NEOBJASHNJIVO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Psihologue:
Evo prve urbane legende...Niko od vas to nije video niti se o tome malo zna ali pošto sam dugo bio na
vlasti u BGD-u naleteo sam na dva slučaja davljenja na Adi Ciganliji..Ništa neobično osim što u oba
slučaja davljenici nisu imali noge od potkolenice na dole...
U stvari imali su nešto što se zove patrljak...Neko ili nešto im je noge odgrizlo...Toliko.. više u mojoj
knjizi za koji mesec..

O ovom u stvari ću pisati još...Zavisi od vašeg interesovanja..Rekli ste da je tema
dosadna...

Psihologue:
Ma ENDER poslaću ti za DŽ da mi se digne čitanost...Prva će se zvati OKO NAS I U NAMA a druga
BIĆE REČI O NEOBIČNIM POJAVAMA U BEOGRADU još uvek nemam naziv...

A ne ako sada pocnes da dajes za Dz. propasce ti karijera pre nego sto si je i poceo.
Samo ti javi koji je izdavac kad izadje iz stampe.
Procitacu krajnje nepristrasno, obecavam.

dan555:
AAAAAAAAAjkula na AAAAAAAAdiiiiiiiiii!!!!!!!!

Nije ajkula, nego morska kit-a...:):):)

Jel' neko ima onaj pips za komarce uz sebe ? Stigose komarci na mas kolonizirani Sf timom svet i poceli da prete opstankom nase male ali jake vrste...

Ako se Oximu zatvara tema ima da je zatvori uz blagoslov nase ekipe...Ako ga neka individua pocne jurcati po forumu, natovarice sebi celi Sf team na vrat...To nije ni pretnja, ni obecanje nego predskazanje....

Ako se vecina nas koji se redovno druzimo ovde slozila da je nesto poceto glupo, onda to jeste tako.E, ako onda neko upadne i pocne dosadjivati kao "aj, Oxi ako smes" ili Enderu neke shitove prosipati (koji nam usput moze svima lekcije iz Sf knjizevnosti davati) i jos usput izjavljuje da ga Sf ne interesuje jer ne veruje u to (zar je Sf religija ili teorija ?) onda smatram da nije svoje lekove na vreme popio ili je dobio vikend iz odredjene ustanove zatvorenog tipa....

A ona knjiga sto treba da izadje..da vidimo i to cudo...

Stigo Sal...

Ma nije ovo chat Oxi,vidis da je covek ozbiljan, bio na vlasti, knjizevnik, nije to za salu...mozda nesto naucimo.

PS u nedostatku drugih informacija danovo objasnjenje neobjasnjivog je sasvim dobro, moje je da su ih zakacili propeleri brodova, ali nije tako zanimljivo kao danovo.

Dakle pochela svadja,spam,smaranje...
Sve osim neobjashnjivog...
@Psihologue
Zhao mi je ortak...
Kada napishesh knjigu poshalji nam primerak i prochitatjemo knjigu svi krajnje nepristrasno...i tada slobodno otvori temu na kojoj cemo komentarisati tu knjigu...do tada,zaista ne vidim svrhu ove teme,poshto si pokazao da je ne umesh voditi.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back