Quantcast

NEĆE PROĆI, NEĆE MOĆI

opšte dobro

Poznat
Banovan
Poruka
9.647
9 godina ja gledam i patroliram i pitam se ima li neko da me zameni. gledam "granicu" nabijam masku i setam kada svi spavaju. IMA LI MISEVA?
i moj buraz je isto to u Prishtini 99 ali Hvala bogu na nebesima vratio se ziv i zdrav , a sada neki lik ovde kod mene koji je bio "bolestan" marta 99 priziva neku mobilizaciju
ja ga pitam sad si ponovo zdrav a on meni peta kolona

saladin119

Obećava
Poruka
71
citat:'"Rat koji ne mozesh da dobijesh vojno vodi samo budala."

i da ispravimo ovo "Rat koji ne moze da dobije vojno vodi samo onaj ko nema sta vise da izgubi."

a SRBIJA ubrzano krece u tom pravcu DA NEMA VISE STA DA IZGUBI.

MISLITE O TOME

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
citat:'"Rat koji ne mozesh da dobijesh vojno vodi samo budala."

i da ispravimo ovo "Rat koji ne moze da dobije vojno vodi samo onaj ko nema sta vise da izgubi."

a SRBIJA ubrzano krece u tom pravcu DA NEMA VISE STA DA IZGUBI.

MISLITE O TOME
Ratovi se i ne dobijaju vojnim putem, već mudrošću. Ne vredi ti da imaš oružje, ako ne znaš kako da pobediš neprijatelja kao David protiv Golijata.

Conte

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.056
Spustili smo se padobranima i zahvaljujuci taktikom Lazarevica i i mudrosti Pavkovica imali smo minimalne gubitke. A njima smo sve po spisku............

Kada smo polazili...,. imali smo ovaj naziv teme:

NECE PROCI< NECE MOCI...............

I sada bih ratovao za moju Otadzbinu, samo a ko me zove!!!

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Spustili smo se padobranima i zahvaljujuci taktikom Lazarevica i i mudrosti Pavkovica imali smo minimalne gubitke. A njima smo sve po spisku............

Kada smo polazili...,. imali smo ovaj naziv teme:

NECE PROCI< NECE MOCI...............

I sada bih ratovao za moju Otadzbinu, samo a ko me zove!!!
Ne zameri na mom optimizmu u naslovu ove teme "Neće proći neće moći". :D
To ja samo malo ispoljavam svoj entuzijazam i nadu u pravdu.

eremita

Zaslužan član
Poruka
114.365
3. ukoliko tebe pitaju

ali posto ih za sve ove stavke svecano zabole ****,ti i dalje nastavi da zabijas glavu u pesak i ignorises realnost. u lazi uspesno lece takve slucajeve
Ахахаха, каква ЕУфиличарска ступидарија... кхм... ти ниси ни за "Лазу" него тамо где су неизлечиви на затвореном Ф одељењу на Губеревцу! А можеш да добијеш и лудару у Падинској Скели ако имаш везу преко ДС или ЛДП-а.......:lol::lol::lol:

dalipro

Primećen član
Poruka
782
Mito aj me menjaj nagranici?
Ma ko je tebe stavio na granicu zivotinjo jedna neizivljena! Ti nemas ni 15 godina balavce jedan!!! Prestani vise da vredjas ljude koji su izgubili u ratu zivot ili delove tela, sramoto jedna!! Ti si sve bre samo nisi vojnik, sram te bilo skote jedan! Vrati se u misiju rupu iz koje si izmileo ili idi u neku psihijatrijsku ustanovu idiote jedan nenormalni! PRESTANI VISE DA MALTRETIRAS LJUDE OVDE!!!

Conte

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.056
Ja sam sa ovim postom zavrsio, a Vas gospodine najiskrenije molim i skrecem vam paznju na kosrisnika koji tokom celog posta maltretira one koji su Srbiju cuvali i branili i za to zivote gubili. Rasplakala me skotina, nisam plakao 5 godina jos od majcine smrti!!!
Ne ......., svasta! Nisam kriv, pismen si pa procitaj ono sto pisem.Ne, nikako to mi nije bila namera.Ne.Niste me razumeli.......

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Često se dešavaju nesporazumi, nije nam lako gledati sve te ratne nepravde, ali hrabri, plemeniti i slobodarski narodi su uvek znali uspraviti se kad je najteže. Ja znam da je to vrlina mog naroda, i zato verujem u njega, verujem da će smoći snage da prebrodi sva poniženja i uspravi se, to je se mnogo puta kroz istoriju pokazalo i pokazaće.