Navalentni muskarci...

littlefoot:
Sva sreca te u danasnje vreme nema mnogo ovakvih muskaraca. Ali kad se susretnemo sa takvim primerkom onda je ziva muka otarasiti ga se.Telefon zvrnda, poruke stizu, napast prava.
Sta god da kazes on prevrce u svoju korist. Odbijanje ne prihvata ili mu se probudi sujeta, pa ume da bude pravi gad.

Kako mislite da je najelegantniji nacin izvuci se od ovakvog napasnika i nacrtati mu granicu preko koje ne sme?


:idea: "SPOZNAJ SEBE" ...nishta se ne deshava bez veze, a debila,njih tje biti uvek... :roll:
pozdrav
 
littlefoot:
Sva sreca te u danasnje vreme nema mnogo ovakvih muskaraca. Ali kad se susretnemo sa takvim primerkom onda je ziva muka otarasiti ga se.Telefon zvrnda, poruke stizu, napast prava.
Sta god da kazes on prevrce u svoju korist. Odbijanje ne prihvata ili mu se probudi sujeta, pa ume da bude pravi gad.

Kako mislite da je najelegantniji nacin izvuci se od ovakvog napasnika i nacrtati mu granicu preko koje ne sme?
8) 8) 8)
 
vaga55:
littlefoot:
Sva sreca te u danasnje vreme nema mnogo ovakvih muskaraca. Ali kad se susretnemo sa takvim primerkom onda je ziva muka otarasiti ga se.Telefon zvrnda, poruke stizu, napast prava.
Sta god da kazes on prevrce u svoju korist. Odbijanje ne prihvata ili mu se probudi sujeta, pa ume da bude pravi gad.

Kako mislite da je najelegantniji nacin izvuci se od ovakvog napasnika i nacrtati mu granicu preko koje ne sme?
8) 8) 8)


Se prepoznao? :lol:
 
uh, stvarno grozno.
Ne daj im da pomisle da si njihova teritorija,( kako ti reče) onda!
U stvari, još bolje : ne budi njegova teritorija, pa neće o tome ni misliti, da te smaraju osvajači.
Ali, to se rešava u samom početku, valjda prvom razgovoru, prvih 10 dana, na znam, čudan mi je problem.
Ali, važno je da ti znaš zašto je tako, pa onda otkloni uzrok, a ne posledice.

Sad mi pada na pamet: možda oni hoće samo da ti se približe ili pokažu svoju privrženost? Pa kao, moja mala itd.
 
littlefoot:
Imam to ruzno iskustvo da muskarci cim misle da si njegova teritorija postaju navalentni i posesivni, ko bolest neka, fuj!

Ma sve su ribe iste.Pa i na forumu.Nemaju qrca godinama,pa kad im krene muvanje onda pricaju da su prosle sve i da ih bivsi non stop cimaju.

Ko kad muskarci lože za..... setiću se.

ali možda si ti drugačija.Možda je ovo samo krik očajnice.
 
littlefoot:
Kad me vec vucete za jezik, ova tema je otvorena upravo zbog isnpiriona, ocajnika koji se lepi kao krpelj i ne razume ni jednu jedinu rec njemu upucenu i koji je grubijan kakvog majka Zemlja jos nije videla :?:

Ne kudi konja koga si jahala.

Da dragi forumasi,sve one teme su bile zbog mene.

A ja o dotichnoj dami imam veoma visoko milsljenje.

toliko od mene o njoj.
 

Back
Top