Nemiri na ulicama Beograda

Да ли је 'ЛГБТ' парада 2010. године била успешна?

  • ДА, парада је била потпун успех, сада је положај ЛГБТ особа бољи

  • Делимично

  • НЕ, парада је била тотални фијаско, сада их не воле још више


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lider LDP- a Čedomir Jovanović, rekao je da je ovo jedan od najnesrećnijih dana u njegovom životu ističući da nikada nije prošao kroz Beograd koji je tako prazan i pod kordonima policije.


13216947664cb1aaa17fa75224730414_200x318.jpg


:hahaha::hahaha::hahaha:
Као да сме да прође кроз Београд, а да нема кордона полиције?

Vidi mu facu, ko da ima zatvor :lol:
 
Lider LDP- a Čedomir Jovanović, rekao je da je ovo jedan od najnesrećnijih dana u njegovom životu ističući da nikada nije prošao kroz Beograd koji je tako prazan i pod kordonima policije.


13216947664cb1aaa17fa75224730414_200x318.jpg


:hahaha::hahaha::hahaha:
Као да сме да прође кроз Београд, а да нема кордона полиције?

al se folira...

no, ipak nesretni dani za njega tek dolaze
 
MA KAKVI!

"TRESLA SE GORA - RODIO SE MIS "!

Tako je Blajbi...za dva dana nece biti ni reci vise o steti i paradi...ali ja bih naterala ove divljake da sa svoje dve ruke sve oribaju, nameste i podignu da se cakli, ako znas da rusis ima i da gradis...nego navikli da razruse ambasade, zgrade, mekove restorane a onda budzet placa...sve bih ja to u radni logor, neka zavrnutim rukavima dokazu ljubav prema otadzbini...
 
novca nema, eu nema bratislave, chak sta vise, sve ga je manje i manje.
ti kad odes da glasas, znas o cemu razmisljas? O lepoj buducnosti, o srecnom zivotu itd.. I upravo tako ds pobedjuje, i pobedjivace jos dugo dugo. JEr ovi asociraju samo na haops i unistenje. Gde bre ovi navijaci, pa njih se gnusaju normalni ljudi...

Па, управо је о томе реч, као што и рекох већ малочас:

Из свега овога само опет власт профитира, а народ нек се и даље ложи...


Tacno tako, glup je nas narod, zasluzuje i mnogo gore. Mada na kraju dana parada ponosa je zaista nesto dala ucesniciam da budu ponosni. Ispali su aista heroji. A i pohapseni su huligani makar u nekoj meri.
 
Зар је неко очекивао да неће бити жртава?
Логично је да их има, на обе стране.

Али будимо реални, полиција није ни делом употребила силу колико су могли.
Значи, жута власт више не влада ни полицијом.


Apsolutno, jer su i policajci nezadovoljni svojim statusom i preko glave im je više ovakvih stvari.
A i objektivno govoreći, ogromna većina njih takodje mrze pesere.
 
Tako je Blajbi...za dva dana nece biti ni reci vise o steti i paradi...ali ja bih naterala ove divljake da sa svoje dve ruke sve oribaju, nameste i podignu da se cakli, ako znas da rusis ima i da gradis...nego navikli da razruse ambasade, zgrade, mekove restorane a onda budzet placa...sve bih ja to u radni logor, neka zavrnutim rukavima dokazu ljubav prema otadzbini...

Da li bi naterala i one koji su i pored saznanja o mogućim neredima, dozvolili održavanje parade. Ne zaboravi da je prošle godine ista ta policja i isti ministar zabranio održavanje iz tog razloga.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top