Навијачи Русије нaбили прст у око Пољацима...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
slikac.php
...
 
Пољаци очекују покољ и покору. Један цмиздри "где су наше тифозе?" а други одговара у парафрази "сад смо вам добри? Е па *****. Нема тифоза. Тифозе су на одмору."
Moj rodjak,koji ima 18 god. se sukobio sa nekim, Poljacima nedaleko od BGD-a(blizu Cuprije),kada je krenuo u Grcku na letovanje.Poljaci su poceli da vredjaju njega i njegovo drustvo,jer je jedan od njih imao rusku zastavu u autu.Znam da je izasao neki deda(jak kao zemlja) iz svoje kuce i sam nalupao te Poljake.Poisle je dolazila i policija...Ispostavilo se da je taj deda veliki rusofil.Pricao je posle mom rodjaku da su ga ruski vojnici nosili na ramenima kada su razbijali nemce po Srbiji,pred kraj drugog svetskog rata...
 
Изгледа да је обезбеђење на стадиону Вроцлаву дало себи за право да шиканира Русе, а уколико је до инцидента дошло због унешења совјетских симбола, онда ми је посебно драго што су редари нокаутирани.

Инцидент и туча руских навијача са пољским обезбеђењем:


Nikad nisam video da navijaci za kraci rok prebiju obezbedjenje i organe snaga reda ....:rotf:

Davaj bratuski !! Moci urodov !! :maramica:
 
Evo u Kuriru pise da su Poljaci utrenirali pse da grizu za testise navijace i huligane ako dodje do frke. Na kome li su samo uvezbavali pse da mi je znati?

Na jevrejima 100 % ... oce oni ... kad im zapadne ...

p.s. Ti psi ce izdati Poljsku posle 10 sekundi .... :kafa: .. nisu to to Ruski psi koji ginu za rodinu ... :cool:
 
Изгледа да је обезбеђење на стадиону Вроцлаву дало себи за право да шиканира Русе, а уколико је до инцидента дошло због унешења совјетских симбола, онда ми је посебно драго што су редари нокаутирани.

Инцидент и туча руских навијача са пољским обезбеђењем:


Ове баћушке баш правилно набадају, држе гард, имају рад ногу. Ово никад нисам видео у навијачким тучама. Највероватније су у питању припадници војске и КГБ-а послати да дестабилизују Пољску и ЕУ, ка којој стремимо свим срцем .

Провидно је ово да се навијачи овако правилно и школски туку. Посматрајте мало њихове покрете, замахивање, ударце и рад ногу.
 
Poslednja izmena:
Ове баћушке баш правилно набадају, држе гард, имају рад ногу. Ово никад нисам видео у навијачким тучама. Највероватније су у питању припадници војске и КГБ-а послати да дестабилизују Пољску и ЕУ, ка којој стремимо свим срцем .

Провидно је ово да се навијачи овако правилно и школски туку. Посматрајте мало њихове покрете, замахивање, ударце и рад ногу.

To su profesionalni navijaci. Profesionalno se i biju. U cemu je problem?
 
To su profesionalni navijaci. Profesionalno se i biju. U cemu je problem?

Ма немој. Навијачи се никад не бију овако, већ замахују и ударају хаотично као мува без главе.

Док се за ове ликове види да познају борилачке вештине, види се по техници ударања и свему. Што упућује на то да су послати да дестабилизују Европску Унију, а самим тим и Србију, јер ми смо једно сада кад смо добили Статус Кандидата.
 
Ове баћушке баш правилно набадају, држе гард, имају рад ногу. Ово никад нисам видео у навијачким тучама. Највероватније су у питању припадници војске и КГБ-а послати да дестабилизују Пољску и ЕУ, ка којој стремимо свим срцем .

Провидно је ово да се навијачи овако правилно и школски туку. Посматрајте мало њихове покрете, замахивање, ударце и рад ногу.

Naravno da su poslali KGB i vojsku - tako se to radi .... ali i ovi iz obezbedjenja su NATO specijalci , Foke i EULEX ... :cool:
 
Poslednja izmena:
Ма немој. Навијачи се никад не бију овако, већ замахују и ударају хаотично као мува без главе.

Док се за ове ликове види да познају борилачке вештине, види се по техници ударања и свему. Што упућује на то да су послати да дестабилизују Европску Унију, а самим тим и Србију, јер ми смо једно сада кад смо добили Статус Кандидата.

Sjebace vam Demokratsku Stranku samo tako. Bice, beste noge, posracu vas.
 
Sjebace vam Demokratsku Stranku samo tako. Bice, beste noge, posracu vas.

Ма хоће, све се бојим. Русе не занима Балкан и то је крај приче.

Уосталом, то је једна другоразредна земља која нема чак ни Статус Кандидата, за разлику од Европске Србије која поседује исти, а и у исто време њен кадар, господин Вук Јеремић, је други човек галаксије.
 
За оне који нису упознати, истицање комунистичких симбола у Пољској (просперитетној ''демократској'' земљи чланици ЕУ) је СТРОГО ЗАБРАЊЕНО! Међутим то Русима ништа не значи... Слика са утакмице Русија-Чешка:



:worth:

Хапсите ме... хахахахахаха
To nema veze sa Poljskim zakonom, a Poljska ako se već prihvatila organizacije nek poštuje i tuđe zastave...

Pa kako po tome misli Poljska da ugosti nekog Kineskog zvaničnika !!?? Znači li to da Kineska ambasada u Poljskoj mora da ima belu ili žutu zastavu...??
 
За оне који нису упознати, истицање комунистичких симбола у Пољској (просперитетној ''демократској'' земљи чланици ЕУ) је СТРОГО ЗАБРАЊЕНО! Међутим то Русима ништа не значи... Слика са утакмице Русија-Чешка:



:worth:

Хапсите ме... хахахахахаха

Ova zastava NIJE BILA UPERENA protiv Poljaka, vec protiv Cheha koji su bili najvece bundzije i predvodnici pokreta za oslobodjenje severnih Slovena od SSStaljinizma.
Znate i sami da je Cheshka sa najvecom kulturnom zaostavstinom zapadne civilizacije od slovenskih zemalja..
Ujedno i ekonomski najprosperitetnija, daleko vise od Poljske.
 
Ма хоће, све се бојим. Русе не занима Балкан и то је крај приче.

Уосталом, то је једна другоразредна земља која нема чак ни Статус Кандидата, за разлику од Европске Србије која поседује исти, а и у исто време њен кадар, господин Вук Јеремић, је други човек галаксије.

Ruse ne zanima Balkan? Ko ti je rekao tu glupost?
Naravno da Ruse zanimaju njeni saveznici, a Srbi su i vise od toga. Srbi su Ruska braca.
I naravno da ce Rusi osloboditi svoju bracu od zapadnih kolonizatora, kao i do sad sto su radili. A onda zuti, zuto vam se pise...
 
Poslednja izmena:
Руси могу ући у ЕУ и интегрисати се са пацерима попут Пољака само својим оклопним дивизијама.

хе хе хе
Него, била је јуче радиоактивна игра. Тако прецизне пасове скоро нисам видео.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top