Neki romantičan kafić u BG

Ако би девојку први пут да изведеш негде, онда је боље да то буде неки обичан кафић, а не неки специјалан.

Треба да јој буде опуштено, а не да буде под притиском због тога што је дошла на специјално место.
 
Dakle neki romantičan kafić, pod tim mislim nešto gde nije previše glasna muzika, gde su svetla prigušena i to.. pucajte! Imam 19 godina, tako da nemojte davati nešto gde idu samo stariji i to.
vodio sam zhenu u Eskalero, potom Grineti, Kandahar u silikonskoj dolini (chajevi), potom klub knjizhevnika,
samo nemoj u Dorian Grej, deru :p
Al sam tamo sve vodio zhenu kad smo se zabavljali :P
 
Нервира ме израз 'извести девојку у кафић/ресторан'. Мене нико није 'изводио', ишли смо у кафић заједно и равноправно сам плаћала своје рачуне. Је л' то неки нови конзервативизам однекуд изронио, нисам обавештена.

И још романтичан кафић тражи, дај бре, који кичерај од мушкарца. Дрмните пиво пријатељу, имате тога гдегод.
 
Ако би девојку први пут да изведеш негде, онда је боље да то буде неки обичан кафић, а не неки специјалан.

Треба да јој буде опуштено, а не да буде под притиском због тога што је дошла на специјално место.
Ово је четврти пут.
 
Нервира ме израз 'извести девојку у кафић/ресторан'. Мене нико није 'изводио', ишли смо у кафић заједно и равноправно сам плаћала своје рачуне. Је л' то неки нови конзервативизам однекуд изронио, нисам обавештена.

И још романтичан кафић тражи, дај бре, који кичерај од мушкарца. Дрмните пиво пријатељу, имате тога гдегод.
Не сме девојка да пије има здравствене проблеме...
Плаћам ја, такав је бонтон у Србији. Хвала.
 
Не сме девојка да пије има здравствене проблеме...
Плаћам ја, такав је бонтон у Србији. Хвала.
Плаћаш ако радиш а она не. Чуј бонтон...
Имаш 19 година, ти си издржавано лице и не изигравај галантног џентлмена, леба ти.
 
Ово је четврти пут.
Види колега, ми старији знамо са чим се суочаваш. Правили смо иста срања која ти управо правиш.

Та идеја са романтичним кафићем ми је много сумњива.

Зашто тражиш баш романтични кафић? То би било ок да хоћеш да је просиш,

али, ако у прва три изласка ниси ништа направио, тешко да ће романтични кафић да поправи ситуацију. Други је ту проблем.
 
Нервира ме израз 'извести девојку у кафић/ресторан'. Мене нико није 'изводио', ишли смо у кафић заједно и равноправно сам плаћала своје рачуне. Је л' то неки нови конзервативизам однекуд изронио, нисам обавештена.

И још романтичан кафић тражи, дај бре, који кичерај од мушкарца. Дрмните пиво пријатељу, имате тога гдегод.
izgleda da ti je i rec dzentlmen nepoznata.
 
Треби у ствари не треба романтични кафић,

већ кафић где столови нису за кафенисање, него мало издвојени. У Нишу је за то најбољи "Бомбај", за БГ не знам. Још је на нивоима, спрат и полуспрат, па спрат, и нису класика столови, већ неким индијским полупреградама мало издвојени, па имаш приватност, а не седите једно преко пута другог, већ једно поред другог (остало су неки табуреи, па нико ту не седа), и онда је много лакше за интимизацију.

Не треба ти романтични, него неки где је добро за интимизирање. Да су столови мало издвојени у неке сепарејчиће или нешто слично. Што Ђорђи рече, на спрату. Спрат ти нпр. треба, излованије је. И да су мало пригушена светла, зидови тамнији...тако нешто, али да не изгледа на први поглед романтично, да јој не правиш неки притисак. Опуштенција. Само уз опуштену атмосферу, опустиће се и она.
 
pa nije reko da ce tebe da izvede. Nismo svi isti........neko voli popa, neko popadiju, neko popovu cerku.

Много тога није рек'о,

али можемо из написаног да претпоставимо, да је у малом проблемчићу.

Три пута већ изводи рибу, три пута није скупио муда да атакује (мсм..разумем ја њега, није да га не разумем).

И риба му даје четврту шансу.

а он зна да ће опет да зајебе као прва три пута, и осећа да му је ово последња шанса, ако сад не крене у акцију, оде она код оног другог што зна како се тражи цупи.

И сад је решио да направи план, а једина му је идеја неки романтични кафић.

Јбг..заебано је то, много.
 
Треби у ствари не треба романтични кафић,

већ кафић где столови нису за кафенисање, него мало издвојени. У Нишу је за то најбољи "Бомбај", за БГ не знам. Још је на нивоима, спрат и полуспрат, па спрат, и нису класика столови, већ неким индијским полупреградама мало издвојени, па имаш приватност, а не седите једно преко пута другог, већ једно поред другог (остало су неки табуреи, па нико ту не седа), и онда је много лакше за интимизацију.

Не треба ти романтични, него неки где је добро за интимизирање. Да су столови мало издвојени у неке сепарејчиће или нешто слично. Што Ђорђи рече, на спрату. Спрат ти нпр. треба, излованије је. И да су мало пригушена светла, зидови тамнији...тако нешто, али да не изгледа на први поглед романтично, да јој не правиш неки притисак. Опуштенција. Само уз опуштену атмосферу, опустиће се и она.

Mora se dogovorimo i damo zajednicko saopstenje.
ovaj tek sad nema pojma di da izvede zensku.
 
Mora se dogovorimo i damo zajednicko saopstenje.
ovaj tek sad nema pojma di da izvede zensku.

Да. Унервозиће се још више, а већ три вагона је пропустио. Овај четврти му је последњи вагон у који може да ускочи, или оде воз код другог машиновође.

Мора да јој се много свиђа, чим је пристала и четврти пут да га трпи док ништа не предузима.
 
Да. Унервозиће се још више, а већ три вагона је пропустио. Овај четврти му је последњи вагон у који може да ускочи, или оде воз код другог машиновође.

Мора да јој се много свиђа, чим је пристала и четврти пут да га трпи док ништа не предузима.
Предузеће она, видиш да од овог џентлмена леба нема.
 
Предузеће она, видиш да од овог џентлмена леба нема.

Чекај, мислим да је још увек није ни питао. Него је био трећи излазак пре пар дана.

први пут, ајде, тек се упознају, ок што није атаковао.

Други пут, било је време, али се није снашао, јбг... па су решили да изађу трећи пут. И трећи пут исто као и први и други, превише је ђентлмен, па ништа није направио.

И сад су обоје у проблему. Он би да је зове на четврти дејт, она већ губи живце са њим, и мисли "има ли сврхе да губим време". Обоје осећају шта се дешава, па је наш млади колега врло нервозан, и на брзину смишља идеје, па је дошао до романтичног кафића, а још и не зна да ли ће она пристати на четврто виђање. Осећа и он да она губи стрпљење, па мора хитно да делује, а онда у тој исхитрености, дође се до одласка у неки кафић који је 100 пута по својој концепцији гори за задату идеју у односу на претходна три.


Еј, Путко, што је не позовеш у биоскоп? Гледајте Аватара. Траје три сата, имаћеш толико времена да је напипаш, да ако и то пропустиш...

...јбг...млад си, учиш на својим грешкама.

Биће боље кроз Х година, веруј ми, само прати где си све засрао, и временом исправљај.
 
Много тога није рек'о,

али можемо из написаног да претпоставимо, да је у малом проблемчићу.

Три пута већ изводи рибу, три пута није скупио муда да атакује (мсм..разумем ја њега, није да га не разумем).

И риба му даје четврту шансу.

а он зна да ће опет да зајебе као прва три пута, и осећа да му је ово последња шанса, ако сад не крене у акцију, оде она код оног другог што зна како се тражи цупи.

И сад је решио да направи план, а једина му је идеја неки романтични кафић.

Јбг..заебано је то, много.
:dash:
 
Треби у ствари не треба романтични кафић,

већ кафић где столови нису за кафенисање, него мало издвојени. У Нишу је за то најбољи "Бомбај", за БГ не знам. Још је на нивоима, спрат и полуспрат, па спрат, и нису класика столови, већ неким индијским полупреградама мало издвојени, па имаш приватност, а не седите једно преко пута другог, већ једно поред другог (остало су неки табуреи, па нико ту не седа), и онда је много лакше за интимизацију.

Не треба ти романтични, него неки где је добро за интимизирање. Да су столови мало издвојени у неке сепарејчиће или нешто слично. Што Ђорђи рече, на спрату. Спрат ти нпр. треба, излованије је. И да су мало пригушена светла, зидови тамнији...тако нешто, али да не изгледа на први поглед романтично, да јој не правиш неки притисак. Опуштенција. Само уз опуштену атмосферу, опустиће се и она.
Био сам у бомбају, јесте добар. На то сам и циљао, нешто такво, само не знам како да се изразим.
 

Back
Top