Nemiri na ulicama Beograda

Да ли је 'ЛГБТ' парада 2010. године била успешна?

  • ДА, парада је била потпун успех, сада је положај ЛГБТ особа бољи

  • Делимично

  • НЕ, парада је била тотални фијаско, сада их не воле још више


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pričajte vi šta hoćete ali fegeti i NVO su pobedili danas.
Em su prošetali gde su hteli,em posle svega imaju opravdanje da kukaju o ugroženosti i dobijaju nezasluženu medijsku pažnju(što je i cilj ove predstave),em "branioci" srBstva opet navalili na besplatnu sportsku opremu,parfeme i sladoled pa sada vlast naspram njih izgleda Bogom dana. A sledeće godine u ovo vreme opet će se 3 meseca pre događaja bulazniti o fegetima,navijačima,crkvi umesto da se neko bavi stvarima od kojih se živi.
Ona juče šetnja je bila jedini pravi odgovor na ovo danas.
 
Zato sto je glavni grad. I zato sto je tu najveca sansa da nadjes istomisljenike i toleranciju...Ja sam rekao zbog cega parada...Heteroseksualci nikako nisu izlozeni pritisku....ali ako se gej javno deklarise kao gej onda pocinju problemi pa se ljudi zapitaju ili neke zene zasto ih muz vara s muskarcem...a takvih ima dosta....Mislim da se mnogi ovdje pale na lazi...pa ako cemo tako onda bolje lagati svakoga...ako je to posten zivot...ne znam ja

...Hahah parada u Nisu naprimjer...mozes misliti...tam da homoseksualizam nije bolest vec doslo iz svemira...

http://forum.krstarica.com/showthread.php/415329-Шетњом-против-параде/page7

Pročitaj o organizatoru, imaš dve strane mrzi me opet da kucam. Ovde ni jedan tabor stvarno ne brani LBGT prava, neki su homofobični a neki mantraju bez uključivanja mozga i bez poznavanja elementarnih činjenica to si ti.
Prvi put sam se složio sa mišljenjem nekoga političara posle dužeg vremena a to je gradonačelnik Beograda Dragan Đilas.
 
Misliš druga priča zato što...
je tada bilo mrtvih, bilo oružanih upada u zgradu RTS i policije u Majke Jevrosime, zato što su bagerom rušili...a toga nije bilo danas?

To je bilo masovno nezadovoljstvo stotine hiljada ljudi,ovo danas i nije prvi put da se u novijim"protestima"lomi po gradu,pljačka,lome izlozi i padaju sumanute ideje kao sa trolom ili izbacivanjem ljudi iz autobusa.
 
e daj ne lupaj zivota ti :cool:
svi smo mi izlozeni nekoj vrsti pritiska, pa sta onda? da nisu zapeli da opravdaju pare koje dobijaju sa zapada do ovog haosa ne bi doslo... cemu gej parada koja ce samo jos vise pojacati homofobicnost, izazvati ovoliki haos? cemu??


...jesi čobanica, ali si i pametnica.U jednoj rečenici si rekla sve!
Velika istina koje sve ostale manje gura u drugi plan!!!
 
Kami br'te, jel' ti surla dovoljno dugačka da diraš sopstvenu guzu? :mrgreen: ;)


Jeste.

Nego, sada vidoh slike sa ove zvanicne Parade. Puna ulica golih gejeva, dpeta i sisa, bas kao sto su mnogi ovde pricali da ce da bude. Sex na sve strane, oralni, analni, grupni.

Na drugoj strani, ceo dan gledam mirne proteste ljudi koji su protiv te Parade, stoje sa strane, i kulturno se zgrazavaju nad nemoralom.

Svaki objektivan posmatrac,koji nema nikakav stav o gejevima ce da konacno vidi i shvati da je u stvari ova prva grupa 102493432 puta bolesnija od ove druge grupe mirnih demonstranata:hahaha::hahaha::hahaha::dash:

Konacno su bolesni gejevi razotkriveni:super:
 
Koji narod?

Procentualno govoreci koliki je procenat ljudi koji je naoruzan dosao da spreci paradu? Koliko je huligana bilo? I oni su vox populi?

A sada, koliko je ljudi doslo 5. oktobra da rusi Milosevica...prosta matematika kojom se da izracunati prava volja naroda

Koliko je ljudi bilo juce na anti paradi a koliko na paradi?

niko ne voli razbijanje i paljenje grada ali svaka akcija ima reakciju i uopste mi nije cudno sto vecina ljudi ne osudjuje ovo, jednostavno je ljudima dojadilo sve, ****** su samo kap koja je prelila casu...
 
Pričajte vi šta hoćete ali fegeti i NVO su pobedili danas.
Em su prošetali gde su hteli,em posle svega imaju opravdanje da kukaju o ugroženosti i dobijaju nezasluženu medijsku pažnju(što je i cilj ove predstave),em "branioci" srBstva opet navalili na besplatnu sportsku opremu,parfeme i sladoled pa sada vlast naspram njih izgleda Bogom dana. A sledeće godine u ovo vreme opet će se 3 meseca pre događaja bulazniti o fegetima,navijačima,crkvi umesto da se neko bavi stvarima od kojih se živi.
Ona juče šetnja je bila jedini pravi odgovor na ovo danas.

Ne bih se složio sa ovim. Ovako su dobili jasan signal da njihovu "akciju" ne podržavaaju građani našeg glavnog grada. Da li se desilo nasilje, jeste. Ali da li je moguće održati bilo kakave ozbiljne demonstracije bez nasilja? ne samo kod nas, već bilo gde u svetu. kad imamo policiju sa jedne strane i puno nezadovoljnih ljudi sa druge, gotovo je nemoguće izbeći nasilje. Isti način jeupotrebljen 9. marta, svih onih puta kada se "šetalo" centrom grada, 5. oktobra, to je tako i ne može drugačije. Znalo se da će nasilja biti i ono se dozvolilo. Hoće li neko da odgovra zbog takve procene i odluke?
 
Koji narod?

Procentualno govoreci koliki je procenat ljudi koji je naoruzan dosao da spreci paradu? Koliko je huligana bilo? I oni su vox populi?

A sada, koliko je ljudi doslo 5. oktobra da rusi Milosevica...prosta matematika kojom se da izracunati prava volja naroda
To što je toliko mali broj ne govori ništa o procentu koji su podržavali te mlade ljude a nisu imali petlju da se sukobe. Ti "huligani" kako ih nazivate su bili uvek tu da se sukobe sa Miloševićevom policijom. A o 5. oktobru ne pričaj gluposti. To je bilo izrežirano od strane zapada. Narod bi se dogodio sutra malo...
 
Jeste.

Nego, sada vidoh slike sa ove zvanicne Parade. Puna ulica golih gejeva, dpeta i sisa, bas kao sto su mnogi ovde pricali da ce da bude. Sex na sve strane, oralni, analni, grupni.

Na drugoj strani, ceo dan gledam mirne proteste ljudi koji su protiv te Parade, stoje sa strane, i kulturno se zgrazavaju nad nemoralom.

Svaki objektivan posmatrac,koji nema nikakav stav o gejevima ce da konacno vidi i shvati da je u stvari ova prva grupa 102493432 puta bolesnija od ove druge grupe mirnih demonstranata:hahaha::hahaha::hahaha::dash:

Konacno su bolesni gejevi razotkriveni:super:

:hahaha:
pametnome dosta :super:
"Patriote" su pokazale svojim ponasanjem svoju normalnost :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top