"Nemam nameru da izgubim zemlju zbog idiota" Žestok sukob Mađarske i Ukrajine

Mystic+

Legenda
Poruka
71.235
Nisu Madjari duzni da trpe,ono sto je Zelenski zakuvao svom narodu.
Зеленски је неспособан датако нешто глобално закува. Он је само америчко поводљиви комичар трансформисан у трагичара.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.410
Pa normalno da nece primati narode koji nisu srodni i suprotnog su mentaliteta, obicaja i navika.
Videli od Srba kako su prosli sa siptarima, jos komsije.
Srbi da su pametni primili bi sada sve kvalitetno i sa potencijalom za buducnost iz Ukrajine i Rusije.
Eto leka za belu kugu.
Ми са брдовитог Балкана немамо исти менталитет као Немци... па ником ништа. Али изгледамо као Европљани.
Ми смо мекани, могуће нас је лако претопити на немачке (или чије треба) навике. Људи из неких других земаља нису спремни да се тако лако претопе - то је једини проблем.

Једнако непримање Сиријаца су направили и Мађари, па ником ништа.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.410
Nije ni Mađarska primala izbjeglice niti bilo koja zemlja istočne Evrope, cak su ih Madjari udarali i ismijavali samo zapadna Evropa pomaže izbjeglice,
Шушка се да су Мађари направили рампу за Сиријце када је Немачкој било доста.

А Пољаци... слепи амерички привезак на истоку Европе... Тако се понашају, наравно на своју штету. Они ће бити само пешадија. Да ли су спремни за губитке од 1000 људи на дан? Пошто наравно нису, боље да престану са глупирањем и провоцирањем свих суседа по списку. Двапут су обрисани са карте, биће и трећи пут, није проблем. Да ли су Пољаци на то заборавили?

Да ли је неко осим мене чуо вест да је у Белорусији био референдум, негде почетком марта, где је поништен ненуклеарни статус. А пошто су са Русима у савезу, Пољаци могу само да очекују руске ракете и на источној граници (још од раније на северу имају Калњинградску област Руске федерације).

radeta62

Buduća legenda
Poruka
39.429
HEROJ UKRAJINE

heroj-ukrajine.jpg

bas kao

Veoma poznat
Poruka
14.154
Ми смо мекани, могуће нас је лако претопити на немачке (или чије треба) навике. Људи из неких других земаља нису спремни да се тако лако претопе - то је једини проблем.
pretapanje pise upravo kod starozavetnih proroka, ali da je to Boziji posao, a ne da nas neko pretapa po svom cefu.

Sanovnik

Buduća legenda
Poruka
34.909
Орбан има обавезу према сом народу, који га је изабрао на место, на ком се налази. Зеленски нема свој народ. Ако га има, то свакако није украински народ. А није много заинтересован за добробит некаквих страних народа, као што му је Украински.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.