Naruto

MANGA NIJE CRTAC!!!!!! MANGA JE STRIP!!!!!!!

A ovo anime- animirano, to je nas prevod......... Anime je Japanski zanr animiranog filma......... I to je Engleski naziv, a ovi Dusko i Kreteni su Cartoon..........

Tako da Dusko nije Anime........... To je kao da kazes da je Rambo spanska serija.............
 
Manga (in kanji 漫画; in hiragana まんが; in katakana マンガ, Manga?) listen (help·info), pronounced /ˈmɑŋgə/, is the Japanese word for comics (sometimes called komikku コミック) and print cartoons.[1][2][3] In their modern form, manga date from shortly after World War II[4] but have a long, complex history in earlier Japanese art.[5][6][7]

Anime (アニメ, Anime?) (pronounced [anime] listen (help·info) in Japanese, but typically pronounced /ˈænɪmeɪ/, /ˈænɪmə/, /ə'naɪm/, or /'ænaɪm/ in English) is animation in Japan and considered Japanese animation in the rest of the world.[1] Anime dates from about 1917.
- Wikipedia............

A godina.............. 16..............
 
@ strajo ...mislila sam i ja da je naruto nesto poput dragon balla...i prvih par epizoda tbh nisu pravile neku veliku razliku izmedju oba pomenuta
sad mi je naruto omiljeni anime,a citam i mangu...manga je strip:)
i kao sto se vec na jednoj temi oko toga diskutovalo...i ja sam odrasla uz duska i dalje volim da odgledam ponekad,ali on nema nikakvih doticnih tacki sa narutom...tako da je bezveze praviti komparaciju izmedju ova dva...
 
@strajo
Ajde realno...Rambo je kao extra...znachi jedan baja dodje i pobije 1000 ljudi, a njega metak ne okrzne...takvih ima milion filmowa...Naruto je poucniji od tih filmowa 1000 puta...
 
@strajo
Ajde realno...Rambo je kao extra...znachi jedan baja dodje i pobije 1000 ljudi, a njega metak ne okrzne...takvih ima milion filmowa...Naruto je poucniji od tih filmowa 1000 puta...

ko kazhe da je rambo extra?

@uchi... ugh..

znachi jedina razlika je shto naruto ima strip? gg...
 
Razlika je u tome sto je Naruto napravljen tako da ljudi izgledaju kao ljudi!!!!!
Sto nije samo za decu........
Sto je mnogo kvalitetnija izrada i animacija!!!!!
I jos 100000000000000 razloga postoji sto je Naruto bolji od Kretenouska!
 
ja ne kazem nista protiv duska,jer sam rastao sa njim i dacom,ali naruto,ljudi izgledaju kao ljudi,a pokemoni,moze biti i za starije,nego niko ne crkava,najveca bolest je temperatura coveka,39,5 stepena celzijusa:rotf::hahaha::mrgreen::lol:.a u narutu,kad neko crkne,nema ga ponovo:sad2:,jao,kad je crko 4 hokage,koji covek:sad2::cry::(:sad2::cry::(:(:sad2::cry::(:(:cry::sad2:
 
Prosvletio si me.
Svo ovo vreme sam zhiveo u neznanju.
I nemoj slucajno pomisliti da sam to rekao metaforicki.. Nope.. Ja sam veliki n00b kad je u pitanju Naruto.
edufe7-1.gif
 
prvo kako si postavio smajlija ucitelja
drugo ko ti je taj plavi tip
trece sta je to metaforski
cetvrto si ono bio ironican ili ne
peto,eh,peto,ma je>?s peto
gotov si shidori hiljadu ptica!!!!!!!
 

Back
Top