Quantcast

Nase slike vol.2

Direkt

Elita
Poruka
17.567
hahaha e crn ti život ako ćeš na Filološki :lol: Govorim jer sam ja tamo, na književnosti. A bibliotekarstvo je zapravo možda skoro isto toliko loš odabir. Posle toga ćeš godinu dana za džabe da radiš u biblioteci, a onda ćeš zarađivati sitniš. Okani se toga dok možeš

Elisa di Rivombrosa

Primećen član
Poruka
759
Slazem da cu se verovatno smoriti...ali nista drugo me takodje ne privlaci. Svejedno cu se negde zacementirati, pa, ovde mi je najbolje. Tu se pronalazim. Citala sam i ja dosta. A i to mi je nekako zenski posao. A i tu se pronalazim. Ne mogu sebe da vidim nigde drugde. Tebi je lako, ti si musko, ti mozes i da fizikalises...

Direkt

Elita
Poruka
17.567
Upiši neki marketing, dizajn ili slične stvari, ili završi kurs za to. Batali filološki, to je mukotrpno mlaćenje kur'ca jer em te cimaju da radiš ko stoka, em nema leba od toga. Ja imam oko 18 ispita godišnje, pa izračunaj koliko je to. Položio sam preko 50 a opet mi je ostalo dosta i evo ne mogu više da gledam taj faks

Elisa di Rivombrosa

Primećen član
Poruka
759
Upiši neki marketing, dizajn ili slične stvari, ili završi kurs za to. Batali filološki, to je mukotrpno mlaćenje kur'ca jer em te cimaju da radiš ko stoka, em nema leba od toga. Ja imam oko 18 ispita godišnje, pa izračunaj koliko je to. Položio sam preko 50 a opet mi je ostalo dosta i evo ne mogu više da gledam taj faks
:heart:

- - - - - - - - - -

Isla sam u filolosku gimnaziju i znam kako je kad ti dosadi to. Ali, zelela bih bibliotekarstvo, racunam da je to malo drugacije. Ali svejedno zelim. Trudicu se, ucicu. Nisam ja za marketing i dizajn. meni ide citanje, i , ne znam sta jos. A i to mi slabije ide u zadnje vreme. Ali, trudila bih se, ucicu.

Direkt

Elita
Poruka
17.567
:heart:

- - - - - - - - - -

Isla sam u filolosku gimnaziju i znam kako je kad ti dosadi to. Ali, zelela bih bibliotekarstvo, racunam da je to malo drugacije. Ali svejedno zelim. Trudicu se, ucicu. Nisam ja za marketing i dizajn. meni ide citanje, i , ne znam sta jos. A i to mi slabije ide u zadnje vreme. Ali, trudila bih se, ucicu.
Pa na bibliotekarstvu imaš dosta informatike inače

- - - - - - - - - -

Na toj slici deluješ kao da si rođena u ovom milenijumu

Elisa di Rivombrosa

Primećen član
Poruka
759
ali ja to ne primecujem o.O zbog toga me je dsta njih odbilo. ali da ne kukam vise.

- - - - - - - - - -

e da li ti znas mozda

- - - - - - - - - -

Ljudi moji, jel zna neko zasto me fejsbuk stalno gasi kad napravim novi nalog? Odjednom krenuo da me gasi. Posle jednog dana, ili manje, disable prvo sam morala da posaljem sliku, pa na drugom nalogu broj mobilnog kao proveru, ali ipak me svejedno onemoguce. Zasto..? Kad god napravim novi nalog i taj mi ugase. I sad je nemoguce.

@Nista, isto je i kod mene.

prekopirala sam ukratko. sta mislis, zbog cega ne mogu da imam fejsbuk?

Direkt

Elita
Poruka
17.567
Da li postavljaš svoje ime i prezime ili nešto fiktivno?
Dodaj neke ljude, ne dodaj previše u početku, nemam pojma šta je problem,imam isti nalog od 2008 godine :lol:

ali ja to ne primecujem o.O zbog toga me je dsta njih odbilo. ali da ne kukam vise.
ček ček, sad već idemo na ličnu teritoriju :lol: ? Šta je tačno problem, odnosno šta ti misliš da je problem?

Elisa di Rivombrosa

Primećen član
Poruka
759
Ne znam. Mozda jer izgledam kao da imam 17 godina. Ali patim.
Nije da nisu bili dobri prema meni, na fakultetu i u vozu jednom pre dve godine, ali sve ostalo, mucak. Samo su me vredjali, podsmevali se, rugali. I TI SI FIN :heart:
Uvek sam se zaljubljivala u one koji su bili dobri prema meni.:

Direkt

Elita
Poruka
17.567
Ne znam. Mozda jer izgledam kao da imam 17 godina.
Nemoj misliti da nema ljudi koji se lože na to :lol:

Ne patiš nego te svrbi pićka :mrgreen:

Nije da nisu bili dobri prema meni, na fakultetu i u vozu jednom pre dve godine, ali sve ostalo, mucak. Samo su me vredjali, podsmevali se, rugali.
Nekad je to 'vređanje' samo jedna vrsta igre, da ne kažem, predigre. Pokaži da vrednuješ sebe i drugi će te vrednovati.

Samo nemoj tripovati da su ljudi tooliko potrebni tebi, i sve će biti kul. Razvijaj interesovanja i hobije, radi na sebi, pusti druge. Precenjeni su

mitjan

Domaćin
Poruka
3.436

- - - - - - - - - -

e da li ti znas mozda

- - - - - - - - - -

Ljudi moji, jel zna neko zasto me fejsbuk stalno gasi kad napravim novi nalog? Odjednom krenuo da me gasi. Posle jednog dana, ili manje, disable prvo sam morala da posaljem sliku, pa na drugom nalogu broj mobilnog kao proveru, ali ipak me svejedno onemoguce. Zasto..? Kad god napravim novi nalog i taj mi ugase. I sad je nemoguce.

@Nista, isto je i kod mene.

prekopirala sam ukratko. sta mislis, zbog cega ne mogu da imam fejsbuk?
Ja te nebi odbio...

Elisa di Rivombrosa

Primećen član
Poruka
759
Ja te nebi odbio...
ti si mali..:)
btw, ja sam ovde bila Sarah Kay, uopste, skoro sam se setila ovog foruma...i naletela sam na nesto sto je jedan clan napisao za mene.
''sustina je sranje jedno veliko. nisam primetio da si nesto dubokoumna''. mozda to i jesam ja, obicno glupo zensko. ali, ja sam ja, i ne mogu to da promenim
btw, njega bas cenim, mislim toga sto je rekao. pametan je i, sve..ali, sta cu

mitjan

Domaćin
Poruka
3.436
ti si mali..:)
btw, ja sam ovde bila Sarah Kay, uopste, skoro sam se setila ovog foruma...i naletela sam na nesto sto je jedan clan napisao za mene.
''sustina je sranje jedno veliko. nisam primetio da si nesto dubokoumna''. mozda to i jesam ja, obicno glupo zensko. ali, ja sam ja, i ne mogu to da promenim
btw, njega bas cenim, mislim toga sto je rekao. pametan je i, sve..ali, sta cu[/QUOTE]

Sto mali _?

Poslednja izmena:

Anonymous man

Iskusan
Poruka
5.071
Ne kapiram sta sa tim linkom......
Ona je pretpostavljam ova Tachkica,tacnije,njen nalog pre nekoliko godina

Ne znam. Mozda jer izgledam kao da imam 17 godina. Ali patim.
Nije da nisu bili dobri prema meni, na fakultetu i u vozu jednom pre dve godine, ali sve ostalo, mucak. Samo su me vredjali, podsmevali se, rugali. I TI SI FIN
Uvek sam se zaljubljivala u one koji su bili dobri prema meni
Koji je razlog sto su ti se podsmevali,mislim,ne moze da glavni razlog bude to sto izgledas mladje? :dontunderstand:
Po tvojoj prici ovde i na pdf Psihologija,kapiram da si ti jedna od onih "odbacenih" i da pokusavas da se prikljucis tim "kul ljudima"
E pazi sad sta ti kaze iz mog skromnog iskustva,kao mladji od tebe,sve je to jedno veliko sranje
Nikada neces biti "kul" kao i oni i jedino sto ce pokusavanjem dobiti je frustracija i ovakvo kukanje na ofrumu
Probaj da izgradis sebe i da stvoris predstavu o tome sta predstavlja za tebe pojam kul
Ne treba da se menjas i da trckaras kao pas za tom grupom koja te ocigledno vuce za nos
I razmisli prvo,ako su oni kul,a sprdaju te,da li su stvarno kul,ili su samo nabedjene glavonje niskih shvatanja