Quantcast

Neko treci

Poruka
5.839
Nemam pojma kako da naslovim temu, pa cu pokusati objasniti...
Prvih 20ak godina godina sam nekako pregurala, ono kao mlad si, nadas se, ima zivota, pa nekako izdrzavas mucenje, sa nadom da ce prestati
Medjutim poslednjih 25 uzas... patim a nista se ne desava sto bi mi olaksalo muke
Molila sam boga da mi pomogne, da me izbavi iz ovog zivota, trazila smrt, nije me uslisao
Molila djavola za istu stvar, nista...
Celo vreme imam osecaj kao da me neka visa sila drzi da bi me mrcvarila, izivljavala se na meni, znaci nista katastrofalno, nego polako, malo po malo, nevolja za nevoljom, sve lose za losim, a prezivljavam, kao da me secka polako da se mucim a da ne umrem...

Pa me zanima da li postoji neko treci ko bi mi izasao u susret, spremna sam da ucinim sve
Od ove dvojice sam digla ruke..
Hvala unapred
Obraćaš se na pogrešnu adresu. Ni bog a ni Đavo ne postoje u ovom našem realnom životu.

Problem je u tebi i tvojoj percepciji stvarnosti.

Zamisli da si vezana za invalidska kolica i da te moraju hraniti, kupati, oblačiti, drugi do kraja života ?

Kako bi ti život izgledao iz takve perspektive ?

Van razuma

Iskusan
Poruka
5.291
Obraćaš se na pogrešnu adresu. Ni bog a ni Đavo ne postoje u ovom našem realnom životu.

Problem je u tebi i tvojoj percepciji stvarnosti.

Zamisli da si vezana za invalidska kolica i da te moraju hraniti, kupati, oblačiti, drugi do kraja života ?

Kako bi ti život izgledao iz takve perspektive ?
Vala kako sam se jutros prostrla na stepenice...umalo ne iskusih i to

Ali me zanima kakve veze to ima sa bozanstvom 🙄

Van razuma

Iskusan
Poruka
5.291
O tome mozemo na pdf Zdravlje, ili cak psihologiju... ovo je religija
Pitala sam ima li nesto izmedju dobra i zla...Bog je dobro, Djavo je zlo, ima li sta sto je pola pola

Nesto sto je nekad dobro a nekad zlo, kao ljudi npr., samo da je Bozanstvo

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.