natprirodne pojave i misterije.

u sta verujete?

  • u duhove i sve vezano za duhove

  • u zavere, masone, iluminate i nwo

  • u reptile/gustere

  • u vanzemaljce i razne nlo

  • u sve gore navedeno

  • u salovu legendu o znate vec cemu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Vidi, vidi...imam na tabeli jos jednog pobornika moje teorije o neidentifikovanim letecim objektima oblika wc solje... :)

Yupiiiiii! Znam da sam na dobrom putu spoznaje istine...u meni se probudio Indiana Jones, i tragacu za istinom do kraja sveta, makar i sisao u podzemni kompleks koji povezuje sve wc solje kada se spuste.

Jer, imam dobar feeling da se tamo, na gomilama raznim krije istina o reposima i svemu ostalome ovde iznesenom.... :)
 
Vidi, vidi...imam na tabeli jos jednog pobornika moje teorije o neidentifikovanim letecim objektima oblika wc solje... :)

Yupiiiiii! Znam da sam na dobrom putu spoznaje istine...u meni se probudio Indiana Jones, i tragacu za istinom do kraja sveta, makar i sisao u podzemni kompleks koji povezuje sve wc solje kada se spuste.

Jer, imam dobar feeling da se tamo, na gomilama raznim krije istina o reposima i svemu ostalome ovde iznesenom.... :)

Ко ли је та будала?:eek:
 
Vidi, vidi...imam na tabeli jos jednog pobornika moje teorije o neidentifikovanim letecim objektima oblika wc solje... :)

Yupiiiiii! Znam da sam na dobrom putu spoznaje istine...u meni se probudio Indiana Jones, i tragacu za istinom do kraja sveta, makar i sisao u podzemni kompleks koji povezuje sve wc solje kada se spuste.

Jer, imam dobar feeling da se tamo, na gomilama raznim krije istina o reposima i svemu ostalome ovde iznesenom.... :)

deder prebaci tastaturu na srpski, vazda me zbunjuje:lol::lol::lol: a i more neko da to iskoristi da napadne tvoj lik i delo:lol:
 
Pre par godina na nekom stranom kanalu gledala sam emisiju o svim tim mogucim i ne mogucim zaverama.Neki stariji gospodin u penziji,inace po struci dr.mr.pricao je o nekakvim"prozorima"sveta.On i jos neki likovi tvrde da u sredistu planete Zemlje postoji napredna civilizacija i da su negde na Antarktiku otvori tj ti "prozori"kroz koje njihove letilice izlaze.Dalje kaze da svi ti NLO-i koje mi imamo priliku da ponekad vidimo ne poticu iz svemira nego iz sredista Zemlje.Davali su oni silna neka objasnjenja ali ne mogu ih se svih setiti.Sve u svemu znam da je meni sve to delovalo logicno dok je on pricao o tome a sad mi se vec cini da je preterivao.Kao,nikada covek ni jednim instrumentom nije stigao de sredista drage nam planete,i da se sve zasniva na pretpostavkama,da svetski celnici znaju za to ali drze u tajnosti(zavera)...Pominjali su i pecinske crteze ali se ne secam u kom kontekstu.Jos jedna zavera.

i ja sam gledo,al se secam kroz maglu....
 

Back
Top