Neko treci

Nemam pojma kako da naslovim temu, pa cu pokusati objasniti...
Prvih 20ak godina godina sam nekako pregurala, ono kao mlad si, nadas se, ima zivota, pa nekako izdrzavas mucenje, sa nadom da ce prestati
Medjutim poslednjih 25 uzas... patim a nista se ne desava sto bi mi olaksalo muke
Molila sam boga da mi pomogne, da me izbavi iz ovog zivota, trazila smrt, nije me uslisao
Molila djavola za istu stvar, nista...
Celo vreme imam osecaj kao da me neka visa sila drzi da bi me mrcvarila, izivljavala se na meni, znaci nista katastrofalno, nego polako, malo po malo, nevolja za nevoljom, sve lose za losim, a prezivljavam, kao da me secka polako da se mucim a da ne umrem...

Pa me zanima da li postoji neko treci ko bi mi izasao u susret, spremna sam da ucinim sve
Od ove dvojice sam digla ruke..
Hvala unapred
Patnja je sastavni deo života.Svako nosi svoj "krst"na leđima.Zato postoji vera, ljubav i nada da bi nam taj teret bio podnošljiviji.Sve je individualno, pojam sreće i nesreće ne shvatamo svi isto.U svemu moraš naći smisao, upravo je poenta u tome.Patnja ljude čini jačim i izdržljivijim, jer kada konačno prođe, osetimo opet sreću i olakšanje. Mene lično su teški trenuci i situacije "očeličile",jer da se nisu desile ne bih znala šta sve mogu.Nikad ništa nisam u životu naučila iz sreće. Uživala sam, jedino to. I tu svoju sreću ukoliko nemaš s kim da podeliš, d'izvineš ne vredi "dve pare".Sve je u glavi. Tu ti se nalaze svi odgovori!Ne postoji ništa jače od čoveka u smislu,ne može te slomiti niko i ništa ukoliko ti to ne dozvoliš.Ako dozvoliš, sama si kriva!
Dopao mi se jedan post ovde na forumu koji sam skoro pročitala: "ako čovek nije u bolnici, u ludnici ili na groblju, ima mnogo razloga da uživa u životu".Razmisli malo o tome.
 
Ko ne zeli prvo da se suoci sa sobom ne moze mu pomici ni neko treci pa ni peti ili deseti

U stvari mozda i moze ali ne treba ocekivati da je pomoc uvek prijatna. Recimo samar boli i malo ko hoce da mu neko pomogne samaraom, pa je lakse traziti dalje nesto privlacnije od otreznjenja.
Vidjela sam osobu koja je dobila napad smeha/histerija/, u pocetku niko nije prepoznao o cemu se radi i svima reakcija prvo smesna zatim neprijatna i na kraju uznemirujuca. Otvaraju se prozori, prskaju ju je vodom i nista ne pomaze dok je nisu osamarili i to ono jako da joj se glava zatrese. U momentu je i smeh prestao ali mora da joj je od pomoci zvonilo u glavi
 
Ne znam
Zanimljivo bi bilo proveriti
Ја мислим да је то најбоље и најбезболније рјешење, чак сам мислио да се пријавим за ову експедицију на марс, све мислим то је још даље одавде и од проблема, па мора бити и боље,😁.
 
Ја мислим да је то најбоље и најбезболније рјешење, чак сам мислио да се пријавим за ову експедицију на марс, све мислим то је још даље одавде и од проблема, па мора бити и боље,😁.
Necu na Mars, tamo ima svi da navale, znas kako je sa ta popularna mesta
 
Nemam pojma kako da naslovim temu, pa cu pokusati objasniti...
Prvih 20ak godina godina sam nekako pregurala, ono kao mlad si, nadas se, ima zivota, pa nekako izdrzavas mucenje, sa nadom da ce prestati
Medjutim poslednjih 25 uzas... patim a nista se ne desava sto bi mi olaksalo muke
Molila sam boga da mi pomogne, da me izbavi iz ovog zivota, trazila smrt, nije me uslisao
Molila djavola za istu stvar, nista...
Celo vreme imam osecaj kao da me neka visa sila drzi da bi me mrcvarila, izivljavala se na meni, znaci nista katastrofalno, nego polako, malo po malo, nevolja za nevoljom, sve lose za losim, a prezivljavam, kao da me secka polako da se mucim a da ne umrem...

Pa me zanima da li postoji neko treci ko bi mi izasao u susret, spremna sam da ucinim sve
Od ove dvojice sam digla ruke..
Hvala unapred
Nema treci.
Mislim da imas problem sa ovim drugim.
Pogledaj ovo i videces sta treba da uradis.
Okultno zavidjenje.


Ne mozes da sedis na dve stolice.
Cim se ti molis djavolu, onda je on umesao prste.
On ti nece pomoci.
Ali ce te voditi do sve veceg ludila.
Pogledaj video i tamo imas recept.
 
Da nisam ja ta treca tesko meni 😱
Sad si van razuma, ali kada se vratis u razum, e onda tesko tebi - ti si ta treca. U se i u svoje kljuse, pa kada pocnes da kukas i zapomazes '', jao, tesko meni'', onda se seti da se mi HRISCANI BOGA SAMO BOJIMO, i nikoga vise. Nikome drugom ne daj svoj strah, a ako pomognes sebi, Bog ce ti dodati, zapamti djavo hoce da te saplete i prevari, a jedini je Bog pomocnik. Od ljudi slaba vajda, ili su mamlazi sto ti rece, ili su nerazumni. Pomozi sama sebi da bi ti Bog pomogao. Sve ostalo je zastranjivanje.
 
Poslednja izmena:
Nema treci.
Mislim da imas problem sa ovim drugim.
Pogledaj ovo i videces sta treba da uradis.
Okultno zavidjenje.


Ne mozes da sedis na dve stolice.
Cim se ti molis djavolu, onda je on umesao prste.
On ti nece pomoci.
Ali ce te voditi do sve veceg ludila.
Pogledaj video i tamo imas recept.
ma nek me vodi i do ludila, samo nek vodi vec jednom
 

Back
Top