Nelegalno Uzimanje Kuce!

SupMario

Početnik
Poruka
10
Pozdrav ljudi, Hteo bi da podelim ovo sa vama u nadi da neko mozda zna kako pomoci i izbeci ovu nepravdu. Dakle radi se o jednoj maloj kuci koju je moj Otac nasledio od svog Dede. Nakon Oceve smrti sam zatrazio u Katasteru da vidim ko je vlasnik kuce itd i da li stoji od mog Oca Ime i prezime, I video sam da stoji nesto sasvim drugacije. Stojalo je Ime i Prezime od mog Oca Stric, Bio sam u soku! Malo sam se raspitao u Opstini, Katastoru itd. Kuca je prepisana Njemu, Ali Kako? Pitao sam, Ne stoji da je njemu moj Otac prepisao i dao a zanam da to nikad nebih uradio. Pitao sam Majku ali majka je rekla da je na Oca nako toga smo svi bili sokirani i videli da je Falsirao Ime i Prezime, Platio je Advokatima da to srede, Probao sam resiti ali nista nisam uspeo, Ovo je Ukratko ali ima puno toga,navao sam samo Glavno da bih svatili u cemu se radi.

ZAMOLIO BIH SVE BILO KO DA ZNA KAKO OVO RESITI, I VRATITI STA JE ODUZETO!

Hvala unapred!
 
Пре свега саветуј се са добрим адвокатом који има везе у локалном суду који је надлежан, побијаш ту пресуду на кеца. Али јбг, треба да платиш, уосталом као и све у животу.
 
Пре свега саветуј се са добрим адвокатом који има везе у локалном суду који је надлежан, побијаш ту пресуду на кеца. Али јбг, треба да платиш, уосталом као и све у животу.
Ma da ali koliko bi to sve kostalo? Pitanje da li moze jer su falsirali bas dobro.
 
Koliko vredi kuca,ko zivi u njoj,ko je ziveo,pa vidi dal se isplati ici na sud,u svakom slucaju ako si siguran u prevaru, poseri mu se u zivot kako god znas i umes,ja znam da bih je zapalio ali ne bi bila tudja na pravdi boga
Ma ja sam od rodjena tu, ja i moje 4 sestre. moj otac je rodjen tu njegov otac,majka. I Dodje Taj Gad i uzme sve. Ma Zao mi je jer je sve tu moje detinjstvo, ocevo i tako da propadne u tudje ruke.
 
Ma da ali koliko bi to sve kostalo? Pitanje da li moze jer su falsirali bas dobro.
Веруј да не знам, али у неким пређашњим књигама мора стајати да је власник куће био деда, извадиш његову умрлицу и видиш у суду да ти дају решење на кога се кућа води после његове смрти. Ако ти дају да се води на стрица то нема логике, јер ако преминули имају директне потомке тј децу, по дифолту су они наследници.
 
Mora da postoji podatak o poslednjoj izmeni vlasnistva. Pogledajte to sa advokatom kada se desio prepis.
Inace zaista ne znam. Laicki ako nigde niste upisani ni kao uzivaoci dozivotnog prava nekretnine ne znam sta bi se moglo tu uciniti :(
Nazalosto nista ne stoji samo od Dede i da je on novi vlasnik, Sokiran sam bio kada sam video da nigde ne stoji ocevo ime.
 
Bilo je sve regularno jer znam da mi je Majka rekla da je Otac nasledio i da je ona bila i videla da stoji Ocevo ime i prezime, rekla mi je da bi bilo dobro da se ide i da se uradi da to predje na mene ali kada sam otisao i video Sok sam dobio!
To i treba da se nadje,jer nisu smeli da uniste taj dokument,vec da ga gurnu,negde u neku fioku,kod tog sudije sto je to odradio.Tu nije kriv sam advokat,vec i sudija.
 

Back
Top