NATALNA KARTA - U SLIKAMA

Kamael@ evo da ne bih narušavala tvoje prognoze niku Beatle boy, obrisaću šta sam mu odgovorila, mada i dalje stojim iza sopstvenih tvrdnji.
Čisto ne bih da se stvara konfuzija u glavama ljudi koji se ovde jave da im se pogleda čart.
Uzgred, malo kolegijalnosti ne bi bilo na odmet-to u vezi sa frljanjem procenata i grupa astrologa u koju me stavljaš. Hvala.
 
Moze li meni analiza natalne karte, zanima me ljubav i posao.

astro_ack_01_mia_jerko_hp.39592.16595.png.gif
 
Odgovor za nik joiv:
Akcenat bih stavila na tvoje zdravstveno stanje, bez obzira koji period života i kako aktuelizuješ.
Ono što uočavam jeste da akutna stanja koja zanemariš, lako prelaze u hronična. Veliki su izgledi da u toku života imaš hirurške intervencije, tako da nije poželjno zanemarivati akutna stanja, kod nekoga to sve jednostavno prođe, a kod tebe moguće su ozbiljnije posledice. Bilo bi poželjno da obratiš pažnju na bubrege, a takođe i očni vid. Nisam ,,vrtela" horoskop u nazad, što je prediktivno moguće-da se vidi da li su već postojali hirurški zahvati, ali svakako brini se o svom zdravlju, a ako bude neophodno kontroliši i vid, jer neke lične planete su ti se ukačile na magline, što obavezno donosi probleme sa vidom, kad-tad.
Što se tiče emotivno ljubavnih odnosa, ne preporučujem zvaničan brak, onako papirološki, kod tebe nije dobra simbolika takve priče, jer već imaš Urana na Descendentu, a Venera je u kvadratu sa Saturn-Jupiter konjunkcijom ( Jupiter je uvek legalan brak, građanski, klasičan). Takođe Mars kao jedan od vladara Škorpiona na Dsc-u je znaku Vodolije i u konjnkciji sa Južnim čvorom, što je već dosta pokazatelja za mogući razvod ako je brak legalan. Moguće je da se u tvom životu pojavi osoba koja ima neke veze sa inostranstvom.
Smatram da si prilično realna, ali da nekako potiskuješ sopstvene emocije, a opet moguće je napredovati u tom pravcu.
P.S obratiti pažnju na žensku genetiku u porodici, tj ono što se dešavalo majci, pa korigovati kod sebe na vreme.
Pozdrav od :heart:
 
9pz0cz.jpg


Ćao,

skoro sam pisala na temi o tome kakvog partnera želimo a kakvog dobijamo pa mi je savetovano da se ovde obratim. Gore sam postavila svoju natalnu kartu i zamolila bih da mi se gvirne u vezi budućeg partnera, ako je neko raspoložen ;)
Trenutno nisam u vezi i mislim da još nisam srela "onog pravog" pa me kopka ko je on, kakav je, kako ćemo se upoznati i da li ćemo se uopšte upoznati? Interesuje me da li je moguće da će biti stranac, pošto su mi to rekli ranije ali eto ajde da potvrdim? :) Privlače me umetnički tipovi - kreativci, tipa muzičari (nekako mi je to uvek bilo sveprisutno) i/ili intelektualni tipovi, pa me zanima hoće li mi univerzum poslati jednog takvog? ;)
I još jedno pitanje vezano je za uspeh u pisanju knjiga (obožavam da pišem) i da li je moguć? :) PS - živim u inostranstvu, Danska. Ne znam da li je to bitno za tumačenje :)

Puno puno puno hvala! Skakutavo čekam odgovor :D
 
po mraku odgovaraju Egona i ona što piški u bazen, a danju Kamael al on je trenutno :pop:
i zavisi šta pitaš, na neka pitanja nikad ne odgovore

- - - - - - - - - -

al to ti je možda i dobro, ja dajem glavu da bi neki kad bi hteli mogli da pogode boju gaća koje nosim :roll:
 
S obzirom da je ipak besplatno, čekaćemo koliko treba i zavisi od dobre volje kao i vremena ljudi koji to rade na forumu. Prema tome, respect :)

Ja sam bila kod par astrologa i koliko god da mi i kažu neke stvari, toliko i prećute ili ne povežu baš najbolje. Ovde sam primetila da kad odgovore kaže šta vide a što je bitno za tu osobu. Tako da, strpljiva sam mala :D
 
S obzirom da je ipak besplatno, čekaćemo koliko treba i zavisi od dobre volje kao i vremena ljudi koji to rade na forumu. Prema tome, respect :)

Ja sam bila kod par astrologa i koliko god da mi i kažu neke stvari, toliko i prećute ili ne povežu baš najbolje. Ovde sam primetila da kad odgovore kaže šta vide a što je bitno za tu osobu. Tako da, strpljiva sam mala :D

ovako na blic mi se čini da ćeš imati više od jednog braka... :lol:
što se tiče prvog, merkur je ovde simbolika supruga, neko iz kruga prijatelja, ili prijateljstvo koje će kasnije prerasti u nešto više... ova konjukcija sa saturnom vuče jednu dozu zatvorenosti, usamljenosti, vrlo moguće neka vrsta umetnika, mada merkur nagoveštava više intelektualni tip. častan, pošten, iskren, ako sextil sa marsom ne laže. :lol:
ne vidi se jasno vrh 6 kuće, čini mi se da je takođe u blizancima, što bi moglo dati uspeha u pisanju, vrh 10 kuće u vagi, karijera kroz umetnost, vladar u 12 kući, vrlo moguće pisanje, slikanje, profesija zatvorenog tipa. prisustvo urana u 12 obično simboliše neku haotičnost, život mimo pravila, u konjukciji sa ovom venerom može značiti i niz afera, turbulentan ljubavni život, česte prekide, zainteresovanost koja već sledećeg trenutka prelazi u nezainteresovanos... venera je ujedno i vladar 5, nije dobra pozicija za decu, s obzirom da se radi o 12 polju, ali ako je na manje od 5' od asc, ima više upliva na prvo...
lepo, pluton u konjukciji sa suncem, trigon mesec... znaš koliko vrediš. ovde bi se moglo reći da je uspeh zagarantovan, ali kroz simboliku 8 polja ( a za to je kamael experat :lol:), jer je mesec vladar, lav umetnut... može biti neka vrsta nepotpune ostvarenosti. u svakom slučaju uticaj na mase. da ne pišeš horor priče, možda? :lol:
 
... znaš koliko vrediš. ovde bi se moglo reći da je uspeh zagarantovan, ali kroz simboliku 8 polja ( a za to je kamael experat :lol:), jer je mesec vladar, lav umetnut... može biti neka vrsta nepotpune ostvarenosti. u svakom slučaju uticaj na mase. da ne pišeš horor priče, možda? :lol:

Polje osam nije naklonjeno. Polje je prazno a vladar Mesec los. Dobar aspekt koji pravi sa Pluton Suncem je oslabljen zbog odnosa Meseca sa poljima 8 i 12, Sunca i polja 8 i konjukcije ova dva tela koji imaju dijametralno razlicite uplive.
 
Poslednja izmena od moderatora:
ovako na blic mi se čini da ćeš imati više od jednog braka... :lol:
što se tiče prvog, merkur je ovde simbolika supruga, neko iz kruga prijatelja, ili prijateljstvo koje će kasnije prerasti u nešto više... ova konjukcija sa saturnom vuče jednu dozu zatvorenosti, usamljenosti, vrlo moguće neka vrsta umetnika, mada merkur nagoveštava više intelektualni tip. častan, pošten, iskren, ako sextil sa marsom ne laže. :lol:
ne vidi se jasno vrh 6 kuće, čini mi se da je takođe u blizancima, što bi moglo dati uspeha u pisanju, vrh 10 kuće u vagi, karijera kroz umetnost, vladar u 12 kući, vrlo moguće pisanje, slikanje, profesija zatvorenog tipa. prisustvo urana u 12 obično simboliše neku haotičnost, život mimo pravila, u konjukciji sa ovom venerom može značiti i niz afera, turbulentan ljubavni život, česte prekide, zainteresovanost koja već sledećeg trenutka prelazi u nezainteresovanos... venera je ujedno i vladar 5, nije dobra pozicija za decu, s obzirom da se radi o 12 polju, ali ako je na manje od 5' od asc, ima više upliva na prvo...
lepo, pluton u konjukciji sa suncem, trigon mesec... znaš koliko vrediš. ovde bi se moglo reći da je uspeh zagarantovan, ali kroz simboliku 8 polja ( a za to je kamael experat :lol:), jer je mesec vladar, lav umetnut... može biti neka vrsta nepotpune ostvarenosti. u svakom slučaju uticaj na mase. da ne pišeš horor priče, možda? :lol:

Hahahaha :D hvala lepo na zavirivanju :D A pa da, to objašnjava da se zaletim za nekog momka i sva sam puna strasti i sutradan.. meh... a on misli da je do njega, a nije (generalno) :D
Evo baš sad pišem neku priču o vampirizmu ali... ne klasičnu, došlo mi kroz san i nema srednjoškolaca i ljubavi izmeću smrtnice i 200godišnjeg vampira. Boring. :P mislim da moje priče imaju elemente horora, mračne su ali prožete vizijama o drugim svetovima, dubokim mislima.
Slikanje? Eto vidiš, i crtam od malena a i srednju sam završila crtačku ;)
Tačno je da odbacujem pravila :D ali me smara to sa više brakova, dođe mi da nemam ni jedan :dash: oće on to mene prevariti, taj prvi? Ček, ako je pošten i iskren onda je valjda razlog više moja priroda nego njegova haha. Ja i moje leviditranje i lebdenje, ko će da me prati :roll: :cool:
PS - jeste vrh 6. kuće već prešao u blizance. Vidi se na originalnoj slici koja je veća. Juhuuuuu :D

Polje osam nije naklonjeno. Polje je prazno a vladar Mesec los. Dobar aspekt koji pravi sa Pluton Suncem je oslabljen zbog odnosa Meseca sa poljima 8 i 12, Sunca i polja 8 i konjukcije ova dva tela koji imaju dijametralno razlicite uplive.

Šta to znači? :( ja tu vidim samo sunčev sistem :D


Evo sam postavila veću natalnu kartu, da se bolje vidi ako treba :) morala sam da odsečem tabele.

23hr56x.jpg
 
Ogovor za nik lanavi:
Kritičan period, period preispitivanja, introspekcije, zatvaranja u sebe, uz dodatne otežavajuće okolnosti u komunikacijama sa drugima, trajaće blago rečeno do kraja 2014 godine. Uzimajući u obzir tvoje godine, to da nisi klinka, već zrela žena, volela bih da me ozbiljno shvatiš kada ti kažem da si u velikim životnim prekretnicama, a to je proces koji traje već izvesno vreme i trajaće kako rekoh i narednih godinu dana ipo dana. Breme distanciranosti, ograđivanja, kočnice, blokade, čekanje, trpljenje, osećaj usamljenosti-u pravom smislu reči se survalo na tebe. Ovo je jedan od životnih ispita, a tokom života svako od nas ima ih nekoliko. Znak Škorpiona( na Asc-u) i njegovi vladari planete Mars i Pluton, odražavaju najdublje emotivne nivoe naših ličnosti, ali one nivoe nad kojima Sunce, odnosno svesni aspekt našeg bića nema upliva ni kontrolu, pa je neophodno koliko je moguće to osvestiti u sebi. Akcenat je na periodu kroz koji prolaziš, a on predstavlja odraz najdubljeg nesvesnog dela tebe , sa potisnutim strahovima i nesvesnim instiktima-bitne lekcije u domenu dubokih transformacijskih sila kojima si podvrgnuta, takoreći bez sopstvene volje, kao bačena u sve to, na tren boreći se za vazduh, a onda pred dilemom nastaviti ili ne? Ima li smisla? Evo, posmatrajući neke aspekte tvojih ličnih planeta, reći ću ti da ima smisla, ti si inteligentna i razborita žena, koja se samo nije najbolje snašla kada su te ,,lupile" okolnosti u glavu, trebala bi da prihvatiš deo životne priče-da jednostavno ne zavisi sve od tebe, a to nije lako kada si Mars u Vodoliji, pa još i u trećoj kući, plus Mesec u znaku Ovna, Sunce u Strelcu...Dakle neko od akcije, došao je u situaciju da je blokiran, zaokupljen crnim mislima ( ne samo zbog tranztnog Saturna, već i konjunkcije Saturna i Meseca)-dakle sada u ,,punom sjaju" tačnije mraku-potrebno je da sve to izroni iz tebe, ovo je period kada imaš mogućnost da se kroz sopstveni bol kao Feniks ponovo rodiš. Samo, nećeš se ,,roditi" ista, učeći sve iznova, neke rane će ostati, imaš potencijal da menjajući sopstvene poglede na okolnosti, promeniš i životnu perspektivu kao i životne prioritete. Ne ulepšavam ti priču, prosto ti dajem odgovor na tvoje konkretno pitanje koje si mi postavila, a nije klasično pitanje, koje mi ljudi ovde postavljaju, vezujući ih konkretno za druge osobe. Moram samo da dodam, mada nisi pitala- da tvoja Venera iz polja partnerstva, kao vladar nalazi se u 12, pa još u Škorpionu, prosto kao da je nakon svih ovih godina došlo vreme da i nju redefinišeš, razotkriješ, upoznaš-odnosi koji su prekriveni mrakom, a u vezi su sa konstelacijom Botes na banalnom nivou pričaju priču izneverenosti, napuštanja,( neželjenog začeća, pobačaja kod mlađih žena i koječega još), ali akcenat bih stavila na patnju usled nezahvalnosti, preispitivanje odnosa sa ljudima na koje si usmerena, bliska, onima koji su ti značili i nema ih, oni koji ti znače. Radeći na sebi, ovo će se rešiti i bez da povlačiš konce, veruj.
Draga moja, da završim: imaš ti snage da izguraš dalje, nemoj da se plašiš mraka u koji si potonula. Štošta ćeš tu u sebi pronaći i ,,iščeprkati" jer postoji razlog da nastaviš dalje, bez obzira na fizički i psihički bol koji te pronašao poslednjih godina. Sutra postoji. A, ti jesi hrabra. Srećno!:heart:
 
AlterEgona i Djavolja nevesta, jel mozete molim VAs i meni da pogledate natalnu,ako imate vremena plizzzzz....
najvise me zanima ljubav,jer sam u nekom opstem haosu,izasla sam iz veze od 8god i sva sam smorena i nezainteresovana,a proslo je od tada vec god dana,sto je najgore,uopste ne patim za tim bivsim,vec jednostavno ne znam sta hocu od tog nekog novog,kod svakog mi nesto smeta :(

http://www.dodaj.rs/f/v/11t/1wsOdgjT/natalna.gif
http://www.dodaj.rs/f/I/R/OXe33zr/solar.gif
 
Poslednja izmena:
Nema na cemu Tempesta. Ovo sto je rekla nevesta za prekide veza je nazalost tacno, bice ih i bice zanimljive ali cesto kratke. Steta, jer gledajuci ceo natal znas uzivati u ljubavi, mesec lep sa neptunom, venera u strelcu. Jos na ascedentu. Kad je tu polozena daje uvek lepe devojke.
 
Koja je simbolika Marsa na kraju 12. kuće? Imamo ga i ja i moja rođena sestra. Da li to znači da ćemo zajedno da prođemo kroz nešto? Pošto sam pročitao da sve što je na kraju kuće dešava se kasnije, na kraju nekog perioda. I ako biste mogli nešto reći o njenom zdravlju, jer ima problema sa srcem.
Moji podaci: 09.avgust 1995. 10:31 Kruševac
Njeni: 07.februar 1999. 23:30 Kruševac
 
U petoj imala je zdravstvenih problema, verovatno i operaciju. I sam porodjaj nije bio kako treba. Zanimljivo je da imate slicne parametre, Mars u 12 i jako cetvrto.
Razlicito je ispoljenje Marsa. Kod tebe vec je receno kako ce delovati, nju ce rusiti preko zdravlja. Samim tim obavezna je preventiva. Sledeca godina je dobra i treba je celu utrositi na sve sto ce koristiti u vezi istog.
 
Koja je simbolika Marsa na kraju 12. kuće? Imamo ga i ja i moja rođena sestra. Da li to znači da ćemo zajedno da prođemo kroz nešto? Pošto sam pročitao da sve što je na kraju kuće dešava se kasnije, na kraju nekog perioda. I ako biste mogli nešto reći o njenom zdravlju, jer ima problema sa srcem.
Moji podaci: 09.avgust 1995. 10:31 Kruševac
Njeni: 07.februar 1999. 23:30 Kruševac

nije na kraju 12-te, već na samom asc. ona je rođena sa srčanom manom?
obično ovu poziciju imaju ljudi koji su rođeni sa nekom malformacijom, ili su na porođaju i u ranom detinjstvu, kao bebe doživeli neku nesreću, bolest, bili blizu smrti.
taj mars je ujedno i vladar 6 polja... pravi opoziciju na saturna u šestom (sam po sebi loše pozicioniran) i kvadrat sa neptunom. Tkvadrat.
i laik bi ovo mogao da poveže bez problema i da zna da nije dobro.
sem srca, trebalo bi da se čuva u saobraćaju, od povreda, lomova, nasilja bilo koje vrste... ne mogu da tvrdim, ali nije srce toliko problem koliko su kosti i neke teže bolesti + hronične.

i ti imaš marsa na asc i saturna u 6, takođe bi trebalo da se pričuvaš hroničnih bolesti, ali nije ni blizu loše kao njoj. sve su ti 'kritične' planete lepo aspektovane... tako da nema razloga za brigu, nećete doživeti istu sudbinu.
tebi je izražena kuća finansija, moguć je veći uspeh na tom polju...

ne znam da li su vam roditelji živi i kakva je cela situacija sa njima, ali oboje vučete neke frustracije i traume iz roditeljskog doma.
 
Poslednja izmena:
da, kao beba je bila vrlo bolesna, doktori su rekli roditeljima da se oproste od nje. Rodjena je sa srcanom manom. Prezivela je i sad je veoma, kako da kazem, 'vesele' i pomalo ostre naravi. :D Bas je drugacija od mene. A sa roditeljima nemamo problema, imali smo srece da odrastemo u zdravoj porodici. :)
 
Poslednja izmena:
AlterEgona i Djavolja nevesta, jel mozete molim VAs i meni da pogledate natalnu,ako imate vremena plizzzzz....
najvise me zanima ljubav,jer sam u nekom opstem haosu,izasla sam iz veze od 8god i sva sam smorena i nezainteresovana,a proslo je od tada vec god dana,sto je najgore,uopste ne patim za tim bivsim,vec jednostavno ne znam sta hocu od tog nekog novog,kod svakog mi nesto smeta :(

http://www.dodaj.rs/f/v/11t/1wsOdgjT/natalna.gif
http://www.dodaj.rs/f/I/R/OXe33zr/solar.gif

samo sam otvorila čart... i neću da te lažem, ali mi pitanje nije nimalo inspirativno.
tim pre što nemaš stvarni problem... posle tako duge veze je sasvim normalno ne srljati u nešto novo.
a to što svakome nalaziš manu i što si nezainteresovana nije samo tvoja boljka, i ja imam isti 'problem'... tako da stvarno nemam šta drugo da ti kažem.
za neko predviđanje je potrebno ukucati tranzite, pogledati solar (kom nikako nisam vična) i sekundarne direkcije, za šta treba vremena...
sem toga, ne verujem u startu ljudima koji imaju kvadrat merkur/neptun... pa još 3/11 polje. nisam sigurna koliko je pitanje iskreno, a ja vremene na gubljenje nemam.
 
ok,hvala u svakom slucaju...
ne znam kakve to osobe daje kvadrat merkur/neptun,al ljudi mi i te kako veruju,ja sam ona u drustvu kojoj se svi poveravaju,i koja zna da slusa itd....i ne znam zasto ovo moje pitanje deluje neiskreno,samo me je zanimalo to sedmo polje,bez ikakvog detaljisanja,jer ne smatram da mi astrologija moze pomoci da se ja promenim kao osoba,ili da mi otkrije ime sudjenog,i stvori decka,al da mi da neku smernicu,to moze....al ok...
i uopste ne smatram da nemam stvarni problem (imam ga al bukvalno u svakoj sferi zivota),samo sto sam ga ovde poprilicno pojednostavila, i mozda iznela najmanje bitan....
 
Poslednja izmena:
ok,hvala u svakom slucaju...
ne znam kakve to osobe daje kvadrat merkur/neptun,al ljudi mi i te kako veruju,ja sam ona u drustvu kojoj se svi poveravaju,i koja zna da slusa itd....i ne znam zasto ovo moje pitanje deluje neiskreno,samo me je zanimalo to sedmo polje,bez ikakvog detaljisanja,jer ne smatram da mi astrologija moze pomoci da se ja promenim kao osoba,ili da mi otkrije ime sudjenog,i stvori decka,al da mi da neku smernicu,to moze....al ok...
i uopste ne smatram da nemam stvarni problem (imam ga al bukvalno u svakoj sferi zivota),samo sto sam ga ovde poprilicno pojednostavila, i mozda iznela najmanje bitan....

nisi pitala za brak.
vladar mars, brak sklopljen na brzinu, pun iluzija, neka vrsta utopije... mars generalno niej loše aspektovan, ali vuče ga ova konjukcija sa neptunom, doduše malo jačeg orbisa. upoznaćeš ga preko nekoga d bliže rodbine, ili putem komunikacije preko neta... možeš ovde da ostaneš, pa proberi. mada ti ja ne bi preporučila forumaša, ali to je simbolika... dosta laži u komunikaciji ovim putem, sa čije strane, ne bih da nagađam.
finansijski će ti pomoći taj brak na neki način, jupiter je u drugoj, ali neaspektovan... imaš novac, ali ne možeš njim da upravljaš.
uran ti tranzitira sedmim poljem, očekuju neke promene, s tim što ja vezivanje ne vidim, afere i prolazne veze su moguće, pravi opoziciju na sunce i natalnu veneru i zahteva slobodu. tačnije, tek će praviti za godinu ili dve... govorim ti otprilike jer nemam vremena da ukucavam tranzite i taj period će potrajati. ujedno i trigon sa vladarom 7... ali ne bih ovo tumačila kao potencijalni brak.

venera je spaljena, delimično onesposoblejna da oseti dublje osećanje, prima i daje, moguće da je stečeno usled nedostaka ljubavi jednog od roditelja... sunce u konjukciji sa dva melefika, teška si osoba. nervozna, sitničava...

imala si spontani, kiretažu... više puta?
 

Back
Top