Nastavlja se deračina: Uskoro takse na tehničke uređaje

danas ljudi bar mogu da kupe plazmu za dve plate
a kad su bili na vlasti ovi na koje se tihi lozi trebalo je dati 10 plata za mali tv

zavisi kolika ti je plata,nekom treba dve plate....nekom jedna.....nekom 5.....nekom i dalje 10. Mada primecujem u poslednje vreme da ima ljudi koji mogu da kupe 10 plazme od jedne plate i da im ostane para za nekoliko lap-topa.
U pravu si za vreme Slobe direktor aerodroma ili NIS-a ili Zeleznice nije mogao da ima toliku kupovnu moc kao sada,ako si mislio na te ljude.
 
Хоће ли ускоро ЗЕС увести таксу на удисање ваздуха?

mislim , ipak da je najveci izvor potencijalnih para za yebeni budzet za ovu yebenu zemlju, taksa na glupost............kada bi Vam svima naplatili samo onoliko evra, koliko vam nedostaje do donje granice IQ , tamo gde pocinje debilitet.......bilo bi love ko shase.....mogli bi da pozajmimo i rusima.....:D
 
ekoloska taksa je samo drugo ime za dodatno dranje i klepanje glupih gradjana srbije koji ovim gangsterima i mafiji na vlasti daju glasove :super:

naravno da ta taksa nece videti ekologiju vec ce ici u dzepove mafije sa vlasti

svaka drzava na svetu ima svoju mafiju samo u srbiji mafija ima svoju drzavu



bravo majstore........cim si poceo da citiras pokojnog Zorana, znaci da za tebe ima nade , da ozdravis.........:worth:
 
kojeg zorana?

pa taj djindjic je bio glavni mafijas u ovoj zemlji dok nije doslo do nesuglasica u njegovom kriminalnom klanu.

Ti bre Tihomire, kao vo u zivom blatu..........sto se vise koprcas, to sve vise upadas u svoja gomna............kako ti ne dosadi, bre, da ti se ljudi godinama ovde smeju ko zadnjem bolidu???.........sta si ti? mazohista????:think:
 
ne kukam nego mi milo kako vam deru kozu sa ledja

nista niste bolje zasluzili kad ste mogli da zaokruzite na glasackom spisku ove lopove izdajnike i gangstere :ok:

milo mi je kad vidim kako ste sve siromasniji jadniji i bedniji, i mesto da shvatite i priznate gresku , vi istrajavate u sopstvenoj gluposti

preko vode do slobode - ROKAJ SNIMAJ

Uzmi im Tadicu i crno ispod nokta :ok:
 
hehehe ja ko da sam znao pa sam kupio pre 10tak dana novi plazma televizor u tehnomarketu, a da sam odlozio kupovinu za jedno 15 dana izgleda da bih ga platio 20.000 din skuplje

opet lazes , ........:mrgreen:

prosecna plazma kosta oko 80 000 dinara.......pa ce biti da si ustedeo 20 000 za taksu, sanjajuci kako ti babo kupio televizor.......:mrgreen:

taksa ne moze biti 25% , ni za tvoju glupost , a kamoli za ekologiju......no, sta zna choban iz Raske, sta je plazma.........ti si , bre do juce mislio da je to samo onaj keks, sto deca muljaju sa mlekom........:think:
 
Poslednja izmena od moderatora:
opet lazes , dzukelo seljacka........:mrgreen:

prosecna plazma kosta oko 80 000 dinara.......pa ce biti da si ustedeo 20 000 za taksu, sanjajuci kako ti babo kupio televizor.......:mrgreen:

taksa ne moze biti 25% , ni za tvoju glupost , a kamoli za ekologiju......no, sta zna choban iz Raske, sta je plazma.........ti si , bre do juce mislio da je to samo onaj keks, sto deca muljaju sa mlekom........:think:

Ne razumem sta ga sad vredjas, a slozio si se s njegovom glavnom konstatacijom, a to je da za ekologiju moze stosta da se uradi a da se ne odere narod i to pogotovo u ovakvom trenutku. Oko cega se uopste raspravljate?
Ja samo znam da sam 'teo da uzmem novi kompjuter...
 
opet lazes , dzukelo seljacka........:mrgreen:

prosecna plazma kosta oko 80 000 dinara.......pa ce biti da si ustedeo 20 000 za taksu, sanjajuci kako ti babo kupio televizor.......:mrgreen:

taksa ne moze biti 25% , ni za tvoju glupost , a kamoli za ekologiju......no, sta zna choban iz Raske, sta je plazma.........ti si , bre do juce mislio da je to samo onaj keks, sto deca muljaju sa mlekom........:think:

Ma kod slabocujnog sve ide siroko,u njegovom svetu.
Zato je slabocujni kupio:

PANASONIC TH-65PV600+SP65PV600+ST65PV500
цена са ПДВ-ом :
549 999.00 дин.

- 65" VIERA ПЛАЗМА ТЕЛЕВИЗОР
- FULL HD -1920 X 1080 РЕЗОЛУЦИЈА (1080P)
- КОНТРАСТ 5 000 : 1
-3 HDMI УЛАЗА
- СЛИКА У СЛИЦИ ( PIP ; PAP ; POP )
- СЛОТ ЗА SD КАРТИЦУ (РЕПРОДУКЦИЈА JPEG;MPEG4) (СНИМАЊЕ MPEG 4 )
- ГРАДАЦИЈА БОЈЕ 4096 СТЕПЕНИ
- НАЈНОВИЈА ТЕХНОЛОГИЈА ЕКРАНА
- NICAM A2/ХИПЕРБАНД СТЕРЕО ТУНЕР
- ТЕЛЕТЕКСТ
 
Mora nekako da se popuni budzet i nekako da se smanje rashodi :) Ovaj potez vlade je za pohvalu. Ja da se pitam ja bih uveo extra extra poreze na mnoge stvari. Recimo mislim da nam je voda jako jeftina i sl. Mi moramo da pomognemo vladi da prebrodi krizu, a vlada ce nam visestruko posle vratiti.

Setite se da su polovina zaposlenih drzani sluzbenici i da godinama imaju extra plate. Sad je red da pomognemo nasoj SPS DS vladi kako bi sve bilo kao pre. :)

Zivela Vlada ! :)
 
Ti bre Tihomire, kao vo u zivom blatu..........sto se vise koprcas, to sve vise upadas u svoja gomna............kako ti ne dosadi, bre, da ti se ljudi godinama ovde smeju ko zadnjem bolidu???.........sta si ti? mazohista????:think:

reciklaza je posao kao i svaki drugi . kao recimo i otkup starog gvozdja

znaci napravis fabriku za reciklazu, otkupljujes kompjutere , televizore i staru tehniku od naroda, recikliras to i prodajes sirovine.

as simple as that

ova ekoloska taksa nema veze sa reciklazom to je posao ko i svaki drugi, ako neko ima interesa u njemu radice ga ako nema - nece. ovo je samo jos jedna fora rezima da odere gradjane srbije po dzepu
 
Poslednja izmena od moderatora:
retardinjo , reciklaza je posao kao i svaki drugi . kao recimo i otkup starog gvozdja

znaci napravis fabriku za reciklazu, otkupljujes kompjutere , televizore i staru tehniku od naroda, recikliras to i prodajes sirovine.

as simple as that

ova ekoloska taksa nema veze sa reciklazom to je posao ko i svaki drugi, ako neko ima interesa u njemu radice ga ako nema - nece. ovo je samo jos jedna fora rezima da odere gradjane srbije po dzepu

Ovce!,koje su glasale za njih,a nazalost i one koji nisu.
 
Ово је само почетак. Плаћаћемо ми таксе и порезе које данас неможемо ни замислити, али зар не желимо у ЕУ? Па тако вам је у ЕУ. На све се плаћа порез, на многе техничке уређаје заштитне таксе, које иду разним организацијама за заштиту духовног права, као нпр. музике и сл. Нисмо ми још осетили и видели како ће нам бити лепо, ако уђемо у ЕУ, па када се будемо "избечили" у обрачун и чудили се где то оде око 50% плате, пре него што буде исплаћена.
 
Ово је само почетак. Плаћаћемо ми таксе и порезе које данас неможемо ни замислити, али зар не желимо у ЕУ? Па тако вам је у ЕУ. На све се плаћа порез, на многе техничке уређаје заштитне таксе, које иду разним организацијама за заштиту духовног права, као нпр. музике и сл. Нисмо ми још осетили и видели како ће нам бити лепо, ако уђемо у ЕУ, па када се будемо "избечили" у обрачун и чудили се где то оде око 50% плате, пре него што буде исплаћена.

U duhu nick-a... :mrgreen:
 

Back
Top