da li imati vezu

Izgleda da je problem u tome što se brzo istrošimo.

Recimo muškarac sa punom erekcijom istroši ženu. I kad dođe naredni ona će mu reći slušaj, ne mogu više

Slično kada MOJ muškarac se isprazni sa drugom za mene ostaje šta? ostaje da se nerviram što je NEKOJ DRUGOJ dao sebe, a za mene ostalo NULA. Pa kako to? :D

Kada se uopšte ne bi primetilo na njemu da je bio sa drugom to je ok, ali jbg uvek se primeti, to je problem. :D
 
Izgleda da je problem u tome što se brzo istrošimo.

Recimo muškarac sa punom erekcijom istroši ženu. I kad dođe naredni ona će mu reći slušaj, ne mogu više

Slično kada MOJ muškarac se isprazni sa drugom za mene ostaje šta? ostaje da se nerviram što je NEKOJ DRUGOJ dao sebe, a za mene ostalo NULA. Pa kako to? :D

Kada se uopšte ne bi primetilo na njemu da je bio sa drugom to je ok, ali jbg uvek se primeti, to je problem. :D
mislis njoj ode vecinski konzistentna tvar a tebi iscuri kao vodovodne mreze kvar
 
Izgleda da je problem u tome što se brzo istrošimo.

Recimo muškarac sa punom erekcijom istroši ženu. I kad dođe naredni ona će mu reći slušaj, ne mogu više

Slično kada MOJ muškarac se isprazni sa drugom za mene ostaje šta? ostaje da se nerviram što je NEKOJ DRUGOJ dao sebe, a za mene ostalo NULA. Pa kako to? :D

Kada se uopšte ne bi primetilo na njemu da je bio sa drugom to je ok, ali jbg uvek se primeti, to je problem. :D
koliko god se TVOJ muskarac ispraznio i potrosio na drugoj,uvek je spreman da mu podgrejes sarmu od juce......
zaprati me za vise saveta.....
 
Zasto sa samo dve,zasto ne sa tri,cetiri,pet....
a zasto nisi pratio kada smo lepo objasnili i obrazlozili i time razjasnili

sta cetiri
ne lupaj gluposti
to je cist hir skorojevicki i obicno udovoljavanje sujeti i potvrda nekog plitkoumnog egomanijaka

ja govorim o otkljucavanju nadnivoa senzualnosti i katarzicnim iskustvima
retjemo oslobadjajucim koja sire vidike
 
sta cetiri
ne lupaj gluposti
to je cist hir skorojevicki i obicno udovoljavanje sujeti i potvrda nekog plitkoumnog egomanijaka

ja govorim o otkljucavanju nadnivoa senzualnosti i katarzicnim iskustvima
retjemo oslobadjajucim koja sire vidike

Ja sam pre svega praktican covek, i mislim da je to idealna brojka za sve sto treba u kuci. Ukljucivsi i umetnicku delatnost.

a nalepnice ti vracam da mozes da ih kacis na sebe iz potpuno ociglednih razloga (ne trebaju mi)
 
Ja sam pre svega praktican covek, i mislim da je to idealna brojka za sve sto treba u kuci. Ukljucivsi i umetnicku delatnost.

a nalepnice ti vracam da mozes da ih kacis na sebe iz potpuno ociglednih razloga (ne trebaju mi)
sta se vredjas
isprozivaj i ti mene ali vodi racuna da zvuci pametno
posto ne zasluzujem primitivne vulgarnosti ier nisam neko tamo gofno vetj ozbiljan pa chaki vrlo ozbiljan covek odnosno supercovek
 
opet si u fulu? Necu da ti smetam. Poznata mi je tvoja bipolarnost od ranije. Nije prvi put.
Nadju drugu zrtvu za raspravu. Ovog puta to nisam ja.
za vas gospodine tju samo retji uzgred da nie lepo da se tako izrazavate na moj integritet jer sam ja jako dobra osoba a i bogat sam a plus i zgodan
i to sto ja pisem ne odrazava moje nista vec samo moje sto pisem
 

Back
Top