Quantcast

NEĆE PROĆI, NEĆE MOĆI

eremita

Zaslužan član
Poruka
113.549
Deco..................., Kosovo je nezavisno odavmo, zahavljujuci Srbima. Srbi su krivi, ne trazite krivca! Srbi su napravili nezavisno Kosovo! Majmuni.............
Косово и Метохија МОЖЕ ПОСТАТИ НЕЗАВИСНО:

1. уколико Резолуцију о проглашењу независнонсти КосовЕ призна Србија,

2. уколико Савет безбедности УН прихвати Резолуцију о проглашењу.

Дотле МОГУ ДА ТУ СВОЈУ РЕЗОЛУЦИЈУ ОКАЧЕ МАЧКУ О РЕП!

Goran71

Zainteresovan član
Poruka
223
Retko kada pisem postove ali sada sam morao bar nesto napisati. U proslosti su normalne zemlje za manje stvari proglasavali puno ratno stanje i reagovali onako kako dolikuje svakoj normalnoj drzavi koja drzi do sebe i svog dostojanstva.
Ali u ovom slucaju od nas Srba je ostalo izgleda samo ono "S", ne mogu da poverujem da se ovo desava. Kada sami o sebi nemozemo da brinemo sta bi onda drugi brinuli o nama.

Mr Deltiod

Početnik
Poruka
22
Косово и Метохија МОЖЕ ПОСТАТИ НЕЗАВИСНО:

1. уколико Резолуцију о проглашењу независнонсти КосовЕ призна Србија,

2. уколико Савет безбедности УН прихвати Резолуцију о проглашењу.

Дотле МОГУ ДА ТУ СВОЈУ РЕЗОЛУЦИЈУ ОКАЧЕ МАЧКУ О РЕП!
3. ukoliko tebe pitaju

ali posto ih za sve ove stavke svecano zabole ****,ti i dalje nastavi da zabijas glavu u pesak i ignorises realnost. u lazi uspesno lece takve slucajeve

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
ajd objasni mi kako je to grcka protestvovala i zapalila zastavu? grcka kao osoba,svi ljudi u grckoj ili nesto deseto?
Grčki narod je protestvovao okupljanjem na ulicama isto kao i mi. Pogledaj vesti pa ćeš videti sve. Rekli su da su Amerika pokušava da napravi protektorat u Evropi i da joj to neće dozvoliti, traže da se povuku trupe jer ne vrše više neutralno mirovnu dužnost već mešaju politiku, vojnici su pod komadom Amerike koja pravi baze po Evropi. To su rekli.

Conte

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.056
@Eremita evo vec tri godine se borimo! Za sta , jesmo li nekad pobedili!

Srbi su gubitnici, trenutno!

No ja pozivam sve Srbe da budu ko i ja i da budu na granici, citavih 6 godina. @Eremita hocesli da budes srpski granicar?

Mr Deltiod

Početnik
Poruka
22
Grčki narod je protestvovao okupljanjem na ulicama isto kao i mi. Pogledaj vesti pa ćeš videti sve. Rekli su da su Amerika pokušava da napravi protektorat u Evropi i da joj to neće dozvoliti, traže da se povuku trupe jer ne vrše više neutralno mirovnu dužnost već mešaju politiku, vojnici su pod komadom Amerike koja pravi baze po Evropi. To su rekli.
sto kaze leri flint,misljenje je kao ******,svako ga ima. evo ja kazem da je kosovo gotova prica i da niko normalan ne slusa shacicu grckih bespolicara