Narednih 6 vekova Srba nece biti

Lamb

Primećen član
Poruka
868
U sinocnoj emisiji "Da Mozda Ne", Olivere Kovacevic na RTS1, pomno sam pratila temu o popisu srpskog zivlja u kojoj su ucestvovali predstavnici Hr, Cg i Srbije, te me je izjava srpskog predstavnika najvise opaucila po glavi: "Narednih 6 vekova tesko da ce biti Srba na ovim prostorima."

tuga, jad,chemer i bol
nadam se da ce Zapad i Sveta Papina crkva biti presrecni...

Secam se jedne Engleskinje Crnkinje proslog leta koju sam upoznala na Kritu u gradu Hersonissos..sedele smo za stolom u kafeu drugarica i ja, pile Mythos zajedno sa njom, pa je rekla :"Razlikujete se od ostalih nacija..nikada nisam upoznala ljude kao sto ste vas dve, bas mi je lepo sa vama"

MOTHER SERBIA
 
Poslednja izmena:
Slazem se da samo nebeski narod .. a sta mu to znaci da ce Srbi nestati u narednih 6 vekova .. to najvise zavisi od nas i nasih potomaka .. al da polako nestajemo jeste, neki se sele trbuhom za kruhom i tamo osnivaju porodice i ostaju po tudjini pa im deca ni neznaju odakle poticu i neznaju maternji srpski jezik . To je tuzna realnost
 
Samo da nije pederski, bolje da ga i nema!

Imamo i malih slatkih pederčića, kao i svi narodi, dont vori ;)

Ozbiljno, ovo je teška glupost, trend pada priraštaja postoji tek nekih 20 godina, a već se priča o nestanku naroda, gubio je ovaj narod mnogo više svojih ljudi u raznoraznim ratovima, pa je opet preživeo...

Živjeće još ovaj narod, što kaže naslov prvog posleratnog filma u SFRJ :D
 
Imamo i malih slatkih pederčića, kao i svi narodi, dont vori ;)

Ozbiljno, ovo je teška glupost, trend pada priraštaja postoji tek nekih 20 godina, a već se priča o nestanku naroda, gubio je ovaj narod mnogo više svojih ljudi u raznoraznim ratovima, pa je opet preživeo...

Živjeće još ovaj narod, što kaže naslov prvog posleratnog filma u SFRJ :D

Ja bih volela da zivi, no ja ipak verujem vise strucnjaku...i on voli Srbiju,samo je realan
 
Retardiranost mozga i zaludjivanje ... Da tolko neko tera uz q po svaku cenu u licnu korist i interese, generacijama i da "saplice" jedan drugoga na ustrb cele nacije koja umire vise , to samo ovde ima :) Mnogo je i 6 vekova mi smo i sada mrcina od zemlje i nacije ...
 
Каквих 6 векова!?
Нема планета толико пуно времена. Треба рачунати још овај и евентуално нешто од следећег века, и то је то.
Биће нас, али само оних који се буду држали Истине и правде.
 
U sinocnoj emisiji "Da Mozda Ne", Olivere Kovacevic na RTS1, pomno sam pratila temu o popisu srpskog zivlja u kojoj su ucestvovali predstavnici Hr, Cg i Srbije, te me je izjava srpskog predstavnika najvise opaucila po glavi: "Narednih 6 vekova tesko da ce biti Srba na ovim prostorima."

tuga, jad,chemer i bol
nadam se da ce Zapad i Sveta Papina crkva biti presrecni...

Secam se jedne Engleskinje Crnkinje proslog leta koju sam upoznala na Kritu u gradu Hersonissos..sedele smo za stolom u kafeu drugarica i ja, pile Mythos zajedno sa njom, pa je rekla :"Razlikujete se od ostalih nacija..nikada nisam upoznala ljude kao sto ste vas dve, bas mi je lepo sa vama"

MOTHER SERBIA

Ti da si prava Srpkinja, ponudila bi se ovde na forumu da ti neko napravi tri-cetiri klincova
 
Ono sto je izvesno da nas ocekuje jos veci demografski pad ,razlika koja je trenutno -35 000 vrlo brzo ce biti oko 50,60 000 i to je neminovnost i ne moze se promeniti .Posle ww2 prosecno se radjalo oko 150 000 dece godisnje ,taj broj je vremenom padao od pocetka 60-tih i to sukcesivno ,da bi poslednjih 3,4 god pao ispod 70 000 i tendecija daljeg pada je ocigledna ,pogotovo ce razlika biti izrazena za dve decenije ,jer tada ce baby boom generacija izumirati koja je najbrojnija a mladje generacije koje tada budu imale 20-30god ce biti malobrojne jer su to generacije pogodjene belom kugom .U poslednje dve decenije sliku su jedino poboljsavale izbeglice iz Hrvatske,Bosne a na sledecem popisu bice ukljucene i sa Kosova .
 
U sinocnoj emisiji "Da Mozda Ne", Olivere Kovacevic na RTS1, pomno sam pratila temu o popisu srpskog zivlja u kojoj su ucestvovali predstavnici Hr, Cg i Srbije, te me je izjava srpskog predstavnika najvise opaucila po glavi: "Narednih 6 vekova tesko da ce biti Srba na ovim prostorima."

tuga, jad,chemer i bol
nadam se da ce Zapad i Sveta Papina crkva biti presrecni...

Secam se jedne Engleskinje Crnkinje proslog leta koju sam upoznala na Kritu u gradu Hersonissos..sedele smo za stolom u kafeu drugarica i ja, pile Mythos zajedno sa njom, pa je rekla :"Razlikujete se od ostalih nacija..nikada nisam upoznala ljude kao sto ste vas dve, bas mi je lepo sa vama"

MOTHER SERBIA

Биће нас. Али страх мора да постоји, он ће бити брана од тог немилог догађаја.
 
Ono sto je izvesno da nas ocekuje jos veci demografski pad ,razlika koja je trenutno -35 000 vrlo brzo ce biti oko 50,60 000 i to je neminovnost i ne moze se promeniti .Posle ww2 prosecno se radjalo oko 150 000 dece godisnje ,taj broj je vremenom padao od pocetka 60-tih i to sukcesivno ,da bi poslednjih 3,4 god pao ispod 70 000 i tendecija daljeg pada je ocigledna ,pogotovo ce razlika biti izrazena za dve decenije ,jer tada ce baby boom generacija izumirati koja je najbrojnija a mladje generacije koje tada budu imale 20-30god ce biti malobrojne jer su to generacije pogodjene belom kugom .U poslednje dve decenije sliku su jedino poboljsavale izbeglice iz Hrvatske,Bosne a na sledecem popisu bice ukljucene i sa Kosova .

Шта су избеглице побољшале?
Цифру у Србији, једино. Али укупно гледано, Србима се опет број смањио деведесетих.
Тако да тај закључак горе болдовани, који сам чула небројено пута, нема баш претерано логике.
 
Шта су избеглице побољшале?
Цифру у Србији, једино. Али укупно гледано, Србима се опет број смањио деведесетих.
Тако да тај закључак горе болдовани, који сам чула небројено пута, нема баш претерано логике.

Broj ljudi u Srbiji izmedju dva popisa na to sam i mislio .
 
Treba reci i to da zavod za statistiku ne vodi spoljne migracije , pa nemamo ni pouzdane podatke koliko se ljudi iseli .Zna se jedino da se oko 11 000 Srba iz Bosne godisnje useli u zemlju .Emigracije i imigracije i podaci o njima su takodje bitni .
 
Poslednja izmena:
За то смо сами криви. Уништи нас МОДЕРАН НАЧИН живота. Можемо ми да причамо за шиптаре шта хоћемо, али су у том погледу далеко испред нас и због тога они ће опстати и много касније од нас.
 
За то смо сами криви. Уништи нас МОДЕРАН НАЧИН живота. Можемо ми да причамо за шиптаре шта хоћемо, али су у том погледу далеко испред нас и због тога они ће опстати и много касније од нас.

drugar, nije to moderan nacin zivota..sa 200-300e tesko je prehraniti porodicu...
razmisli dobro...pa ako ce mi se dete patiti i ne jesti kako treba,zdravu hranu,voce, povrce, bolje da i ne radjam..a kamoli kao neke porodice sa 5-6 dece kao Albanske..njihova deca nisu srecna

ako cu da radjam, radjam jedno dete ALI SRECNO I STABILNO
 
Ма шта ти то вреди? У Србији до пре 60 година пар је имао просечно више од 4 деце,а данас само 0,8 а треба минимално да буде 2 да би се остало на просеку кад ће та деца заменити своје родитеље.

Кад би нам просек био 2,1 ја би био пресрећан!

Наши су опстајали под Турцима 500 година, трпели су њихов терор и крађу деце и опет опстајали, да би сада ми сами себе уништили! За шта су се онда наши преци борили?

Није то проблем само у новцу. Иначе сиромашне породице у Србији по просеку дају више деце него неке богаташке. Пре свега је битно да деца одрастају у здравом окружењу са пуно љубави. Како моги арапи, индијци, афрички црнци, који су још много гора сиротиња него ми да имају толики наталитет у плусу?
 
drugar, nije to moderan nacin zivota..sa 200-300e tesko je prehraniti porodicu...
razmisli dobro...pa ako ce mi se dete patiti i ne jesti kako treba,zdravu hranu,voce, povrce, bolje da i ne radjam..a kamoli kao neke porodice sa 5-6 dece kao Albanske..njihova deca nisu srecna

ako cu da radjam, radjam jedno dete ALI SRECNO I STABILNO

"sreća je sine igračka skupa,koju ti majka kupiti ne može"
do pre 100 god svaka engleska,nemačka,američka porodica je imala najmanje 3-4 deteta..a sad...i mi smo se pogospodili..a najgore je kad se opanak "popapuči"
 
Nebeski narod, bre... :lol:

Kad god to izgovoris , imaj u vidu da je tu reecnicu izmislio Entiko Josif ... Jevrein koji je vole Srbe .
Nikaad , ali bas nikad nemoj sebi dozvoliti primitivizam da pomislis da srbi to za sebe tako misle . Ono sto ces cuti najcesce od Srba sa sopstveni narod je ....... Mi Serbi smonajgori narod na svetu .
E to je najrasprostranjenije misljenje kod Srba , o sebi samima . Srbi su i suveise skromni da izmisle takvu recenicu , ako sto je ta koja kaze da su Srbi nebeski narod .
 

Back
Top