Nemiri na ulicama Beograda

Да ли је 'ЛГБТ' парада 2010. године била успешна?

  • ДА, парада је била потпун успех, сада је положај ЛГБТ особа бољи

  • Делимично

  • НЕ, парада је била тотални фијаско, сада их не воле још више


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...kaži mi, a kad se to povlađivalo i povlačilo pred huliganima? Pa vidiš da su ih lešili ko panta pitu! Nećemo sad pričati o uzrocima nastanka ovakvog raspoloženja među delom omladine,....koreni su negde daleko, pre raspada Jugoslavije,....nikada se tom problemu, od strane države nije prišlo studiozno, nego samo represivnim merama nad posledicom,....pametan čovek u ovome vidi samo početak,......eskalacija tek sledi,....ne baksuziram, nego samo vidim sled dešavanja,...i nisam jedini,....A, možda nekom ovakvo stanje i odgovara,......Ko danas priča o katastrofalnom stanju privrede ili o korupciji među političarima? Govori li ti to nešto?

Pa seti se prethodnog sranja po Beogradu. I šta je bilo? Koliko njih uhapšeno i osuđeno? One devojke što su snimljene kako kradu...
Kad zaglave na robije imaće vremena da razmisle, a i ovi koji ostanu van rešetaka će da razmisle.
A eskalacije će da bude dok bude huligana. Videćemo od ovih što se izvuku koliko će da se ubuduće ku.rče.
 
Za sve ovo sranje koje se danas dogodilo u Beogradu kriva je EU. Ja sve manje i manje zelim da Srbiju vidim u toj EU. Sve nas nesto pritiskaju i pricaju kako u Srbiji trebaje da vladaju nekakve slobode izrazavanja i kako pederima treba dati neka prava. Ok, mozda im i treba dati neka prava ali gde je ta EU kada su u pitanju prava radnika u ovoj drzavi? Zasto se insistira na tome da se pederima daju neka prava, a ne recimo radnicima koji mahom nisu prijavljeni? Zasto ta EU neizvrsi malo pritisak na ovu vlast da poboljsa zivotni standard gradjana Srbije pa tek onda da pricamo o pederima? Zasto su oni na prvom mestu? Danas se po medijima dosta pricalo o tome kako je parada uspela i kako se dokazalo da je Srbija slobodna zemlja. Pitam se samo ko je danas bio slobodan u Beogradu? Jel oni ****** koje je cuvalo 5000 policajaca, jel to sloboda, jeli sloboda kada te iste pedere policija razvozi kuci? Jel smo mi ostali bili slobodni danas, jel smo mogli slobodno da se krecemo po ulicama Beograda i da se vozimo autobusima GSP-a? Ja ne vidim da je iko danas bio slobodan u Beogradu.
 
Хоће ли и нашу децу сутра овак да васпитавају:

1281603875_0_92cd1_280eafde_l.jpg
 
Džaba dreka i tuča,****** će ionako nestati, pošto ne mogu da imaju decu....
Iza njih ništa neće ostati... Zato skreću pažnju na sebe... Nesreća je to, a ne ponos! :sad2:
Samo im ne treba dozvoliti da regrutuju decu (paradiranjem), Kao: "To je normalno, priduzite se"?
Dok ne maltretiraju normalne ljude svojim paradiranjem, ne treba ih dirati.... bljak!!
I ko je to dozvolio?:ljutko: Pa zar misle da ce ih na iducim izborima izglasati 1000 homoseksualaca?
 
potpuno se...mimoilazimo
nije meni ova vlada nista...draza nego tebi
medjutim, postoje...normalniji nacini da se vlast promijeni
ovo s tim nije imalo ama bas nikakve veze....
osim sto je ovime toj istoj vlasti omoguceno
da nastavi...kako joj se oce... : (

Ne moze normalno vise.
To je poenta.imaju medije,imaju policiju.Ne trebas im?
Kapiras?Kupuju one bednike za ulje i brasno,jer nemaju leba da jedu.
To im odgovara,da budes sto bedniji da bi mogao da te kupi.
Ja necu da zivim tako,vi kako ocete.
 
Za sve ovo sranje koje se danas dogodilo u Beogradu kriva je EU. Ja sve manje i manje zelim da Srbiju vidim u toj EU. Sve nas nesto pritiskaju i pricaju kako u Srbiji trebaje da vladaju nekakve slobode izrazavanja i kako pederima treba dati neka prava. Ok, mozda im i treba dati neka prava ali gde je ta EU kada su u pitanju prava radnika u ovoj drzavi? Zasto se insistira na tome da se pederima daju neka prava, a ne recimo radnicima koji mahom nisu prijavljeni? Zasto ta EU neizvrsi malo pritisak na ovu vlast da poboljsa zivotni standard gradjana Srbije pa tek onda da pricamo o pederima? Zasto su oni na prvom mestu? Danas se po medijima dosta pricalo o tome kako je parada uspela i kako se dokazalo da je Srbija slobodna zemlja. Pitam se samo ko je danas bio slobodan u Beogradu? Jel oni ****** koje je cuvalo 5000 policajaca, jel to sloboda, jeli sloboda kada te iste pedere policija razvozi kuci? Jel smo mi ostali bili slobodni danas, jel smo mogli slobodno da se krecemo po ulicama Beograda i da se vozimo autobusima GSP-a? Ja ne vidim da je iko danas bio slobodan u Beogradu.

Jok krivi ste vi sami i to već odavno,al se non stop vadite na druge.
 
bio sam do grada. A obrukali ste se nenormalno zato cuti. Da vidis sta ljudi kojima je ovo rodni grad misle o vama... e gnusaju vas se. Smatrau da ste gori za Srbiju od albanaca, a to je stvarno nesto.
A i krali ste opet patike, sto je dno dna :mrgreen:.

Meni je ovo rodni grad i skoro svim mojim prijateljima ovde iz Bg je ovo rodni grad i jedino sto se gnusaju pedera i ove vlasti a ove demonstrante podrzavaju svi 100%.
 
Izvini, ali imaš li ti oči?
Jesam li ja možda napisao negde da su oni huligani čuvari reda i moralnosti????

A da malo pogledaš u ogledalo???? Ovamo se zalažeš za ubijanje ljudi, a ovamo glumiš neku miroljubivost....

Uopste nisam govorio o huliganima, ali vec je klasika da ti ne razumes ponekad ni svoj kontekst, a kamoli tudj:roll:

Kakva miroljubivost?:dontunderstand: Niko nije govorio o miroljubivosti uopste, vec o miroljubivosti prema obicnim ljudima. Prema divljacima koji su dosli da povredjuju, pljackaju i ubijaju- o kakvoj miroljubivosti mogu da govorim prema takvima?:dontunderstand: Sta, da se zalazem da panduri umesto pune opreme nose cvetice koje ce im podeliti kada ovi krenu da ih gadjaju kamenicama, jer miroljubivost je resenje, hipici su bili u pravu:mrgreen::lol:
 
Kakvo licemerje od strane ove "druge Srbije"...ti isti huligani,ekstremisti,klerofasisti,snorkijevci su vam bili mnogo dobri dok su se lemali sa Slobinom policijom,tada su bili "demokratski i proevropski" orijentisani gradjani,danas kad rade to isto,ne valjaju....motkama i kamenicama ste dosli na vlast,tako cete i otici...ne znam kome je trebalo sve ovo kad su i sami zutaci i crvendaci bili svesno da ce ta parada samo nepotrebno podici tenziju i dovesti do novog nasilja....jel vredela ta jebena pederska parada ovoga sto se izdesavalo danas...:dash:
 
Ne moze normalno vise.
To je poenta.imaju medije,imaju policiju.Ne trebas im?
Kapiras?Kupuju one bednike za ulje i brasno,jer nemaju leba da jedu.
To im odgovara,da budes sto bedniji da bi mogao da te kupi.
Ja necu da zivim tako,vi kako ocete.



mda....pa gdje si onda da podrzis npr. gladne radnike kad strajkuju ispred vlade...
i slicne...nebitne stvari...
sto se oko toga ne digne frka?
sto se ne digne frka kad nema mlijeka po prodavnicama
ili kad poskupe namirnice....
dje ste onda...to nije od...znacaja, a saka ljudi koji
se, na kraju krajeva, zalazu za nesto sto s tobom ili sa mnom
ama bas nikave veze nema vam je bitna...
tj. bitnije su vam fobije i imaginarni neprijatelji
od realnih problema?
svaka cast; ti vec zivis upravo onako kako si...zasluzio. : ))))
 
bore se gej ljudi, za tri godine sve ce to izgledati mnogo bolje,
svaki pocetak je tezak,
ne bi me cudilo, da na paradi tada vidimo i neke forumashe koji sad pljuju po pederima.

Па ако је и буде (у шта сумњам, пре ће бити да се тада примењивати московски рецепт) видеће ме опет, и то много спремнијег и организованијег.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top