Nelegalno Uzimanje Kuce!

Bilo je sve regularno jer znam da mi je Majka rekla da je Otac nasledio i da je ona bila i videla da stoji Ocevo ime i prezime, rekla mi je da bi bilo dobro da se ide i da se uradi da to predje na mene ali kada sam otisao i video Sok sam dobio!
Pa ne moze taj proces da izvetri u sudu trag mora biti,mora otac da ima kod sebe primerak nadjite
 
Sta sve mene ceka samo da znas,prosle godine sam imao prelom noge pa nisam primio poziv od suda i u odsustvu presude da je tacna izjava brata,pa zalba pisana,cekam godinu dana poziv i posta zagubi pre neki dan koverat,dodjem do njega ali oni vrate sudu da nije kompletno pa opet da posalju,znaci eto zbog poste mogu da izgubim 20 000€
 
Bilo je sve regularno jer znam da mi je Majka rekla da je Otac nasledio i da je ona bila i videla da stoji Ocevo ime i prezime, rekla mi je da bi bilo dobro da se ide i da se uradi da to predje na mene ali kada sam otisao i video Sok sam dobio!
Pusti šok.

Rešiće se. Izbacuje vas?

I, koju dokumentaciju vi sami posedujete?
Saznaj kad je završena ostavinska rasprava nakon preminulog dede?

I, ovo što ti savetuju, nađi nekoga, advokata, ko se bavi ovom tematikom. Naravno advokat je kao i svaka usluga.
 
Nazalosto nista ne stoji samo od Dede i da je on novi vlasnik, Sokiran sam bio kada sam video da nigde ne stoji ocevo ime.
Odeš u nadležni katastar i tražiš Zbirku isprva.
Moraju da ti to daju.
Tu piše od prvog do zadnjeg vlasnika kako se kretala imovina.
To je jedino relevantno
Tako ćeš dobiti dokument na osnovu kog se stric upisao.
Ako je to uradio na osnovu Ugovora o doživotnom izdržavanju,onda je to teško oboriti
Moguće ako ne postoji jedan član.
Al ne bi o tome da pišem
 
Malo nejasno pises ali mora da bude neki potpis da je otac prebacio sa sebe
verovatno je i potpis falsifikovan.
Jedino za cime zalim u turskim vremenima to je smrtna kazna ili teska kazna sakacenja i za najmanji lopovluk.
Prvo bih te advokate na kolac a potom i tog strica...........kao i sudije kojima su ovaki slucajevi veoma jasni ali rade za pare.
 
Pozdrav ljudi, Hteo bi da podelim ovo sa vama u nadi da neko mozda zna kako pomoci i izbeci ovu nepravdu. Dakle radi se o jednoj maloj kuci koju je moj Otac nasledio od svog Dede. Nakon Oceve smrti sam zatrazio u Katasteru da vidim ko je vlasnik kuce itd i da li stoji od mog Oca Ime i prezime, I video sam da stoji nesto sasvim drugacije. Stojalo je Ime i Prezime od mog Oca Stric, Bio sam u soku! Malo sam se raspitao u Opstini, Katastoru itd. Kuca je prepisana Njemu, Ali Kako? Pitao sam, Ne stoji da je njemu moj Otac prepisao i dao a zanam da to nikad nebih uradio. Pitao sam Majku ali majka je rekla da je na Oca nako toga smo svi bili sokirani i videli da je Falsirao Ime i Prezime, Platio je Advokatima da to srede, Probao sam resiti ali nista nisam uspeo, Ovo je Ukratko ali ima puno toga,navao sam samo Glavno da bih svatili u cemu se radi.

ZAMOLIO BIH SVE BILO KO DA ZNA KAKO OVO RESITI, I VRATITI STA JE ODUZETO!

Hvala unapred!
Samo zolja
 
Pozdrav ljudi, Hteo bi da podelim ovo sa vama u nadi da neko mozda zna kako pomoci i izbeci ovu nepravdu. Dakle radi se o jednoj maloj kuci koju je moj Otac nasledio od svog Dede. Nakon Oceve smrti sam zatrazio u Katasteru da vidim ko je vlasnik kuce itd i da li stoji od mog Oca Ime i prezime, I video sam da stoji nesto sasvim drugacije. Stojalo je Ime i Prezime od mog Oca Stric, Bio sam u soku! Malo sam se raspitao u Opstini, Katastoru itd. Kuca je prepisana Njemu, Ali Kako? Pitao sam, Ne stoji da je njemu moj Otac prepisao i dao a zanam da to nikad nebih uradio. Pitao sam Majku ali majka je rekla da je na Oca nako toga smo svi bili sokirani i videli da je Falsirao Ime i Prezime, Platio je Advokatima da to srede, Probao sam resiti ali nista nisam uspeo, Ovo je Ukratko ali ima puno toga,navao sam samo Glavno da bih svatili u cemu se radi.

ZAMOLIO BIH SVE BILO KO DA ZNA KAKO OVO RESITI, I VRATITI STA JE ODUZETO!

Hvala unapred!
Daklem, stan bre polakote sa osudjivanjem i svadjom. Možda tvoj dedastric nema pojma da se vodi u katastru, drugo, možda je sve to ofrlje napisano jer nema veze sa pravnim radnjama, to je dokument države.
Treće ti znaš nešto na rekla kazala i od toga praviš dramu. Četvrto je pitanje : Ko živi u kući ili na imanju gde se nalazi kuća....pa onda može da se piše nešto. Peto je gde su dokumenta za kuću, kod koga i šta piše tamo....
Najbolje da se prvo posvadjaš sa rodjacima pa da proveriš šta je istina....
 

Back
Top