neobavezna veza..da li se truditi da predje u vezu ili bataliti ?

Vec 4 meseca traje ta neobavezna veza, na drugom sastanku je to skapirala..jer lik nije u fazonu za vezu,menja devojke i obozava da se svako vece druga devojka nadje u njegovom krevetu ..medjutim..nastavila je da se vidja sa njim..posle 7 vidjenja su zavrsili u krevetu,tada krece sve..od lika koji je hladnokrvan pretvorio se u mazulju ali i dalje ostaje pri svojoj prici!skrenula mu je paznju da ona nije za to:ae kod mene,zavrsimo u krevetu i to je to!nego da je za duze veze..dosta puta mu je obrusila da se to desilo samo 1 i da je bolje da zove svoje devojcice i slicne njima jer ona ne zeli da se svrsta u kos sa njima,nije takva i ne zeli da je jedina stvar koju on ima da ponudi KREVET!Na sta je lik rekao:ucinicu sve sta zelis..ZANEMELA JE...E onda su poceli izlasci , bioskop , zvanje i porukice..poklanja joj paznju..itd..neverovatno joj prija njegovo drustvo,poljupci ... nisu pokretali opet tu pricu..jer na svako njeno pitanje ili argument-on je pokopa,da mu je lakse da okrene neku svoju fuficu i da se ne trudi,ali da to ne zeli,da zeli nju.Naravno opet su zavrsili kod njega i njegovo ponasanje se nije promenilo,kad su zajedno drzi je ko malo vode na dlanu,tepa joj,mazi je i pazi sad su presli i na visi nivo..svaki put prespava kod njega,a on je poljupcima budi.. kad izadju isto..kao u bajci,na svakom semaforu je poljubi,nece da se odvoji od nje,ne pusta je i opet sve ispocetka..
I od skoro je krenulo da joj se mota po glavi da li ima sanse da se to pretvori u vezu..s jedne strane zna kakav je i ne zeli sebe da stavlja u situaciju da je povredi i da joj se mota po glavi da li je 5 min pre nego sto je stigla,neka druga devojka bila,jer to je ipak on,a s druge strane je tako dobar ,bukvalno kao da su u vezi.Stavila je tacku na njihovo vidjenje jer je krenula da se zaljubljuje,ali naravno posle svake tacke doda jos 2 i tako je opeeeeeeeeeet krenulo...sta ciniti dalje?!Moguce je da se decko pretvara ,ali cemu to...

Preživela sam, i još preživljavam na svojoj koži to...ništa gore...ne znam na čemu sam, ne mogu da spavam, nerviram se, negativna sam skroz...i onda skapiram jednu pametnu stvar koja se zove KULIRANJE...i kuliram ga do iznemoglosti, i znaš koliko izdrži da se ne javi ili tako nešto? 24h najviše...:zper: Nije smešno, ali *** volim ga, ne mogu sad da se pravim da mi je ravno...ali samo kuliranje...odmah je kao mala maca...i bilo je i druge, i drugih...ali malo po malo sve su nestale...ako ga voliš, ali samo ako ga stvarno voliš vredan je toga...ako ne...bolje odustani jer to je nešto najgore...:cmok2:
 

Back
Top