Nema nista od ulaska Srbije u EU

eremita:
Мислим да те човек сасвим лепо, стрпљиво и паметно упућује ДА РАЗМИСЛИШ, али ти си толико индоктриниран да си оболео од кокошијег слепила. Потпуно је улудо трошење речи и хабања тастатуре на доказивање очигледних ствари.

Какав, бре, Ратко Младић, ти или не знаш где живиш или си потпуно заслепљен???
da da u pravu si
 
Rainbow Six:
Yebote, baš si UPORAN! Jesi li ti možda vidio Mladića u Srbiji? Ovdje u Bosni Karadžić nije viđen već punih 8 godina! ...
Ja nisam ali je sprovodjena istraga u vojsci Srbije koja je pokazala da je Mladic boravio u vojnim objektina do 2002.
Takodje postoji osnovana sumnja da je skrivan na teriotoriji Srbije a u tom smislu trenutno tece i sudski proces onakima koji su optuzeni da su mi pomagali u skrivanju.
 
_Milanche_:
Ja nisam ali je sprovodjena istraga u vojsci Srbije koja je pokazala da je Mladic boravio u vojnim objektina do 2002.
Aaaha! Sad iznenada pa vjerujemo izvještaju istih onih koji su ga do sada navodno skrivali i govorili da nije u Srbiji? To je bila istraga iste one vojske koja nije u stanju da istraži uzroke smrti one dvojice nesretnih vojnika na Topčideru i vojske čiji se bivši komadant tereti za kontrašpijunažu! Pouzdano - nema šta!
_Milanche_:
Takodje postoji osnovana sumnja da je skrivan na teriotoriji Srbije a u tom smislu trenutno tece i sudski proces onakima koji su optuzeni da su mi pomagali u skrivanju.
Neko mora da igra ulogu žrtvenog jarca! Izgleda da si ti te nesretnike već osudio! Komentarišeš kao da su već na robiji!
 
Mogu da se slozim sa tobom da vojska nije bas pouzdana i da su njihove istragde prilicno nepouzdane ali da je to objektivno jedina zvanicna informacija koju imamo a ako uzmemo u obzir da postoe ljudi kojima se sudi za krivicno deo skrivanja i obacanje nase vlade da ce Mladica isporuciti onda se iz svih tih cinjenica moze izvesti neki zakljucak.
Ne govorim kao da su osudjeni nego da su optuzeni.Ipak nisu samo osumnjiceni ili okrivljeni nego optuzeni.
 
~Petar~:
razlika nije takva da profesor postaje gospodar zivota i smrti. i sama razlika je nebitna dokle god cistach ulica moze da pristojno prezivi i dok je jaka srednja klasa a privreda efikasna. to postaje normalna stvar. drugachije metode uostalom ne postoje.tj. nisu se pokazale uspesnim,
inace, komunisticko nacelo je- svako prema sposobostima, a svakome prema potrebama( raspodela)
dobro si citirao tu komunisticku maksimu:svakome prema SPOSOBNOSTIMA i svakome prema potrebama.I svi znamo da sposobnost dolazi iz rada,a kako bi drugacije ocenili koliko je neko sposoban i koliko moze da proizvede,ako ne radom :confused: To si i sam mogao da zakljucis,tako da maksima u samoj svojoj sustini i nije losa.Naravno ono oko cega se ja i ti nikako necemo sloziti je upravo to da su kapitalisti izEU "gospodari zivota i smrti" nad obicnim smrtnicima- radnim ljudima.I obrati jos jednom na ovaj deo maksime-SVAKOME PREMA POTREBAMA...nasravno da su to komunisti vrlo dobro predvideli u svom programu.Pa da li ces da opravdas kapitalistu koji kupuje jahte,avione,limuzine...jos ces da me ubedis da sve to njima kao treba :roll: To se ne zove potreba nego izivljavanje.
 
_Milanche_:
Mogu da se slozim sa tobom da vojska nije bas pouzdana i da su njihove istragde prilicno nepouzdane ali da je to objektivno jedina zvanicna informacija koju imamo a ako uzmemo u obzir da postoe ljudi kojima se sudi za krivicno deo skrivanja i obacanje nase vlade da ce Mladica isporuciti onda se iz svih tih cinjenica moze izvesti neki zakljucak.
Ne govorim kao da su osudjeni nego da su optuzeni.Ipak nisu samo osumnjiceni ili okrivljeni nego optuzeni.
To da čovjek čija skorašnja fotografija sa prepoznatljivom pozadinom tako slobodno šeta po kasarnama i Srbiji, a da ga niko pritom nije ni vidio obične su priče za malu djecu!
Komentari tipa "ovdje-ondje" ili "bio je pa ga sad nema" - pusto su kupovanje vremena! Niko do sada nije uspio da pribavi bar jedan pouzdan materijalni dokaz da se taj čovjek nalazi ni među živima, a kamoli gdje je boravio! Izvještaji sačinjeni od strane vojske često su svašta trpili čak i onda kada je ta vojska bila "četvrta sila" u svijetu!
Hag ne zna gdje je, ali zna da je u Srbiji! Ista priča, samo još prilično gluplja je i u Bosni sa Radovanom!
Samo naivni mogu da prihvate da 20.000 vojnika SFORA i gomila obavještajnih službi koja vršlja po BiH i Srbiji ni poslije 10 godina od svog fizičkog prisustva u regonu nisu u stanju da da pruže barem jedan pouzdan dokaz da su ti ljudi uopšte živi. Koliko je onda ozbiljna priča u vezi sa sudskim procesima navodnim jatacima nekog koga niko nije ni vidio dobrih godina unazad? Ne bi to bila jedina sudska farsa sa programiranim ciljem koja se vodi s "programiranim ciljem"!
Vidiš li, ipak nije to BAŠ tako kako si pojednostavio u svojim izlaganjima!
Bilo bi isuviše idiotski da se javno govori sve što se misli.
Sjeti se onog što sam ti poručio: CILJ? SREDSTVO?
a052.gif
 

Back
Top