Nastavlja se deračina: Uskoro takse na tehničke uređaje

a zašto su bile merodavne za ono vreme? kao onomad smo imali više nego sad? većina koja je nosila tako skupe patike morala je da se odrekne isto tako mnogo čega.

Ma patika smo se cisto dotakli zato sto je rale tvrdio da su na primer mobilni kostali 50 maraka 94' da ih niko ne bi mogao kupiti pa sam mu dao primer da eto svi su furali skupe patike pa bi skrpili i 50 maraka za mobilni.A inace je tema tehnika........tih 90-ih klime nisi mogao da nadjes ispod 1500 maraka a danas biras za 200 evra zahvaljujuci kinezima.
 
a zašto su bile merodavne za ono vreme? kao onomad smo imali više nego sad? većina koja je nosila tako skupe patike morala je da se odrekne isto tako mnogo čega.

Zato sto je tada bilo skupo,srednje i jeftino i sve u skladu sa cenama i kvalitetom.
A sada je sva roba kineska i mozes da kupis naizgled solidne patike za solidnu cifru,ne postoji vise razlika izmedju kvaliteta sve isto.
 
Ma kakva madjarska.

Sve kinesko.

2mxfmmw.jpg


Мислиш источно....:mrgreen:
 
Zato sto je tada bilo skupo,srednje i jeftino i sve u skladu sa cenama i kvalitetom.
A sada je sva roba kineska i mozes da kupis naizgled solidne patike za solidnu cifru,ne postoji vise razlika izmedju kvaliteta sve isto.

Pa nije tako...mada kod nas je roba uglavnom dno.....eto pre 2 godine sam u Knezu pazario Reebok koje su mi riknule posle 3 meseca posle njih mi devojka kad je u Londonu bila uzela Reebok koje posle 2 godine cak su i unutra cele nisu se pocepale ono na peti od izuvanja i obuvanja.Ne mogu da se porede sa ovim sto sam ih kupio ovde.
 
Pa nije tako...mada kod nas je roba uglavnom dno.....eto pre 2 godine sam u Knezu pazario Reebok koje su mi riknule posle 3 meseca posle njih mi devojka kad je u Londonu bila uzela Reebok koje posle 2 godine cak su i unutra cele nisu se pocepale ono na peti od izuvanja i obuvanja.Ne mogu da se porede sa ovim sto sam ih kupio ovde.

A jesi li ti procitao moj post.......:roll::roll:
 
Sve ove patike sto kupujemo pa i u knezu i u sava centru dolaze u box-ovima iz kine za nekih 15-ak eura komad :mrgreen:
Samo sto sve ide direktno Miskovicu.

Pa ovde jeste tako.....ali kazem imaju kinezi extra kvalitetnu robu ali ta pali na zapadno trziste.....a Miskovic uvozi najveci bofl i valja po cenama kakve nigde na svetu nisu.
 

Back
Top