Quantcast

NEGATIVA

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
36.240
bas sam pisao na drugoj temi o tome..a koja je svrha?
sta imas od toga ako znas da je zagadjeno..ono..neces udisati vazduh?
samo se nepotrebno unosi panika..
Сврха је да људи буду обавештени.
А начин извештавања може да буде сасвим пригодан, далеко и од ћутања и од таблоидног вриштања.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
36.240
a sta dobijas tim saznanjem?
Добијам поштовање.

Истина, то је све у складу са напорима да постанемо нормална земља. Ако то није циљ, онда нема везе.

Ако се данас ћути за загађење ваздуха, за шта ће још да се ћути? Да не набрајам шта је све прећутано.

tab503

Legenda
Administrator
Poruka
51.361
da li su pre 20 ili 30 godina izvestavali o tome?
nisu..
falilo ti nesto?
nije..

nekad bih samo uvece poslusao vremensku prognozu da saznam da li je sutradan toplo ili hladno..da li pada kisa ili ne, da znam sta da obucem
sad stalno gledm prognozu..te kako ce biti za vikend..te kako ce biti sledece nedelje.. zatrpani smo trivijalnim podacima..

причалица

Buduća legenda
Poruka
33.039
a sta dobijas tim saznanjem?
tabe, zašto polaziš samo od sebe? ako tebi ništa ne znači zagađenost vazduha u prekomernoj količini (ljubičasti alarm), postoje bolesni ljudi kojima bi izlazak na takav vazduh drastično pogoršao zdravstveno stanje.
o kakvoj panici ti pričaš? nekad mi uopšte nije jasno gde živiš...nije zagađen vazduh najezda marsovaca na američkom tlu, pa da podležemo panici :aha:

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
203.374
ali zagadjenost vazduha postoji odavno u ovom gradu i drzavi srbiji ..samo sto se nekada zagadjenost objavljiva jednom godisnje
i nije problem u zagadjenom vazduhu sa kojim zivimo godinama vec sta drzava preduzima po tom pitanju