NATALNA KARTA - U SLIKAMA

Tacno. U Lavu su vladar i suvladar uz dodatak Merkura u istom znaku. Pojacava i Mars sa Ascedenta cija je priroda slicna Suncu. To znaci, bez ikakve dileme, da je Sunce dominanta. Mesec jeste u jacem aspektu dve konjukcije ali tvoja priroda nije priroda Meseca.
 
Da, daje oziljke ali da se odredi deo tela potrebno je jos parametara. Kod tebe, stopala ili glava. Ja isto imam oziljak, kod mene Mars i Sunce u polju 8.

Merkur je i dobar i los, on je vragolast i njegov upliv je tesko odrediti jer je dvotelesan. Kako je u losim aspektima ispoljavace vise svoju tamniju prirodu, prevare, izneverene nade u veze i poznanstva, prijatelje koji imaju probleme sa zakonom itd. Donosi cesto da znak Ribe i Blizanci nisu naklonjeni. Kako je aspekt sa Jupiter Plutonom los moguce su i mahinacije sa novcem, nelegalne naravno, ili legalne ali na ustrb i muku drugih jer preci da Jupiter ispolji plemenitost dozvoljavajuci Plutonu da otme.
 
moze i za ovaj period?

- - - - - - - - - -

imaš na nekoj od tema objašnjenje i računanje dominantne planete, njen uticaj i sl... na astro.com možeš da ukucaš podatke i izbaciće ti (pod kojim tačno nazivom tumačenja, ne znam) dominantnu planetu, procentualno i za ostale koliki im je uticaj.
saturn ima veliki uticaj kod svakoga, sudbinska je planeta... u isto vreme i generacijska, tako da u kom je znaku ne igra veliku ulogu, koliko simbolika vladara, kuća u kojoj se nalazi i aspekti, najbitnije.
a ti ne budi lenj, pa izguglaj malo.
i ne može ti niko od astrologa reći da li bi trebalo upisati prirodne nauke, ako ti 6 i 10 polje, karijere govore da ćeš novac (2 polje) zarađivati na neki sasvim deseti način. upiši ono što te zanima... jer ti se možda 9 polje kosi sa ovim o čemu pričam.
skoro ništa u karti nije 'zapisano' kao nepromenljivo, kako to ne možete da shvatite? u pitanju su mogućnosti i izbori.

- - - - - - - - - -



trebalo je juče da ti kažem, može, ali danas je već drugi april... sl. godine.

moze i za ovaj period. :)
 
Kamael i Đavolja, meni na astro.com piše da mi je dominantna planeta Sunce (17 %). Međutim, Sunce mi pravi samo dva aspekta, dok mi Pluton (druga dominantna planeta sa 14,5 %) pravi aspekte sa čak 4 planete, plus se nalazi na samom ascendentu. Da li po tome onda ispada da je kod mene Pluton ipak jači od Sunca, tj. dominantniji :think:... Možda jeste glupo pitanje, al baš me zanima... nekako mi je nelogično da mi onda Sunce bude dominantna planeta.
 
Poslednja izmena:
i meni piše da je venera, pa nije, pluton je. koji je u konjukciji sa venerom.

koliko se sećam, tebi je sunce u 10? sem konjukcije sa mesecom, ne sećam se ijednog drugog aspekta, a konjukcija po ti programskim šemama nosi naviše bodova. i tu nastaje bag.
pluton na asc daje harizmu, jačinu u svakom smislu, ja volim da ga vidim u natalu nekoga ko me interesuje... mislim na muški natal. i sklonost ka analnom sexu, jedna od simbolika. :lol:
tipujem na plutona i u tvom slučaju.
 
koliko se sećam, tebi je sunce u 10? sem konjukcije sa mesecom, ne sećam se ijednog drugog aspekta, a konjukcija po ti programskim šemama nosi naviše bodova. i tu nastaje bag.

Aha, razumem sad. A Sunce, pored konjukcije sa mesecom, gradi i aspekt sa Plutonom- Sunce kvadrat Pluton.

pluton na asc daje harizmu, jačinu u svakom smislu,

To je znači razlog zašto me u realu ljudi zagotive u roku od 5 minuta i to bez ikakve moje "krivice" :lol:. Dooobro... ali ne ide mi to uvek u prilog, jer se ponekad i razočaraju zbog neke sitnice koja se od mene nije očekivala :roll:. Mada i to traje kratko...

tipujem na plutona i u tvom slučaju.

Samo me ovo zanima povodom plutona- da li se uopšte nešto izmenilo u uticaju plutona na natalnu kartu pojedinca od dana kada je Pluton proglašen za patuljastu planetu? Zna li neko nešto o ovome?
 
Da, daje oziljke ali da se odredi deo tela potrebno je jos parametara. Kod tebe, stopala ili glava. Ja isto imam oziljak, kod mene Mars i Sunce u polju 8.

Merkur je i dobar i los, on je vragolast i njegov upliv je tesko odrediti jer je dvotelesan. Kako je u losim aspektima ispoljavace vise svoju tamniju prirodu, prevare, izneverene nade u veze i poznanstva, prijatelje koji imaju probleme sa zakonom itd. Donosi cesto da znak Ribe i Blizanci nisu naklonjeni. Kako je aspekt sa Jupiter Plutonom los moguce su i mahinacije sa novcem, nelegalne naravno, ili legalne ali na ustrb i muku drugih jer preci da Jupiter ispolji plemenitost dozvoljavajuci Plutonu da otme.
Ne verujem da ću da muvam nešto sa novcem, Saturn neće da dozvoli. Zanima me da li je kod mene Venera spaljena? I kako deluje?
 
Zanima me da li je kod mene Venera spaljena? I kako deluje?

Taj podatak nije toliko bitan. Ukoliko je potpuna konjukcija moze se uzeti u razmatranje ali ako je pet ispred ili iza to i nema nekog efekta iako je tada opaljena. Astrolozi se hvataju na "spaljenost" i druge slicne nazive jer deluju bombasticno ali u praksi nije se pokazalo da rememeti ispoljenje i Sunca i Venere. Vazniji je znak u kom su polozeni, da li deli slicnu prirodu planete i zvezde ili ne, polje i aspekti.
 
daisy24


Moze li meni neko nesto reci na osnovu ovoga? Hvalaa :)
 
Pozdrav svima, zanima me samo par stvari :)
astro_w2at_01_j_l_hp.24845.6387.gif


Hoću li imati još dece, imam jednog sina...?

Hoću li završiti fakultet?

I da li da se cimam na ovom radnom mestu na kojem sam trenutno (izdavaštvo) što se tiče napredovanja, da li imam neke šanse?

Veliki pozdrav svima i hvala unapred!
 
Cao!

Da li bi neko mogao da mi pogleda, da li ima pomirenja sa muzem? Muz i ja smo zajedno 12 godina od 2000, od tih 5 godina u braku od 2007. Receno mi je da se mi razdvajamo i spajamo...

hvala puno unapred, bas mi hitno, dani su kao godine....

moja natalna
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at;rs=3&nhor=1&cid=dstfileMv0qgD-u1368739531

natalna od muza
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at;rs=3&nhor=2
Tebi je vazna porodica i zajednicki zivot, sta vise, preko toga i funkcionises, ali energija koju ulazes u taj isti zajednicki zivot je pogresan. Stvari koje se od tebe zahtevaju ili se ne ispune ili dajes kada nije vreme. Da ne ulazimo u dubinu i sirinu, mozemo reci da nisi dala ono sto je potrebno a to se ocitava i ovde... Postavila si dva natala, tvoj i njegov, ali samo tvoj tacan, njegov pogresan.
 

Back
Top