Nastavlja se deračina: Uskoro takse na tehničke uređaje

hehehe ja ko da sam znao pa sam kupio pre 10tak dana novi plazma televizor u tehnomarketu, a da sam odlozio kupovinu za jedno 15 dana izgleda da bih ga platio 20.000 din skuplje

banda zuta lopovska z:D

ma tako i treba dulicu oderi narod neka crkne imas moju podrsku :super:

Pa ti sa svakom novom temom ili nesto novo kupis ili odes na neko novo letovanje/zimovanje.........

A kukas tu ko ranjenik?

LeLeeee
 
danas ljudi bar mogu da kupe plazmu za dve plate
a kad su bili na vlasti ovi na koje se tihi lozi trebalo je dati 10 plata za mali tv

Pa tada plazma nije ni postojala :D:D

Da nema kineza ni danas niko nista ne bi od te tehnike mogao da kupi.To poredjenje 90-ih i danas kad je tehnika u pitanju je idiotizam......pa 80-ih su ljudi 100 puta bolje ziveli nego danas pa su trebali dobro da ustede da bi pazarili neki smrdljivi TV tipa EI Nis
 
danas ljudi bar mogu da kupe plazmu za dve plate
a kad su bili na vlasti ovi na koje se tihi lozi trebalo je dati 10 plata za mali tv

ali te 94 god. mogao je mobilni da kosta i 50 dm pa bi ljudi morali da daju celu platu za njega, tako da nisi potpuno u pravu i ipak je kupovna moc danas mnogo veca.......
a za taksu se slazemo

Pa tada plazma nije ni postojala :D:D

Da nema kineza ni danas niko nista ne bi od te tehnike mogao da kupi.To poredjenje 90-ih i danas kad je tehnika u pitanju je idiotizam......pa 80-ih su ljudi 100 puta bolje ziveli nego danas pa su trebali dobro da ustede da bi pazarili neki smrdljivi TV tipa EI Nis

Cekaj bre...........pa nije moguce da je ovoliko glup........pa stvarno mu treba poslati krivicnu prijavu za glupost....:roll:
 
ali te 94 god. mogao je mobilni da kosta i 50 dm pa bi ljudi morali da daju celu platu za njega, tako da nisi potpuno u pravu i ipak je kupovna moc danas mnogo veca.......
a za taksu se slazemo

Te 94' sam isao u srednju skolu i svi u razredu su imali patike koje su kostale od 150-300 maraka...ali bukvalno svi.

Mada ne sporim da su 90-e pocetak velike pljacke i propasti a od 5.oktobra je bio onaj glavni pljackaski udar koji traje i dan danas...nema tu neke velike razlike osim u nacinu pljacke...
 
Te 94' sam isao u srednju skolu i svi u razredu su imali patike koje su kostale od 150-300 maraka...ali bukvalno svi.

Mada ne sporim da su 90-e pocetak velike pljacke i propasti a od 5.oktobra je bio onaj glavni pljackaski udar koji traje i dan danas...nema tu neke velike razlike osim u nacinu pljacke...
Nike air max?One što su svi ganci u BG-u nosili?
 
Pola razreda nosilo one air max 2 :D:D:D .....one su bile od 250-300 maraka ...ja sam uvek Reebok nosio i dan danas kad uzimam patike iskljucivo Reebok....cak su me Reebok graphite iz te 94'-95-e jos zive i ko nove su negde u plakaru. :D

Dobre su reebok bile.......kako se bese zovu one.....xecolate.....tako nesto......te su bile vrh....
 
Pa te....graphite hexalite... :D

Nike su mi uvek nekako bile simbol za seljastvo.....sa onim providnim djonovima ...airmax4 i slicno....:)

Ma odlicne su bile......jake....secam se da su mi jedine trajale godinu dana........a ne secam se da su imale providan djon......ne nisu,imale su neke reckice.....i mislim da se ne zovu graphite nego samo hexalite :rtfm:
 
za ostatak srbije ne znam. al u bg ih ima isto ko i onomad. pa pogledaj samo kako nam se vozni park em podmladio, em svi kukaju kako se nema, a dnevno se u beogradu potroši benzina i dizela ko godišnja proizvodnja nafte u kuvajtu,

A stomak im krci :mrgreen:

Pa dobro obuca nije bas relevantna jer je tada bilo skupa,srednja i jeftina obuca kao i njihov kvalitet.
Sada sve sto se kupi u bg je iz kineskih hangara i svako pravi tikepa tako da mozes i jeftinije da kupis.
Ali skupe se bas i ne kupuju......te od 400,500 glava......

A svi bi da se samo vozikaju......:roll:
 
Pa tada plazma nije ni postojala :D:D

Da nema kineza ni danas niko nista ne bi od te tehnike mogao da kupi.To poredjenje 90-ih i danas kad je tehnika u pitanju je idiotizam......pa 80-ih su ljudi 100 puta bolje ziveli nego danas pa su trebali dobro da ustede da bi pazarili neki smrdljivi TV tipa EI Nis

То је поента. Да нема Кинеза и те јефтине техничке робе са далеког истока 90% људи би и данас било без компјутера.

Данас у кући кад погледам од техничких уређаја, више готово ништа, осим неколико мобилних телефона, немамо од западних уређаја, а технички смо опремљени као мало ко.
 
danas ljudi bar mogu da kupe plazmu za dve plate
a kad su bili na vlasti ovi na koje se tihi lozi trebalo je dati 10 plata za mali tv

E ajde prestani da seres vise o 90ima......jel u tom tvom malom mozgu postoji vreme nakon 99.....kad god se pomene kako nam ova vlast dusu vadi ti i tebi slicni pocnu da seru o Milosevicu i 90.....kako te bre vise nije sramota..........
 
То је поента. Да нема Кинеза и те јефтине техничке робе са далеког истока 90% људи би и данас било без компјутера.

Данас у кући кад погледам од техничких уређаја, више готово ништа, осим неколико мобилних телефона, немамо од западних уређаја, а технички смо опремљени као мало ко.

A od kad su mobilni u srbiji sa zapadnog trzista?
 

Back
Top