Nemacka trazi od Vucica da se distancira od Dodika, prizna nezavisnost Kosova...

NE NAPADAJU NEMACI REPUBLIKU SRPSKU ZBOG DODIKA - VEC NAPADAJU DODIKA ZBOG REPUBLIKE SRPSKE!

Citam svaki dan sta pisu nemacki Dojce Vele , drzavni medij i americki Radio Evropa

Zelja im je ukidanje Dejtonskog sporazuma , novi ustav BIH i ukidanje republike srpske ....

Da bi se to moglo desiti, neophodno im je da u Srbiji i Republici Srpskoj na vlasti budu ljudi koji pristaju na to.

Nadam se i Boga molim, da nikada ne nadju takve izdajnike u nasim redovima

Moramo ostati jedinstveni i boriti se do zadnjega protiv ovog nemackog zla, jer dok god smo mi slozni - oni nam ne mogu nista.

Slušao sam Dodikov govor u Kozarskoj Dubici i veoma me je podsetio na govore Slobodana Miloševića, pa se plašim da ne prođe isto.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Slušao sam Dodikov govor u Kozarskoj Dubici i veoma me je podsetio na govore Slobodana Miloševića, pa se plašim da ne prođe isto.

a kakav je govor po tebi trebao da odrzi?

Da kaze da pristaje na unistenje Republike Srpske i njenog naroda sve po diktatu Nemaca i Britanaca?

Sa zapadnjacima je prosto. Ako ista ocekujes da dobijes moras biti spreman za sukob pa i rat. Jedino tada oni daju neke koncesije. Ako ispunjavas sve st okazu nikada ne dobijes nista.
 
a kakav je govor po tebi trebao da odrzi?

Da kaze da pristaje na unistenje Republike Srpske i njenog naroda sve po diktatu Nemaca i Britanaca?

Sa zapadnjacima je prosto. Ako ista ocekujes da dobijes moras biti spreman za sukob pa i rat. Jedino tada oni daju neke koncesije. Ako ispunjavas sve st okazu nikada ne dobijes nista.

Ma Tihi, govor mu je bio odličan, ne podržava SRS svaku budalu!
 
Spremili su nam opet neku igranku Amerika, Nemačka i Engleska, u to sam ubeđen!

nema sta da si ubedjen ja citam redovno sta ti zlikovci pisu

Oni sve objave unapred preko raznoraznih NVO , predstavnika ove ili one organizacije.

Kod njih uvek znas na cemu si.

Problem su samo nase kukavice i spijuni koji nemaju hrabrosti da im se suprotstave i bore za interese naseg naroda i drzave.
 
Ово са овим вучићем постаје све више смешно.
Њему је, па сад цитирам :

"Viši saradnik Saveta za politiku demokratizacije u Berlinu" значи неко по рангу на неком 10.001 месту дошао да држи предавање шта да ради !!!

Па ова напредњачка говеда стварно су говеда. Ту су сви дошли до звања брав, теле, марва, стока, демократа, задњи шљам ....
a što radikali i demokrate prate kako koji nemac nešto prdne a oni opal po vucku!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
a što radikali i demokrate prate kako koji nemac nešto prdne a oni opal po vucku!!

Да ли пратиш вођу или мало забушаваш? Мораш да се дистанцираш од РС, КиМ и Срба уопште ако желиш да напредујеш у странци. И да се пријавиш на радну акцију за изградњу великоалбанског аутопута. И да носиш НАТО маскирне кратке хлачице кад су велике врућине. И да се клањаш старлетама у министарствима и аплаудираш сваки пут кад се попишају по сиротињи. Пуно тога мораш да урадиш ако желиш да добијеш нешто више од сендвича са шункарицом.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kako neko posle ovoga kad procita, moze da misli ista lepo o Nemackoj i Nemcima?

Zasto je taj narod toliko zlikovacki i zasto taj narod ne moze da zivi i da pusti druge da zive nego stalno zeli da porobljava, eksploatise, ubija, pljacka?

Nije narod kriv ,nego ovi sto im vode državu. Isto kao i kod nas. Debilizam. Narod bi lepo i u miru da živi ali šačica kriminalaca koji vode državu nam ne da nego nas prodaju zarad svojih ličnih interesa. A narod odumire gladan i bolestan. Vucicu bojiš li se Boga. ..
 
Ovaj tip nema veze sa Nemackom.
Nemackoj sad najmanje treba da neka mala drzavica javno postavi pitanje "Jel treba ponovo da ratujemo sa Nemackom zbog svojih granica?"
Takvo pitanje bi uz Grcko pitanje i Italijansko i Spansko cutanje napravilo haos u EU...mnogo veci nego sto im vredi Kosovo....cak i tako bogato i USA AM vazno vojno mesto.

Sto nebulaznija situacija, tj manja vojska male zemlje, to veci haos i u odjeku i u reakciji pomenutih nacija EU...
 
frootsman - Dokle to roptanje na aktuelnu vlast.Pa sta bi ti hteo.Dosta tog nezadovoljstva,dosta tog,oprtunizma.Svi su ti blizi,nego interes sopstvenog naroda.
Ovi ljudi,koji su vlast u srbiji,preuzeli,kada nam je voda vec bila do grla,cine sve,da spasu PRVENSTVENO SVOJ NAROD.Oni zu za to i izabrani
gde su dobili vecinu,glasackog tela.

Dakle,njima je narod poverio,da vode OVU ZEMLJU,a ne,ni Republiku Srpsku,ni Kosovo.Sve zamerke,koje stavljas ovoj vlasti na dusu,potpuno su
neosnovane,i lisene,zdravog razuma.
 
* Како оцењујете односе Србије и Републике Српске?

- Као однос Србије и сјевера Косова прије избијања насилног конфликта у љето 2011. - дугорочно неиздрживо стање без политичке воље Београда да се нешто мијења док не пукне на терену и наметне промену политике.

http://www.nspm.rs/hronika/bodo-veber-vucic-treba-da-kaze-da-ne-podrzava-dodika.html


"Nasilni konflikt i pucanje na terenu", šta to treba da znači???Šta treba da pukne prema mišljenju gospodina Bode???
Taj Bodo spominje nasilni konflikt i nametanje promjene politike u Republici Srpskoj po scenariju kako se to desilo na Kosovu i Metohiji 2011.godine.Znači Zapadanjaci su spremni nasilnim konfliktom da nametnu promjenu politike?Strašno, neće biti na dobro, ovo šta Zapadnjaci "kuvaju", pas im mater licimjernu, pokvarenu.
 
Poslednja izmena:
Bogami,kada se vatra priblizi,soptvenoj guzi..............i rodjenoj braci,se okrenu ledja.!!! A priznacete,Dodik nam nije,i NIKADA nece biti,rodjeni brat.Kada dodje
stani-pani,spasava se sta se moze,i ko se moze.Bolje da se spase iko,nego NIKO !!!

Само се ти надај да ћеш баш ти бити међу спашенима.
 
Па, ако он сматра, ред је да се оде.

И то што тише и неупадљивије, да не пробудимо Мајке Сребренице и Жене у црном.

Свакако ћемо своје мишљење добити од фрау Меркел, шта има ми ту да размишљамо.
 
Да ли пратиш вођу или мало забушаваш? Мораш да се дистанцираш од РС, КиМ и Срба уопште ако желиш да напредујеш у странци. И да се пријавиш на радну акцију за изградњу великоалбанског аутопута. И да носиш НАТО маскирне кратке хлачице кад су велике врућине. И да се клањаш старлетама у министарствима и аплаудираш сваки пут кад се попишају по сиротињи. Пуно тога мораш да урадиш ако желиш да добијеш нешто више од сендвича са шункарицом.

Milice Čobanice bolje me kazni nego da mi prepravljaš postove please :)
Što se tebe frostman tiče a i ostalih mislim da je srbima u srbiji bilo dosta deset godinas izolacije i 12 godina zabušavanja i pljačkanja i mazanja očiju , neki bi voleli to i dalje da rade , na žalost mnogi su srbi ovde još uvek izolovani - u svojim glavama
 
Bogami,kada se vatra priblizi,soptvenoj guzi..............i rodjenoj braci,se okrenu ledja.!!! A priznacete,Dodik nam nije,i NIKADA nece biti,rodjeni brat.Kada dodje
stani-pani,spasava se sta se moze,i ko se moze.Bolje da se spase iko,nego NIKO !!!

Dodik je nas brat kao i svi ostali Srbi iz Republike Srpske, a vi britanski spijuni da se terate tamo gde sunce ne sija...
 
NE NAPADAJUI NEMACI REPUBLIKU SRPSKU ZBOG DODIKA - VEC NAPADAJU DODIKA ZBOG REPUBLIKE SRPSKE!

Citam svaki dan sta pisu nemacki Dojce Vele , drzavni medij i americki Radio Evropa

Zelja im je ukidanje Dejtonskog sporazuma , novi ustav BIH i ukidanje republike srpske ....

Da bi se to moglo desiti, neophodno im je da u Srbiji i Republici Srpskoj na vlasti budu ljudi koji pristaju na to.

Nadam se i Boga molim, da nikada ne nadju takve izdajnike u nasim redovima

Moramo ostati jedinstveni i boriti se do zadnjega protiv ovog nemackog zla, jer dok god smo mi slozni - oni nam ne mogu nista.

НЕ НАПАДАЈУ НЕМЦИ

ЗНА СЕ КО ЈЕ ...ГЛАВНИ АГРЕСОР...А КО СУ ...ПИЈУНИ...:think: ...:aha2::aha:
 

Back
Top