Навијачи Русије нaбили прст у око Пољацима...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Русија пролази групу, на једвите јаде. У четвртфиналу се укрштају са озбиљним тимом, Немачком, Холандијом или Португалом, где ће доживети тако катастрофалан пораз да ће им се уши црвенети.

Против Чешке су имали среће а и судија је очигледно покрао Чехе. Није им свирано неколико пенала, а и пар голова Русије су дати из офсајда.
 
daj pusti to, njihovi politicari su isto sranje kao kod nas. poljaci su sloveni i vredan, dobar narod sto je stalo do svoje vere i nacije. gospoda su ako sporedimo sa zapadna stoka

Poljaci su sloveni isto koliko i Hrvati. Papine pudlice kojima je jedini istorijski tisuculjetnji cilj i san da kolju i pokrstavaju pravoslavne slovene. Krrvini sinovi.
 
Sta lupetas FYROMac?

Ako si stvarno Rusofil ko sto se predstavljas, treba da znas da su Poljaci arhi-neprijatelji Rusije. Koj djavo branis tu gamad?

Srbija je pod Tadic de-facto priznala Kosovo, meni se to ne svidja ali ne vidim razlog zasto vredjas? Jesam ti vredjao nacija? Znam da su neprijateli, ali kakve veze ima to sto mi moramo da mrzimo poljaka?
 
Sta lupetas FYROMac?

Ako si stvarno Rusofil ko sto se predstavljas, treba da znas da su Poljaci arhi-neprijatelji Rusije. Koj djavo branis tu gamad?

Stotine hiljada Rusa su poginuli tokom oslobaljanja Poljske od nacizma - a onda poljski poltroni na zahtev amerikanaca i nemaca proglase Ruse okupatorima ... da ne pominjem katolicke krstaske pohode pod poljacima na Belorusiju , Malorusiju i Rusiju tokom kojih su napravljenja nevidjena zverstva i pobijene desetine hiljada mirnog pravoslavnog zivlja .. i onda poljaci redovno kmece kad za takve avanture takodje redovno dobiju po piicki ...:think:
 
Poslednja izmena:
Srbija je pod Tadic de-facto priznala Kosovo, meni se to ne svidja ali ne vidim razlog zasto vredjas? Jesam ti vredjao nacija? Znam da su neprijateli, ali kakve veze ima to sto mi moramo da mrzimo poljaka?

Ne vredjam te ja, to je zvanicni naziv Makedonije, FYRoM.

Reko si da su poljski nacionalisti protiv nezavisnosti kosova, a bas nacionalisticki rezim Kajcinskog je priznao Kosovo. Dakle to ti je prazna prica.

Poljake cu naravno da mrzim jer svako ko mi dira bracu Ruse, taj ko da mi dira Srbe.
 
Ne vredjam te ja, to je zvanicni naziv Makedonije, FYRoM.

Reko si da su poljski nacionalisti protiv nezavisnosti kosova, a bas nacionalisticki rezim Kajcinskog je priznao Kosovo. Dakle to ti je prazna prica.

Poljake cu naravno da mrzim jer svako ko mi dira bracu Ruse, taj ko da mi dira Srbe.[/QUOTE]

Jasno Miki - ide repka ...
 
Baš me zanima dal' biste bili tako oduševljeni da su navijači Srbije, mahali zastavom SFRJ
zastava-yu-1.gif
Ма носили Гробари у Загребу ’89.
Не знам од ког минута се види.
Ova zastava NIJE BILA UPERENA protiv Poljaka, vec protiv Cheha koji su bili najvece bundzije i predvodnici pokreta za oslobodjenje severnih Slovena od SSStaljinizma.
Znate i sami da je Cheshka sa najvecom kulturnom zaostavstinom zapadne civilizacije od slovenskih zemalja..
Ujedno i ekonomski najprosperitetnija, daleko vise od Poljske.
Подјенако. И против Пољака и против Чеха.
sta vi imate protiv poljaka? polski navijaci bi pojeli vecina navijacka grupa sa ovih prostora bez problema i vecina u evropi..
Би, зато што су кретену и бију на смрт. Не пију, не пуше, не дрогирају се и навијање схватају као спорт и професију.
Серем им се у такав менталитет. Ту нема уживања у спорту.
Ne vredjam te ja, to je zvanicni naziv Makedonije, FYRoM.

Reko si da su poljski nacionalisti protiv nezavisnosti kosova, a bas nacionalisticki rezim Kajcinskog je priznao Kosovo. Dakle to ti je prazna prica.

Poljake cu naravno da mrzim jer svako ko mi dira bracu Ruse, taj ko da mi dira Srbe.
Ма Пољски клерофашисти јесу против независности Косова, као фол њима су Рује отеле део територије и сад се они солидаришу са нама.
Нек једу г. ђубрад папистичка.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top