Nase slike vol.2

E hvala! :D
Razmišljao sam o tome da obrađujem svaku epizodu, al bi postalo monotono, a i oduzimalo bi mi dosta vremena. Pritom bavim se na kanalu i drugim stvarima, tako da još moram da iskristališem šta će tu da ostane za stalno :) Ali biće još sadržaja, sad sam u nekom čudnom vajbu, moram da se stabilizujem pa da nastavim s produktivnošću :cool:
Kako ti se zove kanal? :D
 
Poy za staru raju ako je ima
15675621_1242080172524642_6592910489082098841_o.jpg
 
Svi su tu kao nekada. :mrgreen:
Najgore je kad nekako zalutam na stare teme i pročitam nekadašnja dopisivanja i svoje stare postove...neverica, nekad dobijem osećaj da ih nisam ja pisao. A još kad naiđem na zaboravljene nick-ove i zapitam se gde li su sad ti ljudi, šta rade i jesu li se promenili. Vreme leti, godine prebrzo prolaze, a mi svi i dalje kao deca. :)


Evo dve u tom duhu prošlosti:
:P

P.S. Ajde postavite svoje slike da vidim na šta sad ličite. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Svi su tu kao nekada. :mrgreen:
Najgore je kad nekako zalutam na stare teme i pročitam nekadašnja dopisivanja i svoje stare postove...neverica, nekad dobijem osećaj da ih nisam ja pisao. A još kad naiđem na zaboravljene nick-ove i zapitam se gde li su sad ti ljudi, šta rade i jesu li se promenili. Vreme leti, godine prebrzo prolaze, a mi svi i dalje kao deca. :)


Evo dve u tom duhu prošlosti:
:P

P.S. Ajde postavite svoje slike da vidim na šta sad ličite. :mrgreen:

Eee brate moj, kad se setim samo forumasenja 2008me i 2009te... pa i posle je bilo mocno. Gle nas sad, jesmo bolji, jesmo mudriji, ali godine proletese.
Nisam pre razmisljao o tome, osecao sam se kao klinac, ali kad sam ukapirao ove godine da sam napunio 25, e to me malo sokiralo. Jbte vreme gori, 30sete se priblizavaju.
Sad smo brate odrasli, a nismo bas ni totalno svesni toga. i dalje mislimo kako nam je 16 godina, a u stvari to je bilo pre 9 godina.
 

Back
Top