Ne želim da znam

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.428
Da li ste nekada imali takvu vezu (od braka do samo povremenog viđanja) kada niste želeli znati da li partner ima još nekoga osim vas za seks?
Jednostavno, ne želite da znate, ne pitate, ne želite da vam priča.

Većini ljudi koje znam je tako nešto odbojno. Pa ipak, izgleda mi sad da je poprilično rašireno među onima koji se (relativno) često upoznaju sa drugima i aktivni su na polju sexa.
Pa bih volela o tome da se priča bez neke osude ili procene za/protiv, samo na osnovu ličnog iskustva. 🙂

1657454827867.png

Green_Arrow

Primećen član
Poruka
929
Morao sam par puta da procitam pitanje jbt. :mrgreen:
Naravno ima i toga ali to nisu kvalitetne veze i brakovi nego se zmuri zbog nekih drugih interesa.

Ne razumem kako je to rasireno danas? Da li ljude danas nije briga da li se partner trpa sa drugom osobom, wtf?

Ako je u pitanju kombinacija ili sex na jednu noc, ajde razumem..Kresnemo se i sta me briga sta radis posle...

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
19.864
Da li ste nekada imali takvu vezu (od braka do samo povremenog viđanja) kada niste želeli znati da li partner ima još nekoga osim vas za seks?
Jednostavno, ne želite da znate, ne pitate, ne želite da vam priča.

Većini ljudi koje znam je tako nešto odbojno. Pa ipak, izgleda mi sad da je poprilično rašireno među onima koji se (relativno) često upoznaju sa drugima i aktivni su na polju sexa.
Pa bih volela o tome da se priča bez neke osude ili procene za/protiv, samo na osnovu ličnog iskustva. 🙂

Pogledajte prilog 1185079

opet tema dje ja ne smijem uskochiti

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
95.117
Ne.
Jer nikada nisam bila sa dve ili više osoba u isto vreme .
Ako sam sa nekim, onda sam sa njim i ne postoje drugi
i nema nikakvih kombinacija sa strane.
Što se partnera tiče..
Dovoljna sam im ja bila uvek .
Osim dva izuzetka...
Jedan je završio sa razbijenom glavom , a drugom sam zapalila odeću.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.