NATALNA KARTA - U SLIKAMA

Postavi natalnu kartu, pa možda se neko nađe da protumači...:)

Najbolje je sa konkretnim pitanjem, jer kompletno tumačenje jako dugo traje...kad odeš kod astrologa, po sat i po ili dva... Zamisli kada bi trebao neko da ti to napiše ovde...

Postavila sam ja vec na prosloj strani... u sustini samo me zanima moje zdravlje, dal ce sa bebom sve biti ok i kakva cu majka biti! :heart: ma samo nesto uopsteno bih volela da znam, posto su mi pre neki ljudi pricali da imam neke lose aspekte u 12oj kuci... a meni to nikad nije zvucalo dobro... :eek:
 
Nisam neki veliki stručnjak, pogledaću, pa ako nešto ukapiram... ali 12. kuća ima mnogo značenja, kao uostalom i sve ostale.
Što se tiče toga da li će sa bebom biti sve ok, ja sam sve vreme trudnoće sanjala kako sam negde otišla, pa se odjednom setim da ja imam bebu, i trčim kući kao bez duše... a kad se rodilo, probudim se kad samo malo tiše diše (dete mirmo spava dubokim snom, pa se ne čuje...).:) To ti spada u normalne pojave u trudnoći - svaka kaže: samo da je živo i zdravo. Ne brini.:heart:
 
Nisam neki veliki stručnjak, pogledaću, pa ako nešto ukapiram... ali 12. kuća ima mnogo značenja, kao uostalom i sve ostale.
Što se tiče toga da li će sa bebom biti sve ok, ja sam sve vreme trudnoće sanjala kako sam negde otišla, pa se odjednom setim da ja imam bebu, i trčim kući kao bez duše... a kad se rodilo, probudim se kad samo malo tiše diše (dete mirmo spava dubokim snom, pa se ne čuje...).:) To ti spada u normalne pojave u trudnoći - svaka kaže: samo da je živo i zdravo. Ne brini.:heart:

Ma samo brinem zbog krvarenja inace nisam paranoik... u sustini me zanima brak i beba... to je sve! Hvala sto brines! :cmok: :heart:
 
Mars u 5 je bas po tvom zapao za oko..no, ja bih rekla..vidi, cuvaj se trudnoce jos neko vreme, sem ako to ne radis planski, ovo je godina u kojoj mozes da zatrudnis a i da se udajes, siris porodicu..glupi faks..kad je vec on glup, potrudi se da ne odlazes, moze da se otegne vise od planiranog ako dodje i porodica na svoje mesto

:)

evo da prijavim i udaju a i bebu :)

trebala bih da se porodim 24. marta, sad me stvarno zanima hoce li sve proci ok, hoce li dete biti zdravo?

hvala unapred!
 
Halo htela sam nest da pitam vazno,,, ali imam osecaj da je narod na odmoru ili se varan ,,,dali ;;VIP;;IMA SLOBODAN DAN TREBA MI::POSLOVNO::HA-HA-HA SLIM SE : INTERESUJE ME dali ce 16,09,02008.biti srecan dan za mene veoma mi je vazno na poslovnom i zdravstvenom planu u stvari to je jedno isto imam termin neki pa me iteresuje dali cu uspeti ? OVO JE NATALNA JA SE NADAM DA CE OVAKO OTVORITI ::PA HVALA KO IMA VOLJU DA POGLEDA A I ::VIP::AKO JE TU;;HVALA::
 
Rodjena sam 22.07.1986. u 02:10h u Zemunu.
Zanima me ljubav.. Naime, decko sa kojim sam bila u vezi od maja 2007. do pre nedelju dana je otisao u inostranstvo na 6-8 meseci.. U kontaktu smo, ali samo kao prijatelji. S tim u vezi, zanima me postoji li sansa da ponovo budemo zajedno kada se vrati?On je rodjen 26/11/1987. I uopste, kakva mi je buducnost kad je ljubav u pitanju?
Evo moje karte


 
Poslednja izmena:
Sta kaze natal? Kakav posao ce mi lezati u zivotu - mozda neki privatni biznis? Isto me zanimaju deca? Jel ima nesto sto upada u oci?
 

Prilozi

  • marijaastro.jpg
    marijaastro.jpg
    63,7 KB · Pregleda: 2
A odnos mene i ove muske persone? U odnosu sa njim se jako oslanjam na intuiciju i verujem joj. Za sad nema problema tj. sve je divno:heart:,ali kako znam da nista nije savrseno, gde se mogu pojaviti problemi?
 

Prilozi

  • taski natal.jpg
    taski natal.jpg
    61,5 KB · Pregleda: 1
Rodjena sam 22.07.1986. u 02:10h u Zemunu.
Zanima me ljubav.. Naime, decko sa kojim sam bila u vezi od maja 2007. do pre nedelju dana je otisao u inostranstvo na 6-8 meseci.. U kontaktu smo, ali samo kao prijatelji. S tim u vezi, zanima me postoji li sansa da ponovo budemo zajedno kada se vrati?On je rodjen 26/11/1987. I uopste, kakva mi je buducnost kad je ljubav u pitanju?
Evo moje karte



Uspela sam da pronadjem celu kartu konacno..

 
Ma samo brinem zbog krvarenja inace nisam paranoik... u sustini me zanima brak i beba... to je sve! Hvala sto brines! :cmok: :heart:

To što brineš zbog 12. kuće, je što imaš stelijum u 12-toj, i Marsa, a to se po nekim autorima tumači kao loše za decu, ali i kao odvojen život - da li ti ovo asocira na nešto?:) A što se tiče dece i odnosa sa roditeljima, kao i braka, kuće koje su relevantne za to su prazne, što znači da dosta možeš uticati na tok događaja, i da nije baš neka jaka predodređenost u pitanju. Kad ćeš kući?:heart::bye:
 
To što brineš zbog 12. kuće, je što imaš stelijum u 12-toj, i Marsa, a to se po nekim autorima tumači kao loše za decu, ali i kao odvojen život - da li ti ovo asocira na nešto?:) A što se tiče dece i odnosa sa roditeljima, kao i braka, kuće koje su relevantne za to su prazne, što znači da dosta možeš uticati na tok događaja, i da nije baš neka jaka predodređenost u pitanju. Kad ćeš kući?:heart::bye:

Eh odvojen zivot itekako asocira... i to na vise nacina... a drago mi je sto cu moci da uticem na neke stvari! :ok: hvala zenska?! :heart: i evo opet pitanjce za tebe, sorry sto smaram, ako su mi te relevantne kuce prazne, koje su kuce pune?! :mrgreen:
 
Evo, Kockice: 1.kuća, ASC u Biku, Mesec i Kiron u Blizancima 2. 3. 4. i 5. prazne, 6. vrh (početak) kuće u Vagi, Pluton u Škorpionu. 7. Vrh kuće u Škorpionu, saturn u škorpionu, Uran u Strelcu. 8. vrh kuće u Strelcu, Neptun u Jarcu. 9. kuća prazna. 10. kuća Jupiter u Vodoliji. 11. prazna. 12. kuća, vrh u Ovnu, Sunce u ovnu, Merkur u Ovnu, Venera u Ovnu, Mars u Biku.
Sve planete (osim Meseca i Kirona su dnevne, a većina planeta je na istočnoj strani (bliže ascedentu, tj izlasku sunca).
Za nešto konkretno, bolje pitaj nekog stručnijeg, a sa ovim podacima možeš i sama da se po malo "igraš", ako posetiš onu temu za početnike (opet sam zaboravila tačan naziv teme mislim da je osnovi astrologije), ako kreneš od prve strane, imaš kao malu (dobru) školicu astrologije, tj. dobre osnove, bez kojih neku napredniju literaturu ne bi ni mogla razumeti.
Isto ti podaci iz natalne karte mogu poslužiti kad čuješ ili pročitaš kako neka planeta tranzitira preko nekog znaka, da vidiš preko koje kuće ili planete tranzitira u tvom horoskopu.
Ne smaraš, samo pitaj šta te interesuje, ako znam odgovorići ti, ako ne, naći će se neko drugi da ti odgovori, ili da ispravi mene, ako nisam dala potpuno tumačenje. :heart::bye:
 
Evo, Kockice: 1.kuća, ASC u Biku, Mesec i Kiron u Blizancima 2. 3. 4. i 5. prazne, 6. vrh (početak) kuće u Vagi, Pluton u Škorpionu. 7. Vrh kuće u Škorpionu, saturn u škorpionu, Uran u Strelcu. 8. vrh kuće u Strelcu, Neptun u Jarcu. 9. kuća prazna. 10. kuća Jupiter u Vodoliji. 11. prazna. 12. kuća, vrh u Ovnu, Sunce u ovnu, Merkur u Ovnu, Venera u Ovnu, Mars u Biku.
Sve planete (osim Meseca i Kirona su dnevne, a većina planeta je na istočnoj strani (bliže ascedentu, tj izlasku sunca).
Za nešto konkretno, bolje pitaj nekog stručnijeg, a sa ovim podacima možeš i sama da se po malo "igraš", ako posetiš onu temu za početnike (opet sam zaboravila tačan naziv teme mislim da je osnovi astrologije), ako kreneš od prve strane, imaš kao malu (dobru) školicu astrologije, tj. dobre osnove, bez kojih neku napredniju literaturu ne bi ni mogla razumeti.
Isto ti podaci iz natalne karte mogu poslužiti kad čuješ ili pročitaš kako neka planeta tranzitira preko nekog znaka, da vidiš preko koje kuće ili planete tranzitira u tvom horoskopu.
Ne smaraš, samo pitaj šta te interesuje, ako znam odgovorići ti, ako ne, naći će se neko drugi da ti odgovori, ili da ispravi mene, ako nisam dala potpuno tumačenje. :heart::bye:

Bas ti hvala na trudu! :ok: kad se vratim u Srbiju proucicu tu astrologiju za pocetnike na drugom sajtu! Tad cu tek jer cu tada imati vise vremena za to i volje i zelje, nego dok sam ovde u ovoj nedodjiji! :dash:
 
taote molim te da pogledas moju natalnu kartu postavila sam je na 131 strani i ako mozes da mi odgovoris na pitanje.
Postavila bi i ovde kartu ali ne umem ono mi ja postavio brat:rumenko:, bas mi ne ide najbolje sa ovim kompjutorima...
Elem pitanja su vezana za zdravlje i resvanje stambenog pitanja i hocu li imati jos dece

HVALA VELIKA UNAPRED!!!:):):):):):):)
 

Back
Top