Naruto

Ljudi 21.o8.2008.stizu nam Hiddan i Kakuzu,posle 100 godina.Thank god!!!Ja bar tako mislim valjda sam lepo procitala.
A malo smo zapostavili mangu,zar ne po meni je malo prilicno glupa i dosadna jedino Narutov trening je super,i sto ga izlupase one zabe!!!!
 
Postoje dve mogucnosti za Rin, ili je odavno umrla ( Kakashi na pocetku kaze da su mu svi prijatelji urezani u onaj kamen *Kiled in Action* ) ili je to ona crnokosa ANBU devojka koja je bila sa Kakashijem na groblju kada je umro matori hokage.........

Rin ima svetlu kosu.
A Tobi je imao oko 17 godina izmedju Obitove "smrti" i pocetka Naruto priche da ubije Rin..
Tako da, jos uvek je moguce da je Tobi ubio.
Meni nekako ono novo Peinovo telo lici na Rin..

A Madarina jedina veza sa Obitom je to sto mu je predak........ Madara ima "Eternal Mangekyo Sharingan" zbog koga je toliko dugo ziv.......... Obito nema veze sa Madarom, sem toga!!!!!

Trenutni Tobi/Madara verovatno nema EMS. Rekao je da su mu potrebni Bijuii da bi povratio pravu snagu sharinganu (ocigledno aludira na EMS).

I zasto bi Tobi, ako je zaista Madara imao samo 1 sharingan?
Zasto je boja kosa drugacija?
Zasto je frizura drugacija?
Zasto nosi masku?


A Mangekyo se verovatno aktivirao kao i obican Sharingan....... Kada je bio u smrtnoj opasnosti!!!

To je nemoguce.. Jer da se MS moze na taj nacin aktivirati, Sasuke bi.
On je bar dosta puta bio u smrtnoj opasnosti..
 
SaucyGay je sasvim drugo........... Zaslepljen je mrznjom i glupostima o snazi, tako da on ne postuje prave vrednosti!

A Kakashi je ponovo pridobio prijatelje kada je poceo trenirati Squad 7..............

Ja mislim da je Tobi Madara............
A Bijuu mu trebaju, bar je tako Pein rekao, da napravi najjaci Jutsu na svetu..........
 
SaucyGay je sasvim drugo........... Zaslepljen je mrznjom i glupostima o snazi, tako da on ne postuje prave vrednosti!

A Kakashi je ponovo pridobio prijatelje kada je poceo trenirati Squad 7..............

Ja mislim da je Tobi Madara............
A Bijuu mu trebaju, bar je tako Pein rekao, da napravi najjaci Jutsu na svetu..........


U redu, ovo za Kakashija cjemo saznati kad-tad.

http://www.onemanga.com/Naruto/364/16/
http://www.onemanga.com/Naruto/364/17/
http://www.onemanga.com/Naruto/364/18/
http://www.onemanga.com/Naruto/364/19/

Dakle, njemu je jedan od ciljeva da povrati pravu moc sharingana. (verovatno EMS).
 
ja mislim da je Kakashi sličan, onom liku iz prve sezone, Zabuzi kad skine masku.
Inače ona epizoda kad Naruto rasplače Zabuzu je po meni najjača epizoda od svih serijala i shippuuden epizoda :)
 
NE znam......... Nisam ljubitelj fillera, ali omiljena epizoda mi je upravo Filler.......

Bikochu Arc, kada Hinata spasi Naruta, Kibu i Shino- a.......... I na kraju ona padne, on je podigne na kolena, i ona ga zagrli oko struka.........

Covece gledao sam je 5x..............
Prvi put sam plakao od uzbudjenja...........
Drugi put od srece.........
A treci od smeha kada je Naruto pustio "gas" XDDD
 
Za Prvi post.......
Ima jos koliko oces, citaj Mangu pa ces videti...............
Trenutno je oko 330 Chaptera ( Anime prati Mangu, Anime je sada na 330 Chap. ), a za sada ima 412, i nije ni blizu kraja.........

#2
Pogledaj u Google- u!
 
Za Prvi post.......
Ima jos koliko oces, citaj Mangu pa ces videti...............
Trenutno je oko 330 Chaptera ( Anime prati Mangu, Anime je sada na 330 Chap. ), a za sada ima 412, i nije ni blizu kraja.........


#2
Pogledaj u Google- u!

Za owo zatamljeno...gde imaju da se skidaju prewedene epizode poshto na owim sajtowima nma...ili sam ja pogreshno shwatio da ima wishe od 71 epizode uradjeno...
 
Za owo zatamljeno...gde imaju da se skidaju prewedene epizode poshto na owim sajtowima nma...ili sam ja pogreshno shwatio da ima wishe od 71 epizode uradjeno...


Nema vise od 71.
Bice napravljeno..
Sad mozes da citas mangu(strip), jer je on dosta ispred animea(crtanog).


dobar a koja je razlika izmadu nin i gen jucua i sta je to kalajdoskopp saringan?

Ninjutsu = Rasengan, chidori, kage bunshin, summoning itd.
Genjutsu = Iluzije
Kalajdoskop sharingan ti je objasnjen na nekoj od prethodnih strana..
 
Mislis na Mangekyo Sharingan ( eng. "Kaleidoscope Copy Wheel Eye")????

To ti je najjaca verzija Sharingana.... Dobija se posle treceg tomo- a ( one tri "kapljice" u Sharingan oku ), i dobijaju ga samo odabrani clanovi klana....... Imao ga je Itachi, sada imaju:
Kakashi, Sasuke i Madara....... Kakashi moze da pomocu njega otvori prolaz u drugu dimenziju, Madarin, kao i SaucyGay- ove sposobnosti nisu jos pokazane...........

Poznato je da onaj ko ima Mangekyo Sharingan posle nekog vremena oslepi.... Da bi to izbegao mora da uzme oci svog rodjenog brata.... Tako se dobija "Eternal Mangekyo Sharingan"........ Njega ima Madara i verovatno SaucyGay.......

A Ninjutsu i Genjutsu........
Ninjustu su ti svi Jutsu- i, npr. Shadow Clone, Fire Ball, Water Dragon....... A Genjutsu je stvaranje iluzija......... ( Najbolji u tome su Itachi, sada SaucyGay, i Kurenai........)

Nadam se da sam objasnio!

jesi hvala,ali moze jos jedna stvar uchiha,kakve su ti ti "tomoi" iliti "kapljice" sto rece,to ne kapiram
 

Back
Top