Neću da sam sama

cokim te

Zainteresovan član
Poruka
253
Osećate li se usamljeno?
Kako se borite sa osećajem usamljenosti?
Pošto se ne žalim poznanicima...ima se utisak da mi sve dobro ide..
Dugoo vremena sam sama...Ne iskazujem osećanja...plašim se...

Celog života samo želim ljubavi, da iskažem šta osećam...da budem nečija, da imam nekog...ne ide
Eto, u tom mom samovanju jedna osoba mi je privukla pažnju...taman kad sam i zaboravila kakav je osećaj kad te neko muvka...prelepo, neko mi je u mislima, pred nekim zadrhtim...milina...
Al eto uspostavi se da ima nekoga :-? pobegla sam...a već mi se u kožu podvukao...napominjem, ničega nije bilo...ali priznajem nedostaje mi :-(
Ne znam šta želim da čujem..ali meni se baš steškilo...težak mi ovaj teret: kao sva sam divna, nasmejana, sve je pod kontrolom...
 
Vama zenama je lako. Najbolji nacin da se ne osecate same je da iskoristite sve svoje zenske atribute, koje vam je priroda darovala i stalno uza se' imate bar jednog, ako ne i vise muskaraca, da vam se nadje u svakom trenutku.

Samo kukate bre nesto, a sva voda ide na vasu vodenicu :)
 
Vama zenama je lako. Najbolji nacin da se ne osecate same je da iskoristite sve svoje zenske atribute, koje vam je priroda darovala i stalno uza se' imate bar jednog, ako ne i vise muskaraca, da vam se nadje u svakom trenutku.

Samo kukate bre nesto, a sva voda ide na vasu vodenicu :)

;) Mmm da...ali meni je malo samo fizičko zadovoljstvo...
But thanks izmamio si mi osmeh :)
 
Pa, nista, pozovi drugarice koje nisi dugo videla, ili i ove sadasnje, nebitno, aktiviraj i sebe i njih, kreni da stalno izlazis negde, da se kreces, muvaj se medj' ljude, upoznaces nekog ko ce ti opet zagolicati misli... ;) Samo nemoj da sedis u stanu i ides na posao samo...
 
Znaš kako, ranije sam sve gledala kao zabave radi... misao da se vežem za nekog me je "plašila", kao nisam još za to...ima vremena...a sad mi, bar mi se čini, baš bih to...
Zamara me menjanje...da je sve površno, bla,bla,bla...
 
Kao sto si sama sebe dovela do usamljenosti tako sama i ucini nesto da to promjenis,ako zelis,a vidim da zelis...A muskarci...pa naici ce neko...sem ako ne zamisljas posebnog princa na bijelom konju,i samo njega cekas...zivot je kratak,ne traci vrijeme :D
 
Cokim i ja tebe..ne bi ti pruzio..ali mozda privlacis takve,prizeljkujes..za mene se nikad nisu lepile bezobrazne,hladne osobe,vec nezne koje se osecaju sigurno pored mene.

Znam da zvučim kao veverica ;)
Ma ovaj je prepreden, vidim to...kao za baksuz zna šta da mi kaže, kako da mi skrene pažnju,ma fuj baš je umiljat :), da mu ne znam prošlost odavno bih njegova bila ;)
 

Back
Top