvarno mi je neobjasnjivo kako je mog'o da zvizne u precku sa 3 m? jel moze neko to da mi objasni?
iskreno, ja u nista tako ne verujem... samo ono sto vidim... neobjasnjivo je kako je moguce da smo zaboravili da uzivamo u ovako lepom zivotu? neobjasnjivo je to sta smo napravili od ove planete... ratovi svuda... ja bi' doneo zakon da samo zene vladaju! neobjasnjivo je to da moj sestric od 7 godina prica engleski fantasticno... sa akcentom i sve to... pametan na ujku, dusa moja... :-D
 
Hmm...objashnjivo...njegow mozak poslao je nervni impuls u pokretachke nerve njegowe noge koji su ga naweli da na pogreshan nachin pomeri mishitj i to je rezultiralo u promashaju ;\
shtreber sam ;\
 
Imam pitanje za nešto drugo...Neobjašnjivo mi je sledeće: Da li je neko video telo Cobetovo ? Pod jedan
a pod dva on se krije po Moskvi a deca i žena nisu bili u Požarevcu normalno...farsa...
 
Mada, i ja verujem da je bio big bang. Nauka je dokazala, nesto kao sve se siri pravolinijski iz jedne tacke, i to jos usporava, kako je neko ovde izneo...Onda ce verovatno ici sve obratno i jovo-nanovo...
U koje ce se clovecanstvo kupatilo sakriti tada? ( ako se dotle ne ugusimo u sopstvenom smradu ili se ne pokoljemo dotad ?)
 
Aj Oxi prijatelju ne srndaj, ne bi bio Sf clovek kao mi svi Sf-ovci koji to volimo, da se nisi zapitao sta ce biti sa nama nakon toliko kvadri godina...
Jesi citao Silverbergov " Sin Coveciji? "...Ned'o bog da se to desi clovecanstvu....
Oxi, maj men...Jedino Sf moze dati smislene i logicke odgovore tipa " sta ce biti, i sta je bilo..." pa makar i pre i posle big praska...:)

Naravno da i ja mislim da me boli racku sta ce biti nakon 1000 god...Ali to samo mislim...Uistinu se malo i brinem za nasu decu...Ma, procitaj metafizicka razmisljanja Silverbergova u pomenutom delu.....:)
 
Pa ako se i slucajno desi da covecanstvo prezivi sve te milijarde godina do kraja Svemira nece liciti ni na sta sto bi smo mogli da zamislimo.

Za njih cemo mi biti kao recimo one ,krtice, sto prezivese dinosauruse za nas.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top