Ne želim da znam

Da li ste nekada imali takvu vezu (od braka do samo povremenog viđanja) kada niste želeli znati da li partner ima još nekoga osim vas za seks?
Jednostavno, ne želite da znate, ne pitate, ne želite da vam priča.

Većini ljudi koje znam je tako nešto odbojno. Pa ipak, izgleda mi sad da je poprilično rašireno među onima koji se (relativno) često upoznaju sa drugima i aktivni su na polju sexa.
Pa bih volela o tome da se priča bez neke osude ili procene za/protiv, samo na osnovu ličnog iskustva. 🙂


Pogledajte prilog 1185079
zanima me i te kako...........a i moju zenu zanima .
 
Da li ste nekada imali takvu vezu (od braka do samo povremenog viđanja) kada niste želeli znati da li partner ima još nekoga osim vas za seks?
Jednostavno, ne želite da znate, ne pitate, ne želite da vam priča.

Većini ljudi koje znam je tako nešto odbojno. Pa ipak, izgleda mi sad da je poprilično rašireno među onima koji se (relativno) često upoznaju sa drugima i aktivni su na polju sexa.
Pa bih volela o tome da se priča bez neke osude ili procene za/protiv, samo na osnovu ličnog iskustva. 🙂


Pogledajte prilog 1185079
Ne.
 
Da li ste nekada imali takvu vezu (od braka do samo povremenog viđanja) kada niste želeli znati da li partner ima još nekoga osim vas za seks?
Jednostavno, ne želite da znate, ne pitate, ne želite da vam priča.

Većini ljudi koje znam je tako nešto odbojno. Pa ipak, izgleda mi sad da je poprilično rašireno među onima koji se (relativno) često upoznaju sa drugima i aktivni su na polju sexa.
Pa bih volela o tome da se priča bez neke osude ili procene za/protiv, samo na osnovu ličnog iskustva. 🙂


Pogledajte prilog 1185079


Što se mene lično tiče u braku se podrazumeva da njeno hebanje sa strane ne dolazi u obzir. Ne bi pitao, a ne bi ni priznao. :mrgreen:

U kres šemi me ne zanima, srećan sam da moj ima vruće i vlažno mesto u kojemu se s vremena na vreme smesti i uživa. :p
 
Da li ste nekada imali takvu vezu (od braka do samo povremenog viđanja) kada niste želeli znati da li partner ima još nekoga osim vas za seks?
Jednostavno, ne želite da znate, ne pitate, ne želite da vam priča.

Većini ljudi koje znam je tako nešto odbojno. Pa ipak, izgleda mi sad da je poprilično rašireno među onima koji se (relativno) često upoznaju sa drugima i aktivni su na polju sexa.
Pa bih volela o tome da se priča bez neke osude ili procene za/protiv, samo na osnovu ličnog iskustva. 🙂


Pogledajte prilog 1185079
Не, али знам жену која је у том фазону. Дуго у браку, троје деце, он лекар, она психолог. Породица наизглед идеална. Каква је заиста само они знају.
Једном приликом смо причале о томе и она је била изричита да не би волела да сазна ако муж има излете.
Да ли је свесна да никада не би пресекла, па јој је лакше да не буде повређена, што не зна то не боли.
Или га толико идеализује да би јој све лађе потонуле.
Или, или...
100 људи, 100 ћуди :)
 
Не, али знам жену која је у том фазону. Дуго у браку, троје деце, он лекар, она психолог. Породица наизглед идеална. Каква је заиста само они знају.
Једном приликом смо причале о томе и она је била изричита да не би волела да сазна ако муж има излете.
Kažeš psiholog. Mislim da joj je to pametno. Praktično, mudro. Seksualni izleti ne mogu da se mere sa porodicom koju imaju, a opet niko nije savršen... Zašto bi sebi nanela nepotrebnu bol. Čemu? On iovako bira nju i porodicu, jasno je iz toga što se i dalje vole i zajedno su.
 
Kažeš psiholog. Mislim da joj je to pametno. Praktično, mudro. Seksualni izleti ne mogu da se mere sa porodicom koju imaju, a opet niko nije savršen... Zašto bi sebi nanela nepotrebnu bol. Čemu? On iovako bira nju i porodicu, jasno je iz toga što se i dalje vole i zajedno su.
Она је мало специфична. Никада нисам срела жену која на тако високом пиједесталу држи мужа. Делује ми да и она има његово поштовање, али је он њој бр. 1 чак испред деце што је мојој природи страно.
Можда је њен став мудар а можда је само гурање главе у песак.
 
Она је мало специфична. Никада нисам срела жену која на тако високом пиједесталу држи мужа. Делује ми да и она има његово поштовање, али је он њој бр. 1 чак испред деце што је мојој природи страно.
Можда је њен став мудар а можда је само гурање главе у песак.
Podseti me na vic kad se lala moli bogu !

Bože samo da me sosa ne vara !
A i ako me vara da ja to ne znadem
A ako saznadem ,pomozi mi da se ne jedim mnogo :mrgreen:
 
Da li ste nekada imali takvu vezu (od braka do samo povremenog viđanja) kada niste želeli znati da li partner ima još nekoga osim vas za seks?
Jednostavno, ne želite da znate, ne pitate, ne želite da vam priča.

Većini ljudi koje znam je tako nešto odbojno. Pa ipak, izgleda mi sad da je poprilično rašireno među onima koji se (relativno) često upoznaju sa drugima i aktivni su na polju sexa.
Pa bih volela o tome da se priča bez neke osude ili procene za/protiv, samo na osnovu ličnog iskustva. 🙂


Pogledajte prilog 1185079
Pa desilo mi se...to je bilo neobavezno vidjanje...nisam zelela nikakve informacije, a nisam ih ni dobila.
Meni je to bilo taman :D

U vezi, nisam stava... radi sta hoces dok ja ne znam... Nemas dozvolu brate. Ni prećutnu.

Ali duso draga... ako si nesto uradio, nemoj da si se usudio da dolazis da mi priznas da bi olaksao savest... bolje bi ti bilo da ćutiš zauvek, i potrudi se da ne saznam.
Mozes da raskines...razvedes se... odes... ali ne da mi priznajes pa da ostavis meni da gledam sta cu i pored stresa zbog prevare i izdaje, budem ja ta koja mora da podnosi zahtev za razvod braka, ili prekida vezu dok ti mukuca trazis oprostaj.
E to ne moze. :tiganj:
 
Generalno ne volim te stvari da znam a i to može da se zna jedino ako otkriješ, ovako niko neće reći da ima još nekog. To mi je nekako i logično razmišljanje pogotovo ako je neko u braku, jer mislim da je nemoguće očekivati vernost od muškarca. Te stvari je moguće izbeći jedino ako odlučiš da ostaneš sam pa šta kome odgovara.
 
А ја баш верујем у верност мушкараца. И жена. Људи генерално. Мислим да што је особа сигурнија и комплетнија то је вернија. Што је несигурнија и оштећенија тражи нека признања са стране. Пишем о онима који су баш склони томе, којима је то манир. И убеђена сам да људи више лапрдају о преварама него што се оне збиља догађају. Као што сам убеђена да више варају тупавији и мање привлачни, њима је то потребније.
 
Veran ili ne, ako je porodica na prvom mestu te stvari nisu toliko važne. A većina tih što varaju i jeste u tom fazonu, i što bi se sad njihove žene opterećivale da li on ima povremene avanture ako im je lepo u braku. Drugo je ako muškarac nema takta pa ne pazi da li će da ga otkriju, to onda jeste mučenje. Ali traženje nevolje, ne znam što bi to iko sebi radio.
 

Back
Top