Nemiri na ulicama Beograda

Да ли је 'ЛГБТ' парада 2010. године била успешна?

  • ДА, парада је била потпун успех, сада је положај ЛГБТ особа бољи

  • Делимично

  • НЕ, парада је била тотални фијаско, сада их не воле још више


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
biseru, taj mamograf putuje po citavoj srbiji :cool: ebte sta ti je seMsko :dash:

Taj mamograf je cista propaganda.
Neka kazu sta se desava sa pacijantima kad im se otkrije tumor dojke! Koliko cekaju na opercaiju, ko ih operise, po kom principu, kako izgleda jedan konzilijum i koliko para treba da se da doktoru kojeg ces preko veze da nadjes? I labaritoriji da ti uradi analizu posle operacije?
Lazov do lazova i lopov do lopova!
 
Policija je bila i previse blaga, a doticni huligan je prvi upotrebio nasilje.

A kako znas da je prvi upotrebio nasilje? Meni i bracu su pre 14 godina kada smo bili u CG na letovanju zaustavili panduri, polupali kao p i c k e, vezali lisicama u vozili u gepeku kola, udarali glavu o haubu i odveli 10tak km od mesta gde su nas pokupili i ostavili i to oko 2-3 u nekoj planini. A nismo nista uradili...
 
Pre ovoga danas ja sam u raspravi sa ljudima koji su bili ostro protiv organizacije ove parade rekao da mi imamo mnogo ozbiljniji problem sa fasistickim i sovinistickim organizacijama, i da problem sa paradom homoseksualaca je maciji kasalj u odnosu na to.

Vecina je tad zaobisla to, govorila fuj ******, ne mogu da ih gledam, prodali smo se zapadu blabla...

Videli smo sta to znaci danas, ona grupica mucenika setala kao u zatvorskom krugu, a baje, srbende, patriote demolirale grad :(

Nema njih mnogo, optuzivati beogradjane u globalu da su to uradili je bolest mozga, od 2 miliona ljudi nije tesko naci 2-3 hiljade ludaka, probisveta, satro navijaca koji traze povod, ne zanimaju njih ni ****** toliko, oni ne mogu da se suoce sa svojim opskurnim postojanjem na ovoj planeti, na cinjenici da dok vlada kakav takav red oni su niko i nista, septicka jama svakog drustva.

Nisu oni pali sa neba, ratovi i porazi koje dozivljavamo zadnjih 20 godina su pogodno tle za njihov rast, moralno se valjamo na dnu...cudi me da danas nismo imali i vise ljudi na ulicama.

Odgovor drzave mora biti papren, da se ovakvi kazne za primer, da nikome vise ne padne na pamet da ima prava da gadja policiju i lomi izloge.

Kakvi crni mučenici te spopali?! To sve rod nakazni što traži da ih se smatra zdravima.
 
ali-bitno-da-je-grama-32944.jpg

eto kad se neko ne razume ali puci ce ako ne kaze pa makar ispao pglu :)

The most common recent design is a rainbow flag representing peace, first used in Italy at a peace march in 1961. The flag was inspired by similar multi-coloured flags used in demonstrations against nuclear weapons.
In recent years, especially in connection with the 2003 Invasion of Iraq, there has been a surge in popularity of the Peace flag, with the word PACE (Peace in Italian, derived from the Latin word pax) printed prominently across the middle. The flag in its current shape appeared as early as September 24, 1961, in an Italian peace march. It had previously featured a dove drawn by Pablo Picasso.
 
Da se dopunim: i policija je deo naroda.

ne, policija nije deo ovog naroda, oni su se sami svojevoljno svrstali na stranu okupatora

svaki od tih policajaca imao je izbor - mogao je da uzme sloboda dan, bolovanje, mogli su da organizuju strajk, a naposletku, svako od njih moze i da da otkaz ako mu se ne svidja da radi to sto mu je naredjeno

policija je neprijatelj ovog naroda
 
Не треба ми мамограф на улици, нека га сместе у здравствену установу, него је то намерно ту постављено пред параду. :rtfm:

Гневни грађани, којима је доста жутих бандита! :rtfm:

Skroz si u pravu..

To je za otkrivanje raka na sisama, a ti iste verovatno nemas....ko ebe mamograf
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top